Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, odkąd ten kanał pojawił się na "CePie", moja mama ciągle go ogląda...

 

Moi rodzice też mają CP i listę ulubionych i prosili, abym im nie dodawał takiego gniota do listy. I niech chodzi tutaj o jakość, a o zawartość muzyczną jaką ten kanał prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, muzyka disco polo sprzedaje się głównie na wsiach i w małych miastach. W tamtych czasach zestawy satelitarne były drogie i bardzo mało popularne w tych kręgach i to było przyczyną upadku tego kanału.

Dzisiaj obejrzałem dłuższą chwilę DPM i stwierdzam, że mają lepiej ułożoną playlistę niż POLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, muzyka disco polo sprzedaje się głównie na wsiach i w małych miastach

Masz na to jakieś badania? Czy to stereotypy podobne do widzów TVN24 którzy uważani są za ludzi młodych, wykształciuchów z dużych miast. A rzeczywistość jest ciut inna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, muzyka disco polo sprzedaje się głównie na wsiach i w małych miastach. W tamtych czasach zestawy satelitarne były drogie i bardzo mało popularne w tych kręgach i to było przyczyną upadku tego kanału.

Dzisiaj obejrzałem dłuższą chwilę DPM i stwierdzam, że mają lepiej ułożoną playlistę niż POLO.

Tylko szkoda że prawie połowę czasu grają a druga połowa to reklamy i to właśnie szlak mnie trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale warto zauważyć że w Latach 2002-2007 Disco Polo było obecne praktycznie tylko w lokalnych stacjach radiowych, + Szczęśliwa 8 w Polsacie 2 i Muzyczny Trans w TV Centrum, potem wystartował Boom HIT Music który miał być początkowo emitowany jako program Radiowy w Radio HIT a potem przenieśli pomysł do TVP3 Białystok sam pamiętam jak chciałem oglądać i szlak mnie trafiał w Piątki o 17:00 bo te jełopy z TVP nie nadają przecież sygnału wszystkich ośrodków na Satelicie, co pewnie wtedy nie jednych by ucieszyło, ale od 2007 DP zagościło w ITV potem na chwilę w Edusacie od 2009 TVS,TVR i tak jest do tej pory, teraz tylko czekać aż Polo I Polsat będą się biły o Kobylnicę i Ostródę a do mnie mywam że obie stacje będą chciały dać Live z tych koncertów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale warto zauważyć że w Latach 2002-2007 Disco Polo było obecne praktycznie tylko w lokalnych stacjach radiowych, + Szczęśliwa 8 w Polsacie 2 i Muzyczny Trans w TV Centrum, potem wystartował Boom HIT Music który miał być początkowo emitowany jako program Radiowy w Radio HIT a potem przenieśli pomysł do TVP3 Białystok sam pamiętam jak chciałem oglądać i szlak mnie trafiał w Piątki o 17:00 bo te jełopy z TVP nie nadają przecież sygnału wszystkich ośrodków na Satelicie, co pewnie wtedy nie jednych by ucieszyło, ale od 2007 DP zagościło w ITV potem na chwilę w Edusacie od 2009 TVS,TVR i tak jest do tej pory, teraz tylko czekać aż Polo I Polsat będą się biły o Kobylnicę i Ostródę a do mnie mywam że obie stacje będą chciały dać Live z tych koncertów

 

 

 

Super, że mnie "mywasz" ;-) Jestem czystszy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale warto zauważyć że w Latach 2002-2007 Disco Polo było obecne praktycznie tylko w lokalnych stacjach radiowych, + Szczęśliwa 8 w Polsacie 2 i Muzyczny Trans w TV Centrum, potem wystartował Boom HIT Music który miał być początkowo emitowany jako program Radiowy w Radio HIT a potem przenieśli pomysł do TVP3 Białystok sam pamiętam jak chciałem oglądać i szlak mnie trafiał w Piątki o 17:00 bo te jełopy z TVP nie nadają przecież sygnału wszystkich ośrodków na Satelicie, co pewnie wtedy nie jednych by ucieszyło, ale od 2007 DP zagościło w ITV potem na chwilę w Edusacie od 2009 TVS,TVR i tak jest do tej pory, teraz tylko czekać aż Polo I Polsat będą się biły o Kobylnicę i Ostródę a do mnie mywam że obie stacje będą chciały dać Live z tych koncertów

I tą bitwę raczej wygra Polo TV z racji jego większego zasięgu. Owszem jest opcja podmiany Polsat Sport News na Disco Polo Music w DVB-T ale w to raczej nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał (nie tylko ja, ale i mój ojciec), żeby ten kanał znalazł się na którymś z następnych multipleksów DVB-T w Polsce: piątym, szóstym lub ósmym (bo na siódmym na bank będzie LTE), pod warunkiem, że będzie on na multipleksie niekodowanym i bezpłatnym (bo nie chcę kupować anteny satelitarnej i dekodera Cyfrowego Polsatu lub nc+, bo mógłbym być od tego uzależniony, a na dodatek nie chcę płacić ponad stu złotych za odbiór telewizji). Ojciec już mi się na początku maja upominał, żebym go wyszukał w odbiornikach, ale ja mu odpowiedziałem, że nie wiadomo, co się znajdzie na muksach piątym, szóstym i ósmym, i żeby cierpliwie czekał, aż te muksy się pojawią i ich zawartość będzie znana.

 

Czy postulaty moje i mojego ojca są na miejscu? Czy waszym zdaniem platformy cyfrowe mogą uzależniać? Czy nie jestem przesadnym skąpcem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz podanych wyżej powodów ja potrzebuję większej konkurencji kanałów muzycznych (i nie tylko) w DVB-T, o ile nie skończy się miejsce na muksach. Mój ojciec myśli nieco inaczej: chce odbierać ten kanał bez umów, opłat, formalności i zakupu anteny satelitarnej i dekodera cyfrowych platform, dlatego że jego zdaniem jest on ciekawy.

 

W tej myśli jest również wspólne zdanie: potrzebujemy drugiego kanału z muzyką disco polo w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Stars.TV jest na multipleksach lokalnych, których u mnie w mieście nie ma. Natomiast kanał Kino Polska Muzyka nie jest (jeszcze) dostępny na jakimkolwiek multipleksie DVB-T w Polsce (nawet lokalnym).

 

Skład multipleksów piątego, szóstego i ósmego nie jest jeszcze ustalony i wierzę, że na tych muksach może się znaleźć praktycznie każdy kanał, który jest dostępny na platformach satelitarnych, a który mam potrzebę odbierać u siebie bez udziwnień, nieraz od dłuższego czasu (np. TVN24, TVN24 BiŚ, TVN Meteo, Polsat Biznes [później: Polsat News Plus], etc.). Czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...