Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Skacząc po kanałach zauważyłem, że stacja współpracuje już "widocznie" z Polo TV, prowadzący program to prezenterzy z dwóch stacji, logotypy dwóch stacji na kostkach mikrofonów,  a także na gadżetach, czy w miasteczkach plażowych, czy  co oni tam organizują. Od dawna to tak się chwalą adoptowamym bratem? 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Skoro inny discopolowy kanał, Polo TV, przeszedł już na nadawanie w rozdzielczości HD drogą satelitarną to z kanałem Disco Polo Music powinno zostać uczynione to samo!

Ja kanał Disco Polo Music uważam za lepszy od Polo TV, jeśli chodzi o jego zawartość programową. A tymczasem na satelicie nadal pozostaje on jedynie w archaicznej już dziś wersji SD... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo TV ma większą oglądalność z racji tego, że jest też dostępny w DVB-T, więc dlatego podnieśli go do HD. Wydaje mi się, że w przypadku Disco Polo Music na razie nie ma takich planów. Dla mnie, niezależnie od jakości, obie stacje pod względem zawartości, to stacje śmieciowe. Nie lubię i nie trawię disco polo, więc nic nie będzie w stanie zmienić mojej decyzji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bloo411 napisał:

Nie lubię i nie trawię disco polo, więc nic nie będzie w stanie zmienić mojej decyzji.

 

Ja generalnie również za bardzo nie przepadam za tym "gatunkiem" muzyki, jednak niektóre kawałki nawet mi się podobają. ;)

Niezależnie od tego, miło by było, gdyby i kanał Disco Polo Music przeszedł w końcu na rozdzielczość HD na satelicie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałoby. W disco polo zachodzi ciekawa rzecz, widzę to dobrze gdy prowadzę imprezy, kontakt z klientem na żywo. Z "normalnej" muzy ludzie zamawiają dużo klasyki natomiast jeśli chodzi o disco polo to ludzie przychodzą TYLKO po najnowsze numery, hity na czasie + ostatnie 5 lat. Lata 90-te jakby znikły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barti napisał:

Skoro inny discopolowy kanał, Polo TV, przeszedł już na nadawanie w rozdzielczości HD drogą satelitarną to z kanałem Disco Polo Music powinno zostać uczynione to samo!

Ja kanał Disco Polo Music uważam za lepszy od Polo TV, jeśli chodzi o jego zawartość programową. A tymczasem na satelicie nadal pozostaje on jedynie w archaicznej już dziś wersji SD... :(

Ja to bym zmienił Disco Polo Music na Polo 2 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, STARS.TV napisał:

Nie miałoby. W disco polo zachodzi ciekawa rzecz, widzę to dobrze gdy prowadzę imprezy, kontakt z klientem na żywo. Z "normalnej" muzy ludzie zamawiają dużo klasyki natomiast jeśli chodzi o disco polo to ludzie przychodzą TYLKO po najnowsze numery, hity na czasie + ostatnie 5 lat. Lata 90-te jakby znikły.

Moim zdaniem nie do końca jest tak że te lata '90 jakby znikły. Po prostu ludzie pamiętają z tych lat tylko te największe hity. Podobnie może być za te 10-15 lat z obecnymi piosenkami disco polo, też ludzie będą znali tylko te największe hity.

 

Oczywiście piszę to też z perspektywy osoby która ma ponad 30 lat na karku i pamięta np. Disco Relax czy Disco Polo Live z Polsatu. Może inaczej jest z młodszą grupą, która lat '90 w ogóle nie pamięta, bo jeszcze ich na świecie nie było, albo pod stół wchodziły na stojąco ;).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo uważają klasyczne DP za tandetę, której nie warto słuchać w przeciwieństwie do współczesnego, które coraz bardziej przypomina zagraniczne "hity", których sami słuchają. Mnie co prawda bardzo daleko do fana DP, ale z uwagi na mały sentyment do klasyki chciałbym, aby DPM poszedł w tym kierunku. 

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W Disco Polo Music występują problemy z logiem. Chwilę jest, po czym znika na dłuższy czas. Nie wyświetlają się belki.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy TVN "robi cyrki"? Kanał TVN Style nie ma przedłużonej koncesji ze względu na nietrzymanie się wymaganych zapisów koncesyjnych tj. za mało programów publicystycznych i dokumentalnych. Wcześniej TVN nie dostał koncesji za swoje udziały spoza EOG, czyli USA, ale przepisał się do Amsterdamu i jest już dobrze. Wracając do Polsatu - dziś koncesja została przedłużona kanałowi Polsat Cafe, ponieważ jeszcze raz sprawdzono serial "Małolaty", gdzie był problem z alkoholem i narkotykami. A trzymając się tematu kanał Disco Polo Music jest zagrożony przez "Wesele z piekła rodem", gdzie z sakramentu małżeństwa twórcy programu się śmieją. O dziwo program już dawno został zdjęty, ale sprawa jest w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jak zostaje tydzień do końca koncesji, a KRRiT dalej milczy to trzeba to nagłośnić. Poza tym to są główne kanały TVN-u. A taki Disco Polo Music koło nosa im lata. Polsat ma 10 kanałów muzycznych chyba, a kanał, który emitowałby dalej muzykę disco polo to Polo TV mający większy zasięg i oglądalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...