Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już będzie 5 kanał,który pokazuje DISCO POLO,bo jest już POLO TV,TV Disco,ITV i Power TV. Polsat chce wrócić do korzeni,bo mieli już kanał Muzyczny Relaks,ale kanał splajtował,bo w 2002 roku bardzo dużo osób odwróciło się od Disco Polo i jeszcze na dodatek był płatny,a ciekawe,czy DISCO POLO Music będzie FTA,czy kodowana tak jak pozostałe kanały Polsatu? Wszyscy teraz zazdroszczą sukcesu POLO TV,a tak to się śmiali z tej muzyki,że nikt tego nie będzie chciał oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, oczywiście każdy kolejny kanał na rynku to źle bowiem tort reklamowy jest jeden i trzeba go dzielić na mniejsze części. Ale z drugiej strony jeśli już ktoś robi nowy kanał muzyczny i będzie to kanał disco polo to dla mnie oczywiście bardzo dobrze, bo jednak mogę śmiało założyć, że większość widzów STARS nie rzuci się do oglądania tego nowego projektu. Powód do zmartwienia dla Polo bowiem kanał Polsatu w krótkim czasie zdobędzie bardzo solidny zasięg techniczny, gdzieś na poziomie 50% zakładam i to już będą warunki aby z nimi powalczyć. Jak jeszcze będą mieli dostęp do klasyki disco polo a zapewne będą mieli to Polo ma problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze- Polsat zmarnował swoją szansę.Kilka lat temu na rynku nie było kanału z taką muzyką a oni mieli w garści największe archiwum tych śmieci ale nie potrafili obrócić tego w suksces.

 

Teraz biorąc przykład z innych chcą naprawić błąd z przed lat. Kontent mają,zaplecze techniczne również więc powinno się udać.

 

Powinna to być stacja z muzyką lat 90 typu chłop z mazur itp

 

Najbardziej w kanałach muzycznych denerwują reklamy. Jak będzie ich mało to odniosą sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polsat niewiele ryzykuje. Kanał w utrzymaniu zbyt drogi nie będzie, odbiją sobie na reklamach , oglądalność winna być wystarczająca ,bo ta muzyka ma swój renesans. Jednak jakby nie wyszło zawsze można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Polsat postawi jedynie na klasykę Disco Polo, to ten kanał ma szansę utrzymać się na polskim rynku. Inaczej nie będzie stanowić żadnej poważniejszej konkurencji dla Polo TV, podobnie jak pozostałe kanały grające głównie Disco Polo.

Osobiście jednak nie jestem przekonany do tego projektu, i uważam, że kanał muzyczny Polsatu nie powinien się ograniczać jedynie do Disco Polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci co niby nie słuchają Disco Polo. To już chyba taka tradycja: ,,nie znam się,nigdy nie słuchałem,ale co mi szkodzi się wypowiedzieć?" A co do tematu: to czas pokaże,czy ten kanał w ogóle wystartuje,bo wszystko może się zmienić,ale Polsat to ma jednak bogate archiwa teledysków z lat 90-tych i w sumie nie ma co się dziwić,że chcą to wykorzystać,bo po co mają się gdzieś kurzyć w archiwach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem takiej stacji byłoby granie piosenek artystów disco polo pomijanych przez Polo TV na przykład z kabaretowej strony tego gatunku muzycznego którą to reprezentują: Stan Tutaj czy państwo Szprychowie.

Obstawiam jednak że na koncesji się skończy gdyż zarówno TVP jak i Polsat często za dużo mówią a mało robią w wyniku czego takie stacje jak:

- TVP Dokument, TVP Cogito, TVP International, TVP Film czy TVP Komedie po stronie Telewizji Polskiej

- Polsat International, Polsat Sport Weekend, Polsat dla dzieci, Polsat dla młodzieży czy nowe oblicze Polsatu 2 po stronie słonecznej telewizji

w ogóle nie pojawiają się na rynku a słuch o nich bardzo szybko ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ten kanał kompletnie "nie wypali". Jest (za) dużo kanałów z muzyką disco-polo (Polo TV, iTV, TV DISCO). Gdyby jeszcze ten kanał znalazłby się w DVB-T to jeszcze mogliby być konkurencją dla Polo TV.

 

Najbardziej ich boli to, że to właśnie Polsat jeszcze kilkanaście lat temu brylował w tym gatunku muzycznym a teraz Polo TV "z miejsca" stał się najlepszym kanałem muzycznym w Polsce. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ostatnio Polsat wykonuje nerwowe ruchy: a to kopiowanie TVN24 BiS, a to teraz disco- polo a to zamysł kolejnego powtórkowego Polsatu Film 2,

a to otwarte okno na kilkadziesiąt kanałów w CP, uruchamianie po 6 latach od nadawania wersji HD Polsatu News mimo że kanał był od początku na to gotowy i nawet jak TVN24 HD ruszył to nie doczekał się szybkiej odpowiedzi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polsat wraca do korzeni? Ciekawe, ciekawe... Przede wszystkim ciekawe jakie teledyski Polsat może zaoferować. Jeśli byłyby tam nigdzie niedostępne unikaty i stare odcinki DPL oraz DR to jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...