Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jeszcze powinni wstawić ten kanał do DVB-T zamiast Polsat Sport News - na pewno ten kanał zdobyłby popularność mocno zagrażając kanałowi Polo TV. Tymczasem Cyfrowy Polsat opublikował już ramówkę nowej stacji telewizyjnej pod tym linkiem: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/disco-polo-music

Jestem bardzo ciekaw kto poza Sławomirem Świerzyńskim będzie twarzą nowej stacji telewizyjnej - mam nadzieje że postawią na jakieś młode twarze będące jednocześnie gwiazdami nurtu disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze powinni wstawić ten kanał do DVB-T zamiast Polsat Sport News - na pewno ten kanał zdobyłby popularność mocno zagrażając kanałowi Polo TV. Tymczasem Cyfrowy Polsat opublikował już ramówkę nowej stacji telewizyjnej pod tym linkiem: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/disco-polo-music

Jestem bardzo ciekaw kto poza Sławomirem Świerzyńskim będzie twarzą nowej stacji telewizyjnej - mam nadzieje że postawią na jakieś młode twarze będące jednocześnie gwiazdami nurtu disco polo.

I co jeszcze? Może frytki do tego?! Weź w końcu zdecyduj. Raz chcesz Polsat News zamiast Polsatu Sport News, a teraz to coś. Ale i tak pewne kwestie nie dotrą, to nie ma co nawet podejmować jakiejkolwiek dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałbym Polsat News ale jak na niego nie ma szans to zadowoliłbym się kanałem Disco Polo Music. Polsat Sport News powinien z kolei zostać przekształcony w trzeci płatny kanał sportowy który to znacząco podniósłby jego ofertę programową.

 

PS: Przeglądam sobie profil stacji i widzę zdjęcie na którym jest Eva Basta... tak ta sama pani która do tej pory pracowała dla Polo TV prowadząc m.in program Slide Show. Czy to zatem oznacza że porzuca powiedzmy prawdę, stacje disco polo o największym zasięgu dla mniejszej ?? Pożyjemy, zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport lubię ale nie w tym kanale - powiedzmy szczerze Polsat Sport News pozostałym stacjom sportowym słonecznej stacji nawet do pięt nie dorasta a oferta no cóż nie jest zbyt ciekawa co zresztą widać w wynikach oglądalności. Dlatego też chętnie byłbym za wymianę tej stacji na inną przy jednoczesnym pozostawieniu tej stacji w DVB-T co najwyżej w MUX4 oraz rzecz jasna Cyfrowym Polsacie i ogólnie płatnej telewizji.

 

Wracając do Disco Polo Music to ciekawe ile programów z ramówki to będą premierowe magazyny bo mam nadzieje że nie będą puszczać przez cały dzień pasm muzycznych bo wtedy powstanie takiej stacji mijałoby się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już problem Polsatu że PSN wygląda jak wygląda - widocznie musi zobaczyć jak wyglądać powinien kanał sportowy w DVB-T (patrz CT Sport albo filmowo-sportowy BELARUS 2)

 

To kodowane badziewie tylnymi drzwiami i tak wejdzie do DVB-T : przez MUX lokalny we Wrocławiu, MUX-4 lub MUX-8 ( o ile Polsat go zgarnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...