Skocz do zawartości

Piotr G.

SAT Kurier VIP
 • Zawartość

  647
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

O Piotr G.

 • Tytuł
  SAT Kurier VIP
 1. Piotr G.

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Frontowiec - błąd Ci się wkradł. To nie 4 The Cause lecz 4 Non Blondes - What's Up - czyli "one hit wonder" grupy pop-rockowej z klimatem grunge.
 2. Piotr G.

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  VIVA w jakości HD nadaje już od wielu lat. Z satelity z pozycji 9.0'E z pakietu KabelKiosk. Tutaj fragment VIVY HD z 2014 roku:
 3. Piotr G.

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Niestety, VIVA w ostatnich godzinach nadawania, nie popisała się. Od godz. 10:00 emituje klipy te same, które leciały od 6:00 rano i to dokładnie w tej samej kolejności. Żenujące jest to. Takie bogate archiwa posiadają...
 4. Piotr G.

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  W pierwszych latach istnienia VIVY, klip ten był priorytetem na antenie, prawdziwą reklamą stacji. Aż dziwie się, że nie chcą go przypomnieć w ostatnich dniach nadawania.
 5. Piotr G.

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  @Frontowiec - to nie widzowie żegnają się z VIVĄ w tym spocie tylko dawni prezenterzy tejże stacji oraz znani wykonawcy z anteny. Według kolejności tych, których rozpoznałem - artysta Oli.P, ex prezenterka Milka, Alex Christensen z U96, DJ BoBo, ex prezenterka - nie pamiętam z nazwiska. @Sentence - zapomniałeś dodać, że jeszcze wystąpił Oliver Pocher.
 6. Piotr G.

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Pytanie następujące do tych, którzy być może mają pewne info: Czy dnia 31 grudnia niemiecka VIVA będzie nadawać program "VIVA Forever" do 14:00 i po tym czasie zakończy swój żywot i następnie wskoczy Comedy Central czy jednak będzie nadawała do 24:00 (ewentualnie do 6:00 rana)?
 7. Piotr G.

  Boomerang

  Wideo:
 8. Piotr G.

  Kanały Discovery za granicą

  Ciekawy wątek, a więc skoro jesteśmy w temacie zagranicznych kanałów Discovery, to mam dla Was taką oto ciekawostkę. Popularny cykl z Discovery Channel Polska pt. "Złomowisko", jest także pokazywany w krajach Ameryki Łacińskiej, a to za sprawą Discovery Theater HD, czyli odpowiednika europejskiego Discovery HD Showcase.
 9. Piotr G.

  Moment zakodowania MTV Europe w latach 90-tych

  Pojawiają się zbieżne informacje w których inni piszą w sieci, że było to podczas klipu kapeli Aerosmith. Jedno jest pewne - był to 3 lipca 1995 roku, poniedziałek. W magazynie "MTV's Most Wanted" - Ray Cokes tegoż dnia o godz. 21:00 komentował zakodowanie MTV. Nawet w sposób żartobliwy kilkakrotnie "zakodowywali" Most Wanted na kilka sekund - widziały to tylko osoby, które po 3 lipca odbierały MTV w formie niekodowanej m.in. w kablówkach.
×