Jump to content

Piotr G.

SAT Kurier VIP
 • Content Count

  647
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Piotr G.

 • Rank
  SAT Kurier VIP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Frontowiec - błąd Ci się wkradł. To nie 4 The Cause lecz 4 Non Blondes - What's Up - czyli "one hit wonder" grupy pop-rockowej z klimatem grunge.
 2. VIVA w jakości HD nadaje już od wielu lat. Z satelity z pozycji 9.0'E z pakietu KabelKiosk. Tutaj fragment VIVY HD z 2014 roku:
 3. Niestety, VIVA w ostatnich godzinach nadawania, nie popisała się. Od godz. 10:00 emituje klipy te same, które leciały od 6:00 rano i to dokładnie w tej samej kolejności. Żenujące jest to. Takie bogate archiwa posiadają...
 4. W pierwszych latach istnienia VIVY, klip ten był priorytetem na antenie, prawdziwą reklamą stacji. Aż dziwie się, że nie chcą go przypomnieć w ostatnich dniach nadawania.
 5. @Frontowiec - to nie widzowie żegnają się z VIVĄ w tym spocie tylko dawni prezenterzy tejże stacji oraz znani wykonawcy z anteny. Według kolejności tych, których rozpoznałem - artysta Oli.P, ex prezenterka Milka, Alex Christensen z U96, DJ BoBo, ex prezenterka - nie pamiętam z nazwiska. @Sentence - zapomniałeś dodać, że jeszcze wystąpił Oliver Pocher.
×
×
 • Create New...