Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi współpraca. TVN ma jedynie umowę w ramach której dostaje wybrane treści informacyjne, często luźniejsze, które dostają tłumaczenie i to wszystko. Raz może nadawali z ich siedziby w Atlancie, a prowadził to Michał Sznajder i podczas zamachu w Berlinie wypowiadał się dla nich telefonicznie. Współpraca najniższych lotów. A szkoda, bo rzeczywiście mogliby puszczać przetłumaczone magazyny, dokumenty czy reportaże, które przygotowują, a w Polsce są o dziwo zapowiadane w polskich prasówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, swordfish napisał:

TVN 24 od wielu lat współpracuje z CNN. Mogliby nawet dać originalne programy CNN z tłumaczeniem na polski i już ramówka wypełniona.

Kiedyś na Polsacie 2 (tuż po starcie), bodajze o 20:00 retransmitowany był jeden z serwisów i do niego doklejone było polskie tłumaczenie, więc coś takiego jak najbardziej byłoby możliwe do zorganizowania przez redakcję TVN 24/TVN 24 BIS. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2019 o 03:40, Emil.1603 napisał:

Też mi współpraca. TVN ma jedynie umowę w ramach której dostaje wybrane treści informacyjne, często luźniejsze, które dostają tłumaczenie i to wszystko. Raz może nadawali z ich siedziby w Atlancie, a prowadził to Michał Sznajder i podczas zamachu w Berlinie wypowiadał się dla nich telefonicznie. Współpraca najniższych lotów. A szkoda, bo rzeczywiście mogliby puszczać przetłumaczone magazyny, dokumenty czy reportaże, które przygotowują, a w Polsce są o dziwo zapowiadane w polskich prasówkach.


Ta współpraca wygląda tak że kiedy na CNN są przesłuchania Breta Kavanaugh do zatwierdzenia na sędziego SN to w TVN24 zamiast transmitować, zapraszają do studia Jolantę Pieńkowska która w 10 minut streszcza co kandydat powiedział. O relacji z obecnych przesłuchan impeachmentowych nawet nie wspomnę, jaki kraj taka telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, remekkkkk napisał:

Emil.1603 ciągle tylko narzekasz. Po co w ogóle oglądasz ten kanał?

Włącz sobie Tv Republika i będziesz zadowolony.

Może jakbyś się bardziej wysilił, to wiedziałbyś skąd powody do narzekania na tak zepsutą telewizję z dużym potencjałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Emil.1603 napisał:

TVN 24 BiS niby taki proamerykański, ale to co się wczoraj działo w Kongresie nie jest już dla nich ważne.

ale, ten kanał cały czas kładzie nacisk na wiadomości z zagranicy. więc proponowali transmisje ze wszystkich konferencji, obrad parlamentów, i tak dalej, i tak dalej. bo właśnie w nadchodzącej dekadzie, to będzie "mniej biznesu, więcej wiadomości z zagranicy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Może jakbyś się bardziej wysilił, to wiedziałbyś skąd powody do narzekania na tak zepsutą telewizję z dużym potencjałem.

Wszystkiego pokazać nie mogą a Tobie to co wybierają nie pasuje to Twój problem.

Ciągłe oglądanie i narzekanie na to co widzisz jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Blajer o wyglądzie chłopaka z ADHD był wizytówką serwisów ekonomicznych. Mógł niektórych irytować, ale na prawdę starał się, aby jego rozmówcy mówili językiem dla zwykłego Kowalskiego. Chciał, aby o trudnych sprawach gospodarczych mówić prosto niż nadużywać wyrażeń i pojęć profesorów akademickich. Lubiłem słuchać i to był główny powód, gdzie jeszcze oglądałem ten kanał. Teraz to poprostu jest TVN24 Powtórka Na Bis, a nie TVN24 Biznes i Świat.

Nie widzę światełka nadziei, aby dziennikarzy pokroju Tejchmana i Blajera chciał zagospodarować Polsat News. Tam również ekonomia i giełda została skasowana.

 

Najśmieszniejsze, że chyba ostatnią telewizją nadającą stały serwis i rozmowy ekonomiczne w Polsce jest TV Republika. Ale tam chłopaka tak zżera stres, że ciężko się to ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blajer to świetny fachowiec i potrafił przedstawić złożony temat jak najprościej się dało, do tego często lubił prowadzić to w luźniejszej formie, prezentując coś na różnych akcesoriach. On oraz Marek Tejchman, który stety niestety ze stricte ekonomii przerzucił się też bardziej na codzienną politykę.

 

TVN lubił również ubijać swoje projekty, ale jak to robili to szybciej i od razu, a nie tak jak tutaj – kroczek po kroczku z dużą niepewnością co jeszcze sobie wymyślą następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 16:18, SatExpert napisał:

Wielka strata dla stacji. :( Jak z TVN 24 Biznes i Świat (BiŚ) z zrobiono TVN 24 BIS to stacja zaczęła tracić swoją rację bytu :/

A pamiętacie jak jeden taki kilka lat temu pisał coś w ten deseń?

 

W dniu 4.03.2016 o 19:38, A&G napisał:

Pamiętasz etapy "zmian" TVN CNBC Biznes? To także była tylko nazwa. :roll:

 

W dniu 4.03.2016 o 20:14, A&G napisał:

Ja nic nie chcę powiedzieć, a już nie to , że "od razu".

 

A Ty sam potwierdziłeś właśnie, że studiując historię zachowań TVN'u, to nie tylko zmiana nazwy. Ponieważ póki co "zawartość w żaden sposób się nie zmienia", jednak za jakiś czas może okazać się, że biznes zniknie zupełnie z anteny BiS'u. :wink:

Wypadało by napisać a nie mówiłem. ;-)

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę tu będę w roli "adwokata diabła", ale... Truszczyńskiej nie podpisano jako ekspertka, tylko jako studentka, która obecnie w Chinach mieszka, nie jest to pierwszy przypadek, gdy w danej sprawie pojawia się wypowiedź kogoś mieszkającego w miejscu wydarzeń. Pamiętam, że jak były protesty w Barcelonie, to rozmawiano z Katalończykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVN 24 BiS nadaje program TVN 24. Poszli już na taką łatwiznę, że nawet skopiowali wszystkie elementy grafiki nakładając sztucznie logo TVN 24 BiS na TVN 24. Tematyka światowa i ekonomiczna idealnie teraz wpasowałaby się w sytuacje poza Polską i Włochami, na których TVN 24 cały czas się teraz skupia, a inne regiony poszły w odstawkę. Wstyd i kompromitacja, z tym co zrobili z tak świetnym kanałem…

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...