Jump to content

tutenmaton

Users
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About tutenmaton

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A wiedząc, jak się zaczęła historia platformy Cyfra+? Należąca do spółki Canal+ Cyfrowy platforma cyfrowa Cyfra+ zainaugurowała działalność w 1998 roku. Była to wiodąca platforma cyfrowa na polskim rynku, dająca abonentom dostęp do wielu kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości, w tym po raz pierwszy w Europie do dwóch ofert typu premium (Canal+ i HBO). Cyfra+ oferowała ponad 100 programów telewizyjnych i radiowych, w tym ponad 80 po polsku oraz dostęp do kilkuset innych cyfrowych kanałów z satelity Hot Bird. Programy platformy docierały do ponad 1,5 miliona abonentów. W dniu rozpoczęcia dział
 2. Pierwsze wydanie Informacji Polsatu zostało wyemitowane w niedzielę, 15 sierpnia 1993, a pierwsza czołówka obowiązywała do 1 marca 1995 roku.
 3. bo właśnie Canal+, wczoraj skończył 25 lat.
 4. ale, ten kanał cały czas kładzie nacisk na wiadomości z zagranicy. więc proponowali transmisje ze wszystkich konferencji, obrad parlamentów, i tak dalej, i tak dalej. bo właśnie w nadchodzącej dekadzie, to będzie "mniej biznesu, więcej wiadomości z zagranicy".
 5. wygląda na to, że JSTV 2 ma już późno-wieczorny blok programów na transponderze 122 (w wersji ogólnodostępnej).
 6. tak! myślałem, że od piątku, zasięgiem rzeczonej stacji będzie obejść całe miasto. inaczej Radio Płock FM, już od zeszłego piątku, najprawdopodobniej już z mocą 1 kW... gdzie słuchacze tejże stacji mają uszy? skoro sygnał mógłby skolidować (inaczej zderzyć się) z "Mlawską Siódemką". niech czekają, jak tylko porównują sygnał Radia 7 z naszą, skromną stacją FM z naszego powiatu!
 7. Kto powiedział, że od wtorku mamy cztery razy więcej mocy? Przecież w całym Radziwiu jest głośno i wyraźnie.
 8. tutenmaton

  Wiadomości

  we wczorajszym wydaniu, był to ranking najchętniej oglądanych programów w Polsce (TVP1), w tym "Wiadomości Jedynki", które obejrzało 4 miliony osób.
×
×
 • Create New...