Skocz do zawartości

tutenmaton

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O tutenmaton

 • Tytuł
  Niedoświadczony

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tutenmaton

  Japońskie stacje w Polsce

  na mov3.co są tylko kanały naziemne japońskiej telewizji, a na niektórych stronach są całkiem wykwitne bukiety kanałów z zagranicy, w tym Japonii. w Telewizji Tokio są tylko i wyłącznie najpopularniejsze pozycje programowe, włączając takie programy pod wpływem cieszącej się całkiem ogromną popularnością zarówno w samym Tokio, jak i w Regionie Kanto jak "Bitwa Karaoke" (muzyczny talent-show), program rozrywkowy "Sore Dame", produkcje filmowe i seriale przetłumaczone na język japoński (z dubbingiem japońskim), "NMS - News Morning Satellite" (poranny program informacyjny wyspecjalizowany w tematyce gospodarczej), World Business Satellite (program informacyjno-ekonomiczny podsumowujący najważniejsze wydarzenia dnia ze świata biznesu) oraz lokalny serwis informacyjny pod nazwą "TXN News", a największy nacisk kładą na anime.
 2. tutenmaton

  Panorama dawniej

  Ten film jest na ogół czarno-biały, ale jest nagrany na kasecie VHS.
 3. tutenmaton

  Radio Hobby

  To jest już za późno, żeby się rozstać ze stacją obejmującą zasięgiem Legionowo. Nie tędy kręta droga.
 4. tutenmaton

  Polskie stacje radiowe w USA

  Ponieważ w największym ośrodku polonijnym na Ziemi jest jedna stacja w niepełnym wymiarze czasowym (Polski.FM), dwujęzyczna stacja radiowa na 103.1 FM, bo tak się nazywa ta stacja w Chicago, sieć radiowa dla Polonii Chicagowskiej i Nowojorskiej, tak jak Polskie Radio Nowy Jork (AM 910 w New City oraz AM 1580 w Long Island) oraz Polskie Radio Chicago AM i FM (1030/1300/104.7/107.1) oraz WNWI-AM oraz WPNA-AM "Radio Deon".
 5. tutenmaton

  RPL FM - nowa stacja lokalna w Płocku

  Gratulacje dla słuchaczy stacji, która rozgromiła KRDP na 104.3 FM w Płocku i 103.9 FM w Ciechanowie. Radio Przyjazne Ludziom - od teraz, numer jeden w Płocku. Dziękujemy!
 6. tutenmaton

  Niemiecka TV dawniej

  Na YouTube były aż cztery jubileusze dwóch programów podsumowujących najważniejsze wydarzenia dnia, zarówno w Niemczech, jak i za granicą: 40-lecie programu "Tagesthemen" - wieczornego odpowiednika "Tagesschau" (emisja pierwszego odcinka - po Nowym Roku 1978), 40-lecie programu "Heute-Journal" - wieczornego odpowiednika legendarnego programu informacyjnego telewizji ZDF - "Heute" (emisja pierwszego odcinka - po Nowym Roku 1978), 30-lecie programu "RTL-Aktuell" - pierwszego niezależnego, tudzież wolnego programu informacyjnego ogólnoniemieckiej telewizji prywatnej od Canterbury w Hrabstwie Kent do Szanghaju oraz 30-lecie programu "Sat.1 News" - drugiego niezależnego programu informacyjnego zaraz po "RTL-Aktuell", początkowo pod nazwą "Frankfurter Allgemeine Zeitung - Fernsehen Nachrichten", "Aktuell Presse Fernsehen - APF Blick", "Sat.1 Blick", "Sat.1 Nachrichten" oraz pod obecną nazwą programu informacyjnego telewizji Sat.1
 7. tutenmaton

  Polsat dawniej

  chodziło o specjalne wydanie "Informacji" w ciągu nocy wraz z relacją Mirosława Majerana z Kuwejtu.
 8. tutenmaton

  Sky One UK kiedyś

  26 kwietnia 1982 roku, pierwszy dzień emisji SKY One. wieczorami, ta stacja początkowo się wabiła "Super Station Europe". jesienią 1983 roku zarząd Satellite Television w Londynie w Regionie Home Counties w Wielkiej Brytanii zmienił nazwę na SKY Channel. wraz z masowym rozkwitem telewizji satelitarnej w Europie, pojawiły się nowe, inne kanały satelitarne niż SKY Channel. na początku lat 90-tych, SKY Channel zmienił się dla widzów w Europie i tym razem zarząd konsorcjum o nazwie British Sky Broadcasting zmienił nazwę na SKY One. a teraz jest cała masa programów z rodziny Grupy SKY oraz platformy SKY UK and Ireland. od co najmniej 28 lat, pierwsza telewizja informacyjna w Europie, SKY News, jest dostępny w większości polskich kablówek i jest niezbędnym źródłem informacji przez Brytyjczyków, dla Brytyjczyków.
 9. tutenmaton

  RPL FM - nowa stacja lokalna w Płocku

  A już teraz gra na tej częstotliwości z pierwszą piosenką. Jest to Michael Jackson - Billie Jean.
×