Jump to content

tutenmaton

Users
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About tutenmaton

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pierwsze wydanie Informacji Polsatu zostało wyemitowane w niedzielę, 15 sierpnia 1993, a pierwsza czołówka obowiązywała do 1 marca 1995 roku.
 2. bo właśnie Canal+, wczoraj skończył 25 lat.
 3. ale, ten kanał cały czas kładzie nacisk na wiadomości z zagranicy. więc proponowali transmisje ze wszystkich konferencji, obrad parlamentów, i tak dalej, i tak dalej. bo właśnie w nadchodzącej dekadzie, to będzie "mniej biznesu, więcej wiadomości z zagranicy".
 4. wygląda na to, że JSTV 2 ma już późno-wieczorny blok programów na transponderze 122 (w wersji ogólnodostępnej).
 5. tak! myślałem, że od piątku, zasięgiem rzeczonej stacji będzie obejść całe miasto. inaczej Radio Płock FM, już od zeszłego piątku, najprawdopodobniej już z mocą 1 kW... gdzie słuchacze tejże stacji mają uszy? skoro sygnał mógłby skolidować (inaczej zderzyć się) z "Mlawską Siódemką". niech czekają, jak tylko porównują sygnał Radia 7 z naszą, skromną stacją FM z naszego powiatu!
 6. Kto powiedział, że od wtorku mamy cztery razy więcej mocy? Przecież w całym Radziwiu jest głośno i wyraźnie.
 7. tutenmaton

  Wiadomości

  we wczorajszym wydaniu, był to ranking najchętniej oglądanych programów w Polsce (TVP1), w tym "Wiadomości Jedynki", które obejrzało 4 miliony osób.
 8. poza warszawskim Żoliborzem, był jeszcze Mielec w ówczesnym województwie rzeszowskim, gdzie dokonano samodzielnego odbioru telewizii satelitarnej. łza się w oku kręci.
 9. 19 lat temu, to był kawałek historii Polski Południowej. w przybliżeniu, wiadomości z Polski i ze świata, kursy walut, wiadomości lokalne oraz na końcu czołówki napis "Fakty Południe". w ówczesnym studiu widać niebieski okrąg, w którym widać napis "TVN Fakty Południe". Jolanta Konopka to prowadząca magazyn reporterów telewizji TVN - Superwizjer. w telewizji "TVN Południe" był to krótki blok reklamowy, później spot promujący syndykowany program informacyjny omawiający najważniejsze wydarzenia minionej doby z poszczególnych regionów kraju - Fakty Regionalne".na końcu, widać adres elektroniczny, ówczesną stronę internetową TVN Południe oraz numer telefonu do redakcji programu "TVN Fakty Południe" (kierunkowy do Krakowa 0-12).
 10. wczoraj, w jednym z wydań "Szkła Kontaktowego", dwaj prowadzący program mówili coś na temat "osiągnięcia wieku pełnoletniego" w pierwszej stacji informacyjnej w Polsce. kanał TVN24 osiągnął 18. rok dla widowni, a w aplikacji TVN24 GO, mogliby zachwycić się taką drobną wieścią. jest jedynym źródłem informacji również we współpracy z Gazetą Wyborczą. a poza tym, ten kanał ma już 18 lat na antenie, przebije konkurencję, odkąd powstały koncepcje dotyczące takich kanałów jak TVP Info, Polsat News czy Superstacja. a teraz, przełamie z dnia na dzień monopol dotyczący rozsiewania tak zwanych "fałszywych wiadomości". w dzisiejszych czasach, takich "prawdomównych wiadomości" się nie przekaże.
×
×
 • Create New...