Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, nkardo napisał:

Przeczesałem google i była osoba mająca 2 ultraboxy w multiroomie, ale jak to zrobiła nie wiem.

@nkardo Może znalazłeś osobę co miała na jednej umowie dwa UltraBoxy+, ale te starsze Pace PVR w Multiroomie z dawnej Cyfry+? Bo na pewno nie mogła być to osoba z dwoma dekoderami 4K UltraBox+ na jednej umowie. W przyszłości jest oczywiście planowane udostępnienie dekoderów 4K bez dysku do Multiroomu, ale kiedy to nastąpi nie wiadomo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Ja akurat tez mam stara cyfre z dwoma pace multiroom z kartami cameleon, niedawno przedluzalem i pani w punkcie powiedziala ze jesli chce moge wymienic te dekodery za darmo na ultraboxy z wifi bez dysku, nie pamietam nazwy tego co proponowala. Ktos wie o jaki dokladnie model moze chodzic? Aha mowila ze nawet nie musze przynosic dekodera moge sobie go zostawic ze im jest tylko karta potrzebna i to mam przyniesc a w zamian da mi nowy dekoder jesli chce to jeden a jesli sie zdecyduje to nawet dwa. Mam na to miesiac od podpisania umowy. Ktos cos poradzi czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...

 

Glupie pytanie... czym rozni sie pakiet Vip+Max od superpremium ?

 

Z tego co widze to jest w cenie MultiManPack, dluzszy dostep do internetowej tv (777 godzin zamiast 100), jakies tam mezzo i sundance. Cos jeszcze rozni te pakiety ?

 

I druga rzecz. Jaka jest cena na VIP+max dla przedluzajacych umowe. Wiem ze Superpremium to 109 pln+1 multiroom to 119. Za ile daja Vip+Max obecnie ktos wie bo w zestawieniu ofert nie ma tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Piotrze.. .Czyli lepiej Superpremium4k i dobierac co potrzeba a w sumie to chyba nic
Zależy co potrzebujesz. Ja mam Extra za 44.99 full Canal + za 25 łącznie z 4k 20 zł Hbo z Go dekoder 4k za 0 zł Multiroom 10. To mnie interesuje. Mógłbym Załączyć Filmboxa za 5 zł Multi man packa z Elevenem za 25. I praktycznie mam wszystko z wyjątkiem Mezzo i Sundance i Mistrzowskiej Piłki której nie ogladam. Ale abonuje co potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich :)

 

Przymierzam się do zakupu nowego telewizora. Poważnie rozważam zakup TCL P815 lub TCL P715.

 

Chciałbym się zapytać, czy może macie jakieś doświadczenia z tymi modelami oraz czy współpracują poprawnie z dekoderami Canal+, które podałem w tytule.

 

Kiedyś na którymś forum był zgłaszany problem we współpracy dekodera 4k z modelem QLED-owym TCL (bodaj C715), ale zostało to podobno rozwiązane aktualizacją oprogramowania dekodera w październiku ubiegłego roku. Na innym forum któryś z użytkowników miał problem z dekoderem Orange. Po zmianie źródła sygnału, z głośnika leciał dźwięk, a ekran był czarny. Pomagało tylko wyłączenie i włączenie telewizora. Z drugiej strony, swego czasu mój tata miał podobny problem z telewizorem Samsung, więc pewnie był to po prostu wadliwy egzemplarz. W obu przypadkach zakończyło się zwrotem towaru.

 

Rozważam również zakup telewizora Samsung UE50TU8002K, ale troche odstrasza mnie znacznie większa prądożerność :)

 

A może jakiś inny model możecie mi polecić? Najważniejsze kryteria to: przekątna 50 cali, do 2000 zł, minimum 3 porty HDMI i 2 USB.

 

Pozdrawiam forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Mam umowę z następującymi pakietami: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM TURBOBOX+. Multiroom wywalam.

 

Jak pakiet z obecnych będzie odpowiednikiem? Jak poskładać nowe pakiety? Złożyłem wypowiedzenie, bo umowa jest w tej chwili na czas nieokreślony. Nie potrzebuję 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o kwestie techniczną,  wifibox+ chyba nadal nie obsługuje multiroom? Zatem czy jest jakiś sposób by to złączyć jednym kablem. Jest blok i nie można wpuszczać setek kabli do domu po klatce, dlatego mogę max 1 kabel i np. zrobić unicable :/

 

Ewentualnie, jest mi ktoś w stanie tutaj pomoc i wydać do umowy 2x box+? Mam na myśli ludzi mających box+ jeszcze na stanie.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już pobrane te wifiboxy czy dopiero masz zamiar dobrać multiroom ?Bo jeśli już masz dekodery pobrane to nie wymienisz ich na mydelniczki.

Druga sprawa to jak wygląda dokładnie ta instalacja w bloku ?Wpuszczasz swój kabel a antenę montujesz samodzielnie na dachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...