Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Będę wymieniał stary dekoder wifi premiumbox+ na ten 4k. Nie wiem czy jest ich kilka modeli czy tylko jeden?

Jak kilka to jaki wybrać?

Czy przy wymianie na ten 4k wymienić też konwerter aktualnie jest ten co ma dwa wyjścia co dostałem z tym premium boxem oraz wifiboxem+ który działa jako Multiroom.

Dodam, że nie mam wpiętych dwóch kabli antenowych na wejściu dekodera gdyż nie używam tak naprawdę nagrywania gdy oglądam jakiś inny program po za tym w konwerterze są dwa wyjścia i jeden do dekoder główny a drugi to Multiroom więcej wyjść w zasadzie nie potrzebuje. Ale jeśli wymiana konwertera np dała by lepszą jakoś obrazu to bym wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, marbrzozk napisał:

Czy kupując Canal+ w punkcie sprzedaży można liczyć na jakikolwiek bonus czy dostaje się to samo co przy zakupie przez internet z ich strony lub przez telefon?

Rok temu bonusem była karta podarunkowa o wartości 100 zł przy zakupie przez internet/ telefon.

Brałem pod uwagę zakup w salonie , ale skoro sprzedawca twierdził,  że za ultraboxa będę jeszcze dopłacał 10 zł, to przekonał mnie tym bardziej do zawarcia  umowy na odległość.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam.Planuje powrót do C+ jeśli Serie A zostanie w Eleven.

 

Mam pytanie co lepsze - wziąć od nich sam moduł do telewizora czy jednak brać dekoder? Czy są różnice w odbiorze? 

 

Czy ten ich dekoder 4K4nKie będzie się gryzł z konwerterem unicable od Polsatu ? 

 

Czy na tym dekoderze można swoją listę układać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry, szukam w miarę taniej na początek oferty, czy warto brać taki moduł do telewizora, może lepiej dekoder jaka jest opinia państwa i dlaczego na stronie internetowej przy najtańszym pakiecie jest napis, który mówi koniec pakietu Start+ 22 i, że to ostatnie dni, czyli rozumiem 1 marca już nic nie zostanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza oferta to karta conax z pakietem SmartHD. Niestety trzeba szukać na portalach aukcyjnych bo w sklepach już jej dawno nie ma. Karta opłacona z góry na rok pozwala za 180,- zł (lub w przeliczeniu 15,- zł/mies.) na dostęp do 40 kanałów.

Z ofert dostępnych obecnie w sklepach najtańsza to Telewizja na kartę. Jeżeli masz telewizor z wbudowanym tunerem DVB-S2 i gniazdem na moduły CI+ to ja wybrałbym moduł. Taniej jednak wyjdzie zakup dekodera ADB 5800S z Telewizją na Karte Start+ na 12 miesięcy. Za całość zapłacisz 189,- zł plus wysyłka  (kliknij tutaj --> OFERTA).

Taniej nie zawsze znaczy lepiej - warto o tym pamiętać przy podejmowaniu decyzji.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...