Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o podpowiedź 

Jestem zainteresowany cesją umowy. Problem jest taki że mieszkamy w dwóch innych częściach Polski. Wiem ze da się to zrobić zdalnie, tylko w jaki sposób mogę zweryfikować to że biorę to co osoba odstępująca proponuję to co proponuje. 

Drugie pytanie klient ma własny dekoder. Jaki był by koszt dobrania modułu lub dekodera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem od 2 dni posiadaczem satelity (Canal+) i mam jedno (choć pewnie nie ostatnie) pytanie.

Wiele kanałów jest na kilku pozycjach, czy one się czymś różnią? Np. Tvn turbo kanał 4 oraz kanał 116, lub taki C+ 4k jest na pozycji 40, 109 oraz 195.

Pytanie czy któryś z nich jest w lepszej jakości czy ewentualnie będzie usunięty lub coś w tym stylu?

Pytam gdyż ustalam swoją listę kanałów i warto to wiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Od 10 lat mam ofertę dla pracowników (kiedyś była mała przygoda) NC+ z dekoderem Turbo Box (czy jakoś tak) za 29,90zł, dziecko podrosło i chce TV w pokoju więc potrzebuję TV, dekoder i Multiroom. Skoro będę już coś zmieniał to fajnie by mieć dostęp do VOD. A ponieważ szykuje się grubsza impreza z wymianą TV to może i coś w 4K. Ponieważ nie jestem na bieżąco proszę o pomoc w wyborze pakietu lub informację. Tak naprawdę potrzebuję jedynie kanały z pakietu Comfort+ ewentualnie Extra+ ale chciałbym mieć dostęp do VOD. Czy jest opcja aby mieć dostęp do wszystkich filmów VOD w pakiecie (jeśli tak to w jakim) czy muszę płacić za każdy film oddzielnie?
Czy aktualnie jest co oglądać w 4K - filmy? Dodam, że piłka nożna mnie nie interesuje.

Czy przy oglądaniu filmów z VOD mogę je wcześniej ściągnąć na dekoder? Internet mam LTE i wieczorami jego prędkość to marne 5 Mb więc filmu w HD czy 4K na żywo nie obejrzę. W ciągu dnia spokojnie jest 30Mb więc jeśli można ściągnąć na dekoder to dam radę.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą kolekcje masz na myśli? 

Vod+ premiery? To za każdy Film +15 zł 

Resztę VOD oglądasz w ramach swojego pakietu. Czyli filmy z odtworzenia, ale to są te filmy seriale, które już leciały w tv. 

W 4k możesz oglądać chociażby National Geographic. 

Ogląda się je online, nie można pobierać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piosurf napisał:

Generalnie chciałbym mieć dostęp do całego VOD razem z premiery. Czy w pakiecie z Canal+ mam dostęp za free do premier VOD czy za lepsze filmy zawsze trzeba płacić?
Prócz National Geographic cos jeszcze jest w w 4K?

Są jeszcze seriale i filmy canal+ w 4k ale musisz mieć wykupiony pakiet canal+ by mieć do nich dostęp. 

Mając canal+ masz dostęp do biblioteki za free ale są jeszcze produkcje "premiery vod" i tu każdy film kosztuje ok 15 zł 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piosurf napisał:

Jasne rozumiem czyli jeśli chcę mieć "darmowy" dostęp do całej biblioteki VOD to muszę wykupić pakiet "Superpremium 4k" - tak?

Raczej VIP+ Max, a za nowości i tak będziesz płacił, za które moim zdaniem nie warto tyle płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że przy przedłużaniu umowy załatwiam sobie wymianę dekoderów. Jak rozumiem ta informacja ląduje gdzieś tam w systemie C+. Czy jest jakiś termin do którego muszę wymienić dekodery? Czy mogę to zrobić za miesiąc, dwa, trzy po przedłużeniu umowy? Stary sprzęt, karta są dezaktywowane chyba dopiero przy zdaniu i będą działały do czasu wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, G2000 napisał:

Powiedzmy że przy przedłużaniu umowy załatwiam sobie wymianę dekoderów. Jak rozumiem ta informacja ląduje gdzieś tam w systemie C+. Czy jest jakiś termin do którego muszę wymienić dekodery? Czy mogę to zrobić za miesiąc, dwa, trzy po przedłużeniu umowy? Stary sprzęt, karta są dezaktywowane chyba dopiero przy zdaniu i będą działały do czasu wymiany?

bodajże 7 dni, po tym czasie nie będzie informacji w systemie np. wynegocjowana wymiana za 0 zł 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam nc+ na abonament, zepsuł mi się dekoder WiFi PremiumBox+.

Czy zamiast wysyłać go do serwisu mogę sobie kupić jakiś używany dekoder na necie i moja karta w nim zadziała ?

Mieszkam za granicą więc szukam jakiegoś szybkiego/tymczasowego rozwiązania

z góry dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZbyszekKieliszek Jak masz kartę Cameleon, to tylko tuner sat z E2 na pokładzie. Albo kupić starego Technisata  DiGYBOXX HD C+. 

Jesli jednak masz kartę Cayman, to niestety nic nie zrobisz. Wymiana.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...