Jump to content

nkardo

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About nkardo

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Już będę doczytywał. Na bieżąco sprawdzam wpisy wstecz i wiele się dowiaduję. Bardziej mi chodziło, jakie nc+ go, bo te 3 godziny to śmiech na sali i nie wiem, czy będę mógł ugadać 100h wersję przy już podpisanej umowie na 3 godziny. Mea culpa. Przejrzę kilkadziesiąt podstron, żeby ograniczyć niepotrzebne pytania.
 2. Mogę spytać, jaką umowę podpisałeś na początku dokładnie? Ile za dekodery itp. Czy miesiące gratis, czy od razu stała opłata na 24 miesiące. Bardzo jestem wdzięczny za pomoc. Multiroom, nc+go, jakie dekodery i co dobierałeś po 3 dniach? Co udało CI się wynegocjować przy początkowej umowie, a co po 3 dniach. Dawno to się stało? Bardzo dziękuję za poświęcony czas.
 3. W panelu użytkownika, czy przez telefon można wynegocjować dla nowych od razu, czy może mając już wykupioną? Wcześniej ktoś napisał, że w panelu 30. Czytając ofert dla obecnych abonentów, to co wypisują to jest jakiś kosmos. Nowi są traktowani jak klienci drugiej kategorii.
 4. Oferta pod koniec umowy czy wcześniej. Jaka jest aktualna. Multiroom nowe urządzenia czy te, które posiadasz? 100 nc+ go wliczone? Rozumiem , że superpremium bez 4k?
 5. Czy jest szansa na zbliżoną ofertę do tych z działu dla aktywnych abonentów? Są bardziej atrakcyjne, niż te proponowane przez konsultantów. Może lepiej podpisać najniższą ofertę i dopiero wtedy negocjować? Czy proponowano Wam konkretną cenę za dopłatę do canal + Już znalazłem na forum. W panelu hbo 20, canal plus 30 pln. Może przy nowej miał ktoś taniej? Interesuje mnie extra+ hbo, hbogo, canal plus, 2 x multiroom, bez eleven i piłki. Miał ktoś z Was taki pakiet?
 6. Czy jest szansa na podobne warunki przy nowej umowie, czy trzeba kupić najniższy pakiet i dopiero negocjować?
×
×
 • Create New...