Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wśród dekoderów z tzw. listy autoryzowanych odbiorników są takie, które pozwalają na konfigurację DiSEqC?

Chodzi mi o możliwość podłączenia do instalacji, w której Hotbird jest na B, a Astra na A (nie, nie mogę tego zmienić).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam canal+ ponad miesiąc, ale dopiero dzisiaj wyskoczyła mi reklama jakiegoś polskiego [beep]o-filmu. No powiem, że aż mnie zamurowało, to tak dzisiaj wyglada telewizja? Będą mi wyskakiwały reklamy z dekodera? Czy są jakieś zapisy w umowie, które by mówiły, że takie coś może się zdarzyć? W ten sposób chcą zachęcić ludzi do przedłużenia umowy w dobie internetu? W głowie mi się to nie mieści. Aż do nich zadzwonię i ich opi*****ę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twoja wina, bo zaznaczyłeś wszystkie zgody na komunikację marketingową za 5 zeta zniżki bez czytania :) Kara za nieczytanie co się podpisuje :) Domyślnie jest to wyłączone, jest taka fajka "chcę zachować 10 zł rabatu na abonament (opcjonalne)" także albo to wyklikałeś w necie albo w salonie przytakiwałeś na wszystko :)

W tych 10 zł piątka jest za e-fakturę a druga piątka za maile, telefony, bannery na dekoder itd - w nagrodę, że zgadzasz się na wszelki spam dostajesz 5 zeta/miesiąc

 

Chyba dało się to zgasić w strefie abo a jeśli nie to zleć wyłączenie na infolinii, ale wydaje mi się, że to oznacza +5 zeta na miesiąc. musisz sprawdzić, ja mam starą umowę i nie miałem tego

 

Jeśli nie wyłączysz to co jakiś czas takiego dostaniesz na dekoder. Ale 5 zeta na miesiąc w kieszeni, także co wolisz

 

Wyłącz tylko to od dekoderów, bo znowu jak wyłączysz np. e-fakturę to dojdzie kolejne 5 zyla.

 

Same takie bannery to nic nowego, są od paru lat, ale tylko gdy ktoś wyrazi zgody i trzeba je samemu zaznaczyć. chyba nie są jakoś strasznie często. nie ma przy przełączaniu, tylko gdy włączasz z czuwania.

Edytowane przez catnip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2013 o 09:39, maniek357 napisał:

Jeśli w rozsądnej cenie, to:

- antena 85-90 cm firmy Famaval (Portugalska) lub Corab (Polska) - ceny 60-80 zł

- konwerter np Inverto Quad Black Premium - ok 70 zł

 

Nie sugeruj się chwytami marketingowymi typu "antena idealna do wszystkich platform", "antena full hd" itp, bo każda 80-90 cm spokojnie odbierze kanały z wszystkich polskich platform, łącznie z HD.

Mam taki zestaw i go sobie chwalę. Do tego nie żałowałem na przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim

byłem dotychczas w miarę szcześliwym posiadaczem modułu NC+ ale z racji tego że kończy się umowa i chciałbym mieć 4k rozważam wymianę na Ultraboxa. Mam telewizorek Samsunga którego nie chce zmieniać a z tego co przeczytałem już na forum to 4k docelowo odpada przez ECP ;(. Ale do rzeczy :). Czy ktoś mieszkający w UE może potwierdzić, że kolekcje 4k i inne uslugi internetowe na tym dekoderze działaja bez problemów i kombinacji? Bo jak już zainwestuje w pudło to chciałbm mieć wszystko. Dziękuje z góry!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 18:54, Ozzy666 napisał:

@Donnie

Rozwiązałeś swój problem? U mnie do tej pory nie było żadnych reklam, teraz już są. Sama reklama nie jest aż tak uciążliwa, ale obojętnie na którym kanale wyłączam dekoder to po włączeniu wraca do kanału 1 wraz z banerem reklamowym.

Wysłałem zgłoszenie i czekam, jeżeli chodzi o reklamy po włączeniu dekodera, to wyłącz aplikacje start w dekoderze, u mnie problem jest inny, bo była to reklama wysłana bezpośrednio z canal+ od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje znaleźć prawidłowe dane techniczne dekoderów które daje C+ tzn głównie wifibox, premiumbox oraz tych najnowszych dekoderów.

Chodzi o protokoły wyjść HDMI i HDCP tych dekoderów.

Mam z tym ciągle problemy, używam różnych dekoderów i różnych telewizorów... raz to chodzi a czasami na tym samym zestawie, ciągle zaczyna wyświetlać komunikat o błędzie i blokadzie HDCP

Dekodery mam Sagem i ADB ale same telewizory, niezłe technicznie, okazyjnie zdobyte z różnych stref

Chodzi o miejsce gdzie znajdę faktyczne dane techniczne sygnałów wyjściowych... bo wsparcie techniczne C+ podaje różne wartości... najprawdopodobniej biorą je z sufitu aby spławić klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w instrukcjach powinny być... wiele rzeczy powinno być ale nie ma - a właściciel czyli  dostawca dekoderów a dokładniej jego służby techniczne, podają różne wartości tak jakby nie wiedzieli o co chodzi, zgłoszone problemy kwitują cennymi radami z cyklu: zmień kabel, zmień telewizor a jak ci wreszcie zadziała to nie ruszaj i nigdy sprzętu nie wyłączaj, niech będzie zawsze złączony...

- a może ktoś zna adresy kontaktowe producentów dekoderów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...