Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2019 o 15:15, ircios napisał:

Można tak to nazwać, że to lista ulubionych. TVP1 będziesz miał zawsze na 11, TVN na 1. Nie poustawiasz sobie jak chcesz.

@_Artek_ Jednak nie do końca jest to prawda. W dekoderze wifibox+ możesz poukładać listę tak że TVP1HD będziesz miał na dowolnym numerze, np na pozycji 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doczytałeś, że kolega [mention=36324]_Artek_[/mention] bierze dekoder 4k? Odpowiedź padła pod kątem właśnie tego dekodera. Wyobraź sobie, że mam akurat do MR ten szajs Wifiszrot i doskonale wiem, że akurat w nim jest tak jak napisałeś. 


Dzięki koledzy
A czemu szrot? Jak zamówię przez internet to i tak go dostanę wiec wole być przygotowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie nadążam za Tobą?.  Raz piszesz, że sam dekoder 4k, potem, że z MR, ake jak sie okazuje, że rabatu na MR nie dostaniesz to sam 4k bierzesz, a teraz znów z MR... No to tylko w dodatkowym ustawisz z sobie listę ulubionych w/g swojego uznania. Jak będziesz  miał Wifibox  do MR.

Szrot to Wifibox .

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 16:55, roberttosat napisał:

@_Artek_ Jednak nie do końca jest to prawda. W dekoderze wifibox+ możesz poukładać listę tak że TVP1HD będziesz miał na dowolnym numerze, np na pozycji 1.

W dekoderach 4K też w ulubionych można ustawiać kolejność kanałów według własnych upodobań. 

Jak można odtworzyć film w kolekcjach erotycznych? Wchodzę w te kolekcję, pisze ze mam już dostęp do tych kolekcji a nie mogę je odtworzyć.... Uruchomiłem je w ramach Black Friday ni diabła nie mogę odtworzyć mimo prawidłowego wpisania kodu PIN. Tylko komunikat "Masz już dostęp do kolekcji"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dekoder (czy w ogóle można wybrać) najlepiej wziąć z nową umową?

Nie planuję wykupienia pakietu C+ więc 4K raczej mi jest zbędne. Chyba, że są inne dodatkowe korzyści?
Albo od razu z nową umową albo 1-2 miesiące później dojdzie też 1 MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderze 4k oprócz C+ w 4k masz inne treści w UHD. Jest dysk 1T. Większe możliwości nagrywania, brak wyświetlacza i wieczne problemy z softem na dzień dzisiejszy. 

Jeśli nie chcesz tego dekodera, to tylko WifiPremiumbox.  Dysk 500GB. Ma wyświetlacz.

Poczytaj o tych sprzetach w odpowiednich tematach i zdecyduj.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder bez wyświetlacza to żaden mankament.

Nie tylko dekodery NC+ 4K nie mają wyświetlacza.

Dodam ,że dekoder Vectry 4K również nie posiada wyświetlacza a całkiem przyjemnie się go użytkuje.

Marudzą tylko te osoby co nie miały z takimi urządzeniami do czynienia. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...