Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2019 o 21:29, tobi505 napisał:

Witam, zamówiłem dekoder Ultra Box 4k z anteną SAT. Czy w tym zestawie jest już konwerter Unicable dedykowany dla ultraboxa???

Takie pytania zadaje się w odpowiednim temacie, czyli w wątku o tym dekoderze.

Tam są informacje co i jak o LNB. 

Pozatym jak zamówiłeś to powinieneś wiedzieć od sprzedajacego co kupujesz. W tym przypadku od operatora. 

Teraz co, kolejny temat do założenia np z pytaniem "Czy w zestawie sat od nc są śruby?", "Jak działa ten dekoder?"?

Lenistwo czytania i zaczerpniecia samemu informacji co się kupuje . Droga na skróty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2019 o 21:29, tobi505 napisał:

Witam, zamówiłem dekoder Ultra Box 4k z anteną SAT. Czy w tym zestawie jest już konwerter Unicable dedykowany dla ultraboxa???

 

Każdy konwerter może być dedykowany do tego ultraboxa. W zestawie masz zwykłego uniwersalnego TWINa. Konwerter unicable sobie możesz zakupić osobno w detalu, koszt w zależności od modelu od około 150 zł w górę.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2019 o 11:03, ircios napisał:

Takie pytania zadaje się w odpowiednim temacie, czyli w wątku o tym dekoderze.

Tam są informacje co i jak o LNB. 

Pozatym jak zamówiłeś to powinieneś wiedzieć od sprzedajacego co kupujesz. W tym przypadku od operatora. 

Teraz co, kolejny temat do założenia np z pytaniem "Czy w zestawie sat od nc są śruby?", "Jak działa ten dekoder?"?

Lenistwo czytania i zaczerpniecia samemu informacji co się kupuje . Droga na skróty

 

I po co tyle jadu w twojej wypowiedzi?? Zapytałem czy w zestawie jest konwerter unicable ,nie interesują mnie śruby. Koledzy odpowiedzieli normalnie, i nie wylewają frustracji na forum. Zmień podejście. 

 

PS. Jednak był konwerter TWIN, ale już założony Unicable. Pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadu? Odpowiedź miałeś w temacie to raz, a 2 pytania zadaje się we właściwym wątku, a nie temat zakładać i śmietnik robić, bo nie chce się przeczytać czy dowiedzieć u sprzedającego, lub wpisać w Google odpowiednie zapytanie. Podejście to Ty raczej zmień, a nie liczyć na kogoś, kto wyręczy lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z powodu uniemożliwienia mi oglądania z kartą cameleon oferty na Arivie 202e i najprawdopodobniej zepsutej głowicy w Sagecom DS187 jestem zmuszony wymienić ten ostatni dekoder będący dekoderem dodatkowym do MR na inny model. Jako podstawowy posiadam Wifi PremiumBOX+ oraz dwie karty cameleon. Bardzo proszę o poradę jaki dekoder najlepiej wziąć aby oczywiście zachować obie karty, najlepiej aby nie musiały się te dekodery ze sobą 'widzieć' (słaba sieć wifi) i oczywiście aby odbiór był w miarę bezproblemowy - siła sygnału na Wifi PremiumBOX+ to ok 80% a jakość 35-55%.

Gdzieś czytałem, że biorąc np. WifiBOX+ mogę sobie zamknąć drogę do ... właśnie sam nie wiem czego. Tak mi się przypomina.

Edytowane przez gulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie w punkcie stacjonarnym wyszło na to, że jedyną opcją będzie rozwiązanie obecnego MR, rezygnacja i dopiero wtedy pojawią się dla mnie oferty sprzętowe na nowy MR już na nowych zasadach, z oddaniem kart włącznie. Na taki sam sprzęt mi nie wymieni, bo takiego nie ma i takiego już nie dają na wymianę.

Pan w punkcie zadzwonił na infolinię, dostał jakieś tam informacje i powiedział, że ze strony jego jest zablokowany i żebym dzwonił sam. Dzwonił sprawdzić, czy może dać mi na wymianę WifoBOX+. Zadzwoniłem, a miła Pani powiedziała w pierwszych słowach, że takie sprawy to w punkcie stacjonarnym ... zrobiłem dwa wdechy co by się nie zdenerwować, pociągnąłem rozmowę i wyszło prawie to samo, że albo rozwiązanie obecnego MR i wtedy nowe oferty sprzętowe, albo pisanie reklamacji. Reklamacja wyszła wtedy, gdy powiedziałem, że podpisałem rok temu umowę na dwa lata na warunki MR takie a nie inne i nie chcę ich zmieniać.

Edytowane przez gulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...