Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, chriss84 napisał:

hej, słyszałem, że podobno od lutego mieli wyłączyć polsaty sport. Już wczoraj planowałem uruchomić tę promocję mistrzowska piłka za 20 zł /miesięcznie do końca umowy, ale zauważyłem, że polsaty jeszcze działają. Wiecie może kiedy mają zostać wyłączone ? 

Tak, dzisiaj o 2 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wziąłem TV z NC+, zamawiana była przez internet i szczerze, to na dzień dobry mam już do tej firmy niesmak. Kurier przyniósł dekoder dziś przed 11 rano, od razu go podłączyłem i do tej pory nie ma aktywacji. Dwa razy do nich dzwoniłem i pytałem się, czy nie mogą już dać tej aktywacji, przecież jest na stronie kuriera, że paczka doręczona, więc umowa jest podpisana, a oni dwa razy odmówili i twierdzili, że nie i muszę czekać aż podpisana umowa wróci z powrotem do nich. Szczerze, to pierwszy raz się z czymś takim spotykam, zamawiałem już nie raz i TV i internet przez stronę z dostawą przez kuriera i nigdy nie musiałem czekać na aktywację aż podpisane papiery wrócą z powrotem. Usługa zazwyczaj była aktywowana niedługo po tym jak kurier dostarczył paczkę i wziął podpisaną umowę, nawet i w NC+ już kiedyś brałem TV i też tak było, a teraz każą czekać ch** wie ile, bo nie wiadomo kiedy to do nich wróci. Niech mi spróbują naliczyć fakturę od dnia dzisiejszego, to od razu na dzień dobry poleci reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawel1710 napisał:

Wziąłem TV z NC+, zamawiana była przez internet i szczerze, to na dzień dobry mam już do tej firmy niesmak. Kurier przyniósł dekoder dziś przed 11 rano, od razu go podłączyłem i do tej pory nie ma aktywacji. Dwa razy do nich dzwoniłem i pytałem się, czy nie mogą już dać tej aktywacji, przecież jest na stronie kuriera, że paczka doręczona, więc umowa jest podpisana, a oni dwa razy odmówili i twierdzili, że nie i muszę czekać aż podpisana umowa wróci z powrotem do nich. Szczerze, to pierwszy raz się z czymś takim spotykam, zamawiałem już nie raz i TV i internet przez stronę z dostawą przez kuriera i nigdy nie musiałem czekać na aktywację aż podpisane papiery wrócą z powrotem. Usługa zazwyczaj była aktywowana niedługo po tym jak kurier dostarczył paczkę i wziął podpisaną umowę, nawet i w NC+ już kiedyś brałem TV i też tak było, a teraz każą czekać ch** wie ile, bo nie wiadomo kiedy to do nich wróci. Niech mi spróbują naliczyć fakturę od dnia dzisiejszego, to od razu na dzień dobry poleci reklamacja.

Trzeba było iść do punktu to byś dostał aktywny dekoder od razu, teraz pozostaje Ci czekać aż kurier dostarczy dokumenty do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyraziłem, a w punkcie nie brałem, bo w punkcie nie chcieli dać 6 miesięcy za pół ceny i nie dawali anteny z konwerterem za złotówkę. Antenę co prawda mam, ale musi być na dachu kamienicy, bo moje okno wychodzi w niewłaściwą stronę, a na takim wspólnym dachu, to wiadomo jak to nieraz bywa, więc jak coś to mam antenę na zapas. ;)

 

Włączyli w końcu aktywację późnym wieczorem w zasadzie już w nocy, także wszelkie reklamację sobie już odpuszczę, ale trochę niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kiedyś dwa razy N-kę, potem NC+ zaraz po tym jak się N-ka połączyła z C+, też zamawiane było przez neta i aktywacja była praktycznie od razu. To samo było dwa lata temu jak brałem Cyfrowy Polsat, więc myślałem, że i tym razem tak będzie. No ale już mniejsza z tym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w styczniu umowę telefonicznie. Kurier był w południe i do 2 godzin kanały świeciły, najdłużej zeszło  na aktualizację softu po podłączeniu do anteny MediaBOX-a.. 

Byłem zdziwiony ponieważ umowa i kurier w piątek, więc byłem nastawiony że aktywacja będzie dopiero w poniedziałek jak umowa wróci do NC+. Jednak Operator puścił aktywację jak na stronie śłedzenia przesyłek był status jej  odebrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej, mam abonament ncplus na około 120 zł miesięcznie. Rozważam dobranie drugiej umowy (nie multiroom), czegoś najtańszego. Czy dla abonentow ncplsu są jakieś promocje na drugą umowę np. pakiet start na stałe za 10 zł (chyba kiedyś coś takiego było, ale mogę się mylić).

 

alternatywna to najtanszy pakiet polsatu za 20 zl miesiecznie

Edytowane przez chriss84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2019 o 11:17, chriss84 napisał:

hej, mam abonament ncplus na około 120 zł miesięcznie. Rozważam dobranie drugiej umowy (nie multiroom), czegoś najtańszego. Czy dla abonentow ncplsu są jakieś promocje na drugą umowę np. pakiet start na stałe za 10 zł (chyba kiedyś coś takiego było, ale mogę się mylić).

 

alternatywna to najtanszy pakiet polsatu za 20 zl miesiecznie

 

Jak nie dawno przedłużałeś pakiet albo pisałeś nową umowę to przy odpowiedniej ofercie możesz otrzyma comfort+ na 12 m-cy za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Z racji przeprowadzki w miejsce, gdzie nie ma pociągniętego kabla od neta rozważam poważnie internet 4g/LTE + TV od NC+ (głównie dla kanałów sportowych, żeby w końcu nie musieć oglądać Premier League przez net :-)).

Z racji tego, że jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o TV Sat, mam pytania odnośnie tego operatora.

- czy talerz satelitarny brać od nich, czy lepiej kupić swój? Bo router z modemem chcę kupić osobno (TP-Link MR200 lub Huawei B525) - to chyba warto?

- czy ostatnio ktoś brał nową umowę w konfiguracji: zakup Komfort+ a następnie dobranie osobno C+ (z kanałami sportowymi) jako upsell? Jakie stawki udaje się uzyskać? Czy jest ryzyko, że C+ zamiast jakiejś preferencyjnej stawki (słyszałem o 25 PLN) będą chcieli mi dać po maksymalnej możliwej, typu 60-80 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...