Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jako, że wczoraj pożegnałem się ze swoją telewizją kablową(brak w ofercie Polsat Sport Premium), zdecydowany jestem na ofertę nc+.

W związku z czym mam parę pytań:

1. Jaki pakiet z aktualnej oferty wybrać? Zależy mi głównie na sporcie czyli Eleven Sports + Polsat Sport Premium, filmów w telewizji nie oglądam.

2. W domu posiadam tylko jeden TV także nie potrzebuję żadnych multiroom'ów i nie wiem na co się zdecydować, 4K Ultrabox+ czy moduł cam?

    Jeżeli chodzi o odbiornik to posiadam LG OLED B7.

Z góry dzięki za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@verbatimek

Ad 1. Ekstra z 8C+ plus oddzielnie Eleveny.

Ad 2. Bierz to na co Cię stać (mentalnie) - Ultrabox to "dobry" sprzęt lecz kompletnie nie wart swoich pieniędzy. Z tym, że Ty jesteś nowym klientem to i tak będziesz musiał zabulić za dekoder. Może uda Ci się to wyrwać za 10zł to wtedy jest najlepszy wybór. Za WifiPremiumbox też jest bodajże 10zł, więc lepiej brać lepszy (nowszy) sprzęt. Dodatkowo za dekiem przemawia bezproblemowe nagrywanie na jego własnym dysku i możliwość oglądania i nagrywania jednocześnie (instalacja dwuantenowa lub Unicable).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@verbatimek

Ad 1. Ekstra z 8C+ plus oddzielnie Eleveny.

Ad 2. Bierz to na co Cię stać (mentalnie) - Ultrabox to "dobry" sprzęt lecz kompletnie nie wart swoich pieniędzy. Z tym, że Ty jesteś nowym klientem to i tak będziesz musiał zabulić za dekoder. Może uda Ci się to wyrwać za 10zł to wtedy jest najlepszy wybór. Za WifiPremiumbox też jest bodajże 10zł, więc lepiej brać lepszy (nowszy) sprzęt. Dodatkowo za dekiem przemawia bezproblemowe nagrywanie na jego własnym dysku i możliwość oglądania i nagrywania jednocześnie (instalacja dwuantenowa lub Unicable).

Dzięki za odpowiedź, trochę mnie przeraża ten cały dekoder i dodatkowy pilot. Wolałbym obsługiwać wszystko jednym pilotem jak do tej pory.

Czy ten moduł cam ci+ się sprawdza? Czy obsługuję kanały w 4K? Nie chcę zamówić czegoś i potem mieć zgrzyt z kompatybilnością z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł obsługuje kanały UHD z tym, że w sumie tylko jeden - FTA platforma blokuje (nie jestem jednak pewien czy na module także - na Ultarboxie na pewno ;) ). Co do pilota -

zawsze można dokupić jakiegoś uniwersalnego np. coś z Logitecha. Z drugiej strony nie wiem jak jest u LG, ale np. pilot Samsunga (te najnowsze)jest kompatybilny z dekoderami NC+.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

...trochę mnie przeraża ten cały dekoder i dodatkowy pilot. Wolałbym obsługiwać wszystko jednym pilotem jak do tej pory.

 

Ja obsługuje wszystko jednym pilotem.

Telewizor Samsung. :D

Można też obsługiwać smartfonem jeśli się ma Smart TV Samsunga oraz androida z tej firmy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@verbatimek

Ad 1. Ekstra z 8C+ plus oddzielnie Eleveny.

Ad 2. Bierz to na co Cię stać (mentalnie) - Ultrabox to "dobry" sprzęt lecz kompletnie nie wart swoich pieniędzy. Z tym, że Ty jesteś nowym klientem to i tak będziesz musiał zabulić za dekoder. Może uda Ci się to wyrwać za 10zł to wtedy jest najlepszy wybór. Za WifiPremiumbox też jest bodajże 10zł, więc lepiej brać lepszy (nowszy) sprzęt. Dodatkowo za dekiem przemawia bezproblemowe nagrywanie na jego własnym dysku i możliwość oglądania i nagrywania jednocześnie (instalacja dwuantenowa lub Unicable).

 

Nie za bardzo się orientujesz. Jak ma wyrwać przy nowej umowie dekoder 4K za 10 zł skoro nie ma takich ofert. Dostępny jest za 15 zł/mies a od superpremium za 0 zł/mies.

 

Wifipremium od extra do extrac+ jest za 5 zł/mies (nie wiem jak wymyśliłeś 10 zł) od superpremium za 0zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robertosat co do Ultraboxa - napisałem "może uda sę" bo chodziły słuchy, że mają obniżyć cenę do 10zł (chyba, że to tylko miało być dla obecnych abonentów). Tak to oczywiście jak napisałeś - 15zł. Superpremium odpada bo tak jak kolega napisał - nie interesuje go film.

A co do WPB - żyję jeszcze, jak sam widzę, starymi cenami ;) sprzed czasu Ultaboxa :). Oczywiście masz rację- przepraszam za błąd z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć. Jestem nowym użytkownikiem NC+ i mam kilka pytań.

 

1. VOD. Mam wykupione i nie wiem, jak wejść do "bazy" na TV. Wciskam przycisk VOD i ciągle wyskakują informacje o dysku. Żeby móc korzystać z  VOD, mam "przygotować dysk do pracy z dekoderem". I co dalej? Tam coś pisze o formatowaniu. I za każdym razem mam formatować?

2. Dźwięk w C+ 4K. Gdzieś czytałem, że wystarczy podpiąć dekoder przez kabel HDR i wtedy będzie OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem piszesz o VOD dostępnym na dysku dekodera.Ono się musi pobrać z satelity.Jeśli pojawia się komunikat o formatowaniu to go potwierdź.Być może taka operacja wymagana jest przy pierwszym użyciu.

 

Napisz jaśniej o co chodzi z dźwiękiem.Gdzie ma być słyszalny dźwięk: na telewizorze czy kinie domowym ?Dekoder łączysz z telewizorem kablem HDMI.HDR to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...