Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Tak.

 

Głos idzie dobrze tylko wtedy, kiedy po przełączeniu na inne wejście HDMI włączę telewizor i pojawi się na początku kanał C+ 4K (bo był ostatnio używany). Gdy przełączę na inny kanał i z powrotem wrócę na C+ 4K, jest znów tak samo. Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest model telewizora? Można zmieniać w nim w Menu jakieś ustawienia odnośnie sygnałów w gniazdach HDMI typu ARC czy HDMI-CEC? Może coś się gryzie. Aktualizowałeś soft w telewizorze?

Edytowane przez Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderze w opcjach dźwięku Dolby Digital masz na TAK, czy na NIE? Na C+ 4K zmieniałeś fonię w opcjach? Nie wiem, czy jest jedna ścieżka czy więcej. Jeśli jest więcej to na wszystkich jest źle?

Sprawdzałeś, czy jest nowszy soft do telewizora?

Edytowane przez Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach DD jest tak. Wszystkie fonie sprawdziłem i na wszystkich jest źle. A telewizor jest nowy i aktualizacje były sprawdzane przy konfiguracji.

 

Edit: W DD dałem nie, i jest ok. Taka [beep]oła, a tak ważna.

 

Paweł, dzięki za pomoc i zainteresowanie się moim problemem. Pozdrawiam.

Edytowane przez domino236
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, 

Zakupiłem telewizję z nc+ wraz z dekoderem Ultrabox. 

Kupiłem także konwerter Unicable 2, który ma obsługiwać do 32 odbiorników. 

Konwerter został zaprogramowany na nc+ i z tym wiąże się moje pytanie. 

Sąsiad ma telewizję z Orange, dekoder WHD80 i chciałbym się dowiedzieć, czy jeśli mój konwerter jest zaprogramowany na nc+ to czy jest opcja abyśmy mogli korzystać z jednej anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sprzęt NC+ i ich polityka to idiotyzm - dają główne boxy obsługujące Wi-FI i Unicable i dekodery multiroom, które technologii jednokablowej nie obsługują. A jak już obsługują to nie mają Wi-Fi. Dzięki takiej polityce instalacja, aby w pełni wykorzystać możliwości boxów musi być mieszana i droższa (dCSS + legacy). Ktoś powinien pójść po rozum do głowy - w CP można podłączyć wszystkie boxy w technologii jednokablowej, jednym kablem od anteny z opcją nagrywania, multiroomów i innych bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2018 o 23:01, szymon111 napisał:

No to mam już kolejne pytanie. 

Ile trwa inicjacja nc+ go TV? 

Bo kilka razy już ją uruchamiałem i mieli bez końca.

 

Jeśli próbowałeś uruchomić nc+ GO w tym samym dniu zakupu to nie będzie działać. Ładowanie zaczyna się o godz. 0:01, tak jak ja zauważyłem. Czyli w dniu następnym powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd nc+ bierze numery telefonów klientów nierejestrowanych przecież klientów oferty Pre-Paid? Zbiera je, jak ktoś za pomocą SMS-a aktywuje kartę lub sprawdzi okres ważności pakietu? Jeśli tak, to jakim prawem używają tychże numerów w celach marketingowych? Nękają mnie telefonami i molestują żeby przejść na abonament. Wczoraj zadzwonili o 20:57!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj telefonicznie zamówiłam nc+ (powrót po 2 latach przerwy)

Wybrałam pakiet Extra+ z eleven, oraz multiroom. 

 

Dekodery to główny ultrabox a drugi w multiroom to WifiBox+ 

 

Do tego antena z konwenterem twin.

 

 

Mam dwa pytania. 

- Czy ten wifibox, który będzie u dziecka w pokoju będę musiała podłączyć również do anteny?  (jak wygląda ogólna instalacja? )

- Czy chcąc nagrywać wszystkie programy np 3 na raz potrzebuję innego konwentera?

 

Pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...