Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz Twin. Tyle, że na głównym deku nie będziesz miał nagrywania podczas oglądania innego kanału. Jak dla mnie funkcja mało istotna. Jest tyle powtórek, że można później obejrzeć bez konieczności nagrywania.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Mam okazję przejąć Nc+ po koledze z mulitroomem 2 dekodery.Mam do was pytanie czy ta karta jest parowana z dekoderem? Czy to jest karta typu Cameleony?Są 2 takie karty. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160430/35c3f359845b189a30168a536f5e2c73.jpg

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest możliwość podpisania umowy z nc+ na okres 12-stu miesięcy? Jak wtedy kształtuje się abonament za pakiet: Comfort+ Canal+? Ktoś już taką umowę podpisywał? Mowa o nowych abonentach.Na stronce nc+ min umowy to 24 msc, ale może w APS można podpisać na krócej?

Edytowane przez szrama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam okazję przejąć Nc+ po koledze z mulitroomem 2 dekodery.Mam do was pytanie czy ta karta jest parowana z dekoderem? Czy to jest karta typu Cameleony?Są 2 takie karty. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160430/35c3f359845b189a30168a536f5e2c73.jpg

Karty Cameleon nie są parowane z dekoderem, Cayman już tak. Tak, Cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem początkujący, ale nie wiem w jakim dziale zadać to pytanie. Mam kartę parowaną z dekoderem. Desperacko chciałbym kupić dekoder Technisata i zachować obecną ofertę ( odpada kupno TV na kartę ). Co mogę zrobić aby otrzymać/zamienić obecna kartę na "Cameleona " lub taką , która poprzez modół Aston będzie działała w dekoderze Technisat. Powtarzam: jestem zdesperowany i gotowy na wszelkie utrudnienia . Jeszce raz proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ernet. Jesteś w czarnej du..... Nic nie zrobisz. Jedyne rozwiązanie to znaleźć kogoś z podobną ofertą mającego Cameleona, chcącego zrezygnować z oferty i zrobić cesje. Lub chcącego zmienić sprzęt po C+ bez dodatkowych kosztów na złom od ITI. Wtedy cesja z Ciebie na niego i na odwrót.

 

@Don kichot. Jest wzór. google.pl

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym trochę później... :-) Ale kolejne pytanie:
Czy zatem  opłaca się inwestować w cały sprzęt ( Technisat + Moduł Aston , to prawie 2 tys zł )) nie wiedząc czy
NC+ nie zmieni czasami systemu nadawania i w/w sprzęt może stać się bezużyteczny.
Kilka razy już były takie pogłoski. Czy dobrze to rozumiem ? I czy moje obawy są uzasadnione.
Napiszę raz jeszcze, że nie znam się na tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na chwilę obecną karty Cameleon (po dawnej CYFRZE+) nie są parowane. Są to tzw. karty dwusystemowe (Seca Mediaguard i Nagravision).

Karty Conax (pod dawnej n'ce) oraz nowe karty Cayman (sam tylko system Nagravision) są już parowane z dekoderami, z którymi są dostarczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli w dekoderach, w których mam karty Cameleon, mogę sobie je swobodnie wymieniać i wszystko będzie działać? To by mi rozwiązało kolejny problem oglądania NC+ w dwóch różnych lokalizacjach - wtedy wystarczyłoby zabrać z sobą jedynie kartę.

 

Czyli podczas wypowiadania jednej z umów już niebawem chyba odpłatnie zachowam sobie dekoder w tym celu.

 

Natomiast jeśli włożę tę kartę do dekodera, w której jest obecnie Conax, to już nie pójdzie? Czy to też działa a jedynie karta Conax nie pójdzie gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...