Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Więc mam następujący "problem".

Mogę wziąć:

-Moduł do NC+ za 199zł.(abonament obniżony o 10zł)

-Kupić "starego" TurboRecordera za 199zl

-Wziąć PREMIUM Boxa Wifi z neta.

 

Z jednej strony zależy mi na jak najlepszym obrazie i "jednym" pilocie,

z drugiej na możliwości nagrywania na HD i mieć sprzęt w dzierżawie który ewentualnie jak sie zepsuje to oddam do naprawy.

 

Co sądzicie i co za czym przemawia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości negocjacji przy pierwszej umowie. Co do pierwszej Twojej wypowiedzi... Nie ma możliwości zakupienia dekodera od nc. Żadnego. Płacisz aktywację jak jest i dzierżawe. Przy rozwiązaniu umowy sprzęt zdajesz.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam następujący "problem".

Mogę wziąć:

-Moduł do NC+ za 199zł.(abonament obniżony o 10zł)

-Kupić "starego" TurboRecordera za 199zl

-Wziąć PREMIUM Boxa Wifi z neta.

 

Z jednej strony zależy mi na jak najlepszym obrazie i "jednym" pilocie,

z drugiej na możliwości nagrywania na HD i mieć sprzęt w dzierżawie który ewentualnie jak sie zepsuje to oddam do naprawy.

 

Co sądzicie i co za czym przemawia??

Proponuje podpisać  umowę z dekoderem wifipremiumbox+ zapłacić jednorazową aktywację w wysokości 199 zł dekoder będzie bezpłatnie tyle ile jesteś abonentem, jeśli sprzęt się zepsuje gwarancja jest tyle ile korzystamy z usług nc+ ( jeśli posiadasz telewizor samsung pilot z dekodera jest ustawione na funkcje telewizor po naciśnięciu funkcji "tv" będzie kompatybilny z telewizorem , natomiast jeśli telewizor jest innego producenta można sobie go ustawić poprzez kody które znajdują sie w instrukcji dekodera dla odpowiedniego producenta tv.

 

 

Pozdrawiam Paula 

Edytowane przez tomekb1976
Poprawiono cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam straszny metlik w glowie, do konca nie wiem oco chodzi  :) dlatego prosze Was o pomoc.


Jestem starym klientem juz ponad 7 lat, w domu posiadam dwa dekodery na karte podlaczone kablem do anteny, chcial bym miec nowy dokoder do MR,tak zeby mozna bylo dokupic dekoder i aktywowac karte, zadnych WIFI i innych wynalazkow. poszedlem sie zapytac to mi powiedziano ze aby miec teraz MR nalezy wymienic wsztskie moje dekodery na te z opcja wifi, do tego oplata 10zl mieisiecznie za kazdy dekoder? pomyslalem WTF!!  pogielo ich czy cos, czy da sie cos z tym zrobic, prosze o pomoc, zalezy mi bardzo by wyszlo to jak najtaniej mam zrobic w takim wypadku, czy da sie jeszcze dokupic, moze na allegro dekoder z karta?


Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę nie śmiecić na forum. Pytanie zadajemy raz, w jednym miejscu. Wklejanie tego samego w wiele wątków skończy się blokadą pisania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki7 Dekoder z kartą z poza oficjalnej dystrybucji to wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo w każdej chwili mogą wyłączyć ci uprawnienia, więc zapomnij.

Niestety w kwestii rozbudowy punktów odbioru na cameleonach NC nie uszczęśliwi cię.  Wg obecnie wdrażanej idei Nc jedyna szansa na powiększenie punktów to kolejne dekodery, (albo terminale) rozdzielające uprawnienia przez wi-fi z jednego dekodera. Dla ciebie taka przebudowa dystrybucji sygnału w obecnym momencie to bezsensowne koszty. Poczekaj jakiś czas, aż dominująca będzie dystrybucja na wifiboxach, wtedy dostaniesz wifiboxy na wymianę i rozbudujesz punkty za przyzwoite pieniądze lub jako bonus za przedłużenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudź się. Jakie przyzwoite pieniądze.? MR od ITI nigdy nie był tani i nie będzie. Jeśli chce MR od ITI to tak czy inaczej jest skazany na wyrzucenie pieniędzy w błoto i tylko w tym przypadku, a nie że sobie kupi sprzęt z wolnego rynku.

 

@luki7. Jeśli chcesz wyrzucić pieniądze w błoto, to możesz wziąć od nich MR. Jeśli sam się upomnisz o nowy MR,to niestety naciagną Cię na maxa. Musisz poczekać to może załapiesz się na jakąś fajną promocję... niestety też będzie płatna. Może wtedy ugrasz aktywację za fre i chociaż jeden dekoder na całą umowę za free. Jest jeszcze opcja, że dobrą ofertę dostaniesz przy aneksowaniu obecnej umowy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Jestem tu nowy i proszę o rzeczową pomoc.

Po zmianach w TVP zdecydowałem się na oglądanie TVN24 , na kartę ( to ważne)

 

Moje założenia są takie,  jedna karta i dwa odbiorniki, wieczorem chciałbym oglądać w innym pokoju program TVN24. Sporadycznie na " głównym tunerze" chciałbym coś nagrać, na drugim nie koniecznie.

Chciałbym to zrobić ekonomicznie, bez żadnych wodotrysków.

Proszę powiedzcie co muszę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...