Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem dla Kolegi w Czechach nc+ MIX z modułem CAM.

Wysłałem mu oryginalnie zaplombowany zestaw. Jeszcze jest w drodze.

Chodzi mi o trywialna sprawę aktywacji usługi.

Czy podaję tylko SMS-em numer karty i ustawiam TVP1 HD ?

Czy jeszcze dodatkowo są potrzebne informacje odnośnie modułu przy aktywacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Posiadam wifi premiumbox + i 3 dekodery dodatkowe. Chciałbym mieć również cyfrowy polsat (mistrzostwa za pasem) i mam pytanie jak to technicznie rozwiązać ? Czy bardziej dekoder CF czy sam moduł CI+ (telewizor jest przystosowany) . Czy będzie możliwość, żeby nie pozbawiać się nc+ na pozostałych dekoderach nc ? Proszę o pomoc jako zupełny laik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prosta sprawa Ale po wyszukiwarce nie mogę tego znaleźć ze względu na pojawiające się w co drugim temacie hasła ,,6c+" ,,8c+".

Zatem, jeśli chodzi o 6c+ to dwoma kanałami,które są niedostępne są seriale i Discovery? Pytam,ponieważ na obu raczej piłka i żużel nie lecą wobec czego mógłbym je sobie darować na rzecz abo niższego o dychę i wtedy dobrać za 11,9zl eleven:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ale jaka jest pewność,że nie zrezygnują z tej oferty na rzecz wyłącznego posiadania eleven jako dodatkowa opcja na cały okres trwania umowy? Albo wrzucą te kanały do najwyższego pakietu;>

Nie chcę się w sierpniu obudzić z ręką w nocniku;-)

Opcja włącz/wyłącz jak najbardziej korzystnie wychodzi. Tym bardziej w wakacje,gdy jest zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam dwie kwestia o ktore prosilbym Was o odpowiedz

 

1) kwestia umowy na eleven w promocyjnej cenie za polowe tych 14 zl, ktora jest do konca roku, a glowna umowa konczaca sie w polowie roku, zakladajac, ze nie przedluze umowy co sie staje z umowa na same eleven ?

 

2) w watku o ofertach dla stalych abonentow, widze ze wszyscy rzucaja comfort+, ekstra+ etc a to widze zmienialo sie na przestrzeni lat, ich content, czy jest jakies fajne posumowanie ktory pakiet posiada ktore kanaly i na jakich warunkach, np w postaci jakiejs tabelki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam 2 pytanka.

Mam zamiar kupić pakiet start+ i dodatkowo pakiet Eleven. Dają tam jakiś zwykły dekoder. Dekoder z nagrywaniem zaczyna się od pakietu comfort + ale to już prawie 30zł więcej. Jest opcja kupić gdzieś np allegro, jakiś dekoder z dyskiem z opcją nagrywania?

 

I druga sprawa, z jakimi kosztami musiałbym się liczyć chcąc zerwać umowę po 1-3 miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

1. Zrywając umowę zapłacisz 240 zł

2. Podpisując umowę otrzymujesz kartę sparowaną z dekoderem, więc jak kupisz inny dekoder to nie użyjesz w nim karty :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...