Jump to content

Asansiasz

Users
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Asansiasz

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

140 profile views
 1. Tak się zastanawiam... Czy jest możliwość złożenia wypowiedzenia przed okresem rozliczeniowym tj ponad 6 miesięcy do końca umowy ? Umowa kończy się 30 grudnia 2019. Podobno nie ma możliwości zmiany dekodera na evoboxa jeśli chce się 6 msc za darmo ?
 2. Mam taki problem z tym dekoderem, iż dość często zaplanowane nagrania zamiast odtworzyć się nie działają i widnieje tylko czarny ekran. To usterka czy ten dekoder po prostu tak ma? Czy jest na to jakiś patent?
 3. Kurcze, szczerze powiem, że na początku było dość łatwo, a teraz mając 200 pkt jestem poza wygranymi, a gierka potrafi uśpić i można się pomylić No nic reklama w tv i na forum przysporzyła konkurencji
 4. Powinni usunąć i dodać do pakietu Familijny Max HD Teraz za sam Pakiet Sport 10 zł więcej ? Trochę bez sensu.
 5. A czy jest możliwe dobranie do pakietu Familijny + Sport HD lub Rodzinny + Sport HD czy dobieranie pakietów HD jest możliwe wyłącznie dla Familijnego Max HD ? Weźmy np taki przykład : Rodzinny + Sport + Eleven + Cinemax ? Czy Cinemax jest liczony jako osobny pakiet czy dodawany do podstawy ?
 6. A czy jest opcja sam Start+Canal + ? Nigdzie nie mogę znaleźć.
 7. Czy w przypadku 6 msc do końca umowy Polsat daje darmowe miesiące przy zmianie taryfy na Polsat Sport Premium i dekodera czy nie ? Myślę czy nie odpuścić tego roku... Jeszcze jedno pytanie: czy oferta dla obecnych klientów jest dokładnie taka sama jak dla nowych ? Czy oferty są "elastyczne" ? Aktualnie mam dobrą umowę tj, familiny+eleven+cinemax+multiroom i płacę 59,99 zł, Czy mogę liczyć np na zrabatowanie multiroomu czy wszystko stałe jak dla nowych ?
 8. Czyli w przypadku posiadania samej telewizji wychodzi -10 zł na telefon lub internet ? Szczerze mówiąc lipa przy tak drogim abonamencie i ratach za sprzęt od plusa.
 9. Czy oferta drugi produkt za połówkę a trzeci za złotówkę dalej obowiązuje czy zostało to zmienione na -10 zł na kolejną usługę ?
 10. Czy abonenci Polsatu bez Ligi Mistrzów nie dostaną absolutnie nic ? Mowa o kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra + CP GO ? Żadnych powtórek ani studia na Polsacie Sport ?
 11. Nie, ale jest to liga, którą od biedy można obejrzeć. Poza tym Krychowiak i Rybus + kilka zespołów w pucharach.
 12. http://www.sport.pl/pilka/56,65041,23214578,najwyzsza-kara-w-historii-uefa-skenderbeu-wykluczone-z-pucharow.html A może Legia jest polskim Skenderbau tylko na skalę ligową ? Jeżeli Legia zostaje notorycznie mistrzem Polski, to jak nazwać ten PRODUKT zwany obecnie Ekstraklasą bo ja nie wiem. Jedyne wytłumaczenie jest takie, że sponsorem Legii jest fortuna i tam hajs się zgadza.
 13. Czyli pierwszej kolejki na bank nie zobaczymy ? A co z ligą rosyjską ?
 14. Mam pytanie o Polsat Sport Premium. Jeśli aktualnie płacę 60 zł to dobierając sobie PSP mogę zejść z pakietu familijny na np rodzinny i PSP czy obowiązkowo musi pozostać zachowany obecny pakiet ? Czy ceny pakietów w rozpisce to ceny z obniżką , średnia, czy ceny bez obniżki ? Zawsze to jest 10 zł więcej na kolejne lata w przypadku 36 msc ? BTW: dobrze, że w nc+ bd liga mistrzów, o strimy z Polsatu coraz ciężej, nawet 1 polskiej ligi ...
×
×
 • Create New...