Jump to content

maryś

Users
 • Content Count

  314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About maryś

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 07/15/1957

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. maryś

  ustawienie anteny

  Pamiętaj, niekiedy ale to bardzo, bardzo rzadko zdarza się, że CBC Sport jest zakodowany BISS key. Nie tylko Liga Mistrzów, ale także wybrane mecze lig europejskich. Stosunkowo łatwo jest ustawić tego satelitę i obraz jest naprawdę dobrej jakości. Miłego oglądania.
 2. maryś

  ustawienie anteny

  pixi CBC Sport ?
 3. Witam, Oczywiście, jest możliwość zainstalowania monoblocka 4,3°. Ja bym jednak radził zrobić zeza. Centralnie na Astrę 23,5°E, a zez na Astrę 19,2°E
 4. Oferta rzeczywiście może być ciekawa dla kogoś mieszkającego zagranicą, kto ma jedynie możliwość skorzystania z IPTV (brak możliwości odbioru satelitarnego). Kuzyn w Niemczech byłby zainteresowany, teraz korzysta z WP Pilot.
 5. W WP Pilot mam TVP1, TVP2, TVP3 itd, czy IPLA mi to zapewnia ? (co mam pauzować i cofać jak nie mam interesujących mnie kanałów). Piszę to dlatego, że dla mnie podstawową sprawą jest oferta programowa. Chodzi o to, że osoba mieszkająca zagranicą mająca jedynie możliwość korzystania z IPTV, a chcąca oglądać TVP1, TVP2, TVP3, Posat, TVN nie ma raczej innej możliwości niż WP Pilot. Mogę się mylić. Proszę mnie poprawić. Chętnie skorzystam z innej podobnej oferty.
 6. Witam, Czy możecie jeszcze potwierdzić autentyczność oferty Pakiet Canal+ na 60 dni za 50 zł ?
 7. Witam, Kolega w Czechach jest zagorzałym kibicem angielskiej Premier League. Ponieważ czeska DIGI nie wiadomo czy będzie miała prawa do ligi angielskiej zastanawia się nad wyborem Canal+ w Player.pl Czy można kupować co dwa miesiące za 50 zł dostęp do Canal+ ? Zapewne w Czechach będzie potrzebny polski VPN ?
 8. Dobry wieczór, Już wszystko działa. Dzisiaj wymieniłem moduł z kartą na nową sztukę w APS CP Oczywiście, że CR752 HD combo jest z oprogramowaniem alternatywnym PATCH. Nie wiem jak sprawdzić co to za rodzaj modułu i karty.
 9. Witam, U mnie działają tylko kanały FTA. Już dzisiaj konsultowałem się bezpośrednio z Działem Technicznym. Serwisant widzi u siebie mój moduł i kartę. Jeszcze raz ręcznie nadał uprawnienia. Po trzech godzinach dalej "ciemność".
 10. Dobry wieczór. Co to znaczy "potrzymać dłużej" na kanale Posat HD. Czekam już od kilku godzin, dzwoniłem na infolinię Polsatu gdzie zapewniano mnie, że do 3 godzin będzie OK a dalej "widzę ciemność" na kanale Polsat HD. Tuner satelitarny AB Cryptobox 752 HD combo z dedykowanym oprogramowaniem obsługującym m.in. CP. Moduł jak i karta prawidłowo odczytane o czym poinformowano mnie na infolinii Polsatu, że widzą kartę o danym numerze.
 11. Witam, Cryptobox 752HD. Mam zainstalowane kanały dvbs i dvbt. Zgrałem listę kanałów do pliku *.sdx. Wgrywam tę listę przez STB Editor i ukazuje się komunikat: "Program ConexantSTB MFC Application przestał działać" ... i co teraz ? OK Już funkcjonuje. Pobrałem niewłaściwą wersję STB Editor.
 12. wuzel Dziękuję. Też już tak pomyślałem. Cryptobox 752 combo 1. moduł CI+ Polsat cyfrowy 2. tuner dvbt2 hevc 265 odbiór naziemny PL i CZ 3. niezależny tuner dvbs2 odbiór z orbity ... i wszystko w jednym miejscu Przejściowo podłączę na 46E bezpośrednio jakiś tuner dvbs ( nie mój Vu+ Solo SE ) Chodzi mi tylko o transponder 11134H, który jest dvbs Instalacja u Rodziców w innym miejscu.
 13. Dzień dobry, Antena jest dobrze ustawiona. Sygnał jest dokładnie z AzerSpace 46E. Podłączyłem swojego VU+ Solo SE i bez problemu znalazł programy na tym transponderze 46E dvbs 11134H 27500 Teleradio Rzecz chyba w tym, że na HB 13E jest bardzo zbliżony transponder 13E dvbs 11137H 27500 Arqiva a tuner HD5050s jest dedykowanym sprzętem Polsatu i coś się tu gryzie. Pozostaje chyba nowy odbiornik do tego AzerSpace'a
 14. Witam, Mam antenę z zezem HB/Astra 19 i diseq na cztery wejścia. diseq A - Hod Bird diseg B - Astra 19,2 Zamontowałem nową antenę na 46E i podłączyłem ją do diseq diseq C - AzerSpace 46E Nie ma tego satelity w spisie ale wybrałem innego satelitę ustawiłem parametry interesującego mnie transpondera z 46E siła 80% jakość 50%. Ręczne wyszukiwanie z 11024V 12700 znalazł dwa programy z transpondera 11134H 27500 nic nie wyszukał, wyskakuje jakiś błąd. Transponder 11024V jest słabszy niż 11134H. W czym problem, że nie może wyszukać z 11134H ? Czy w HD5500s można zainstalować nowe inne satelity, których nie ma w spisie ?
×
×
 • Create New...