Skocz do zawartości

maryś

Użytkownicy
 • Zawartość

  300
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

O maryś

 • Tytuł
  Rozpisany
 • Urodziny 15.07.1957

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. maryś

  Astra 3A i 3B (23,5st)

  wlodek12 Skylink CZ/SK CT Sport - Tipsport Extraliga / liga czeska Nova Sport 1 i Nova Sport 2 - NHL Sport 1 i Sport 2 - KHL , CHL (liga mistrzów) STV1 i STV2 - liga słowacka O2 TV (IPTV) Tipsport Extraliga / liga czeska Chance Liga / 2 liga czeska liga szwajcarska
 2. maryś

  Antena Corab 80 cm / oryginalny zez

  Witam, Docieplenie budynku obok zakończone. Wreszcie mogłem zająć się przeniesieniem anteny na drugą stronę balkonu. Miałem kilkuletnie dwa konwertery Quad i spróbowałem je wykorzystać. Jeśli chodzi o oryginalny uchwyt do anten 90 Corab to tak jak napisał producent , nie pasują do anten 80-tek, no ale sprawdziłem. Zastosowałem dystans ze złączki do wody.
 3. maryś

  Konwerter Twin z wąskim promiennikiem

  Dziękuję bardzo. Czy te 2° dotyczą też uchwytu 40 mm ?
 4. Witam, Potrzebuję ustawić Astrę 3 23,5E i Astrę 1 19,2E Dotychczas korzystałem z monobloku 4,3' lecz konwerter się popsuł. Chcę teraz zrobić zeza niemniej przy tak bliskiej odległości konwerterów, potrzebuję coś z wąskim promiennikiem. Korzystając z Waszych doświadczeń, który z konwerterów twin z wąski promiennikiem możecie polecić ?
 5. maryś

  DVB-T2 USB dongle

  Pamiętaj o H265
 6. maryś

  46°East - AzerSpace 1

  CBS Sport - Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Narodów https://satkurier.pl/news/172906/nie-bedzie-ligi-mistrzow-na-aztv-i-idman.html Na jak dużej paraboli obierzemy na Górnym Śląsku ?
 7. maryś

  Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji

  Właśnie o to mi chodziło.
 8. maryś

  Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji

  Proszę bardzo : https://www.skylink.cz/programova-nabidka/digital
 9. Witam, Zastanawiam się co poleci na kanałach PSP1, PSP2, nie mówiąc już o PPV, zimą, albo w okresie letnim gdy jest pauza ? ... a płacić trzeba ! Za dodatkowe 5 zł można mieć dostęp na urządzeniach mobilnych, ... a jak to wygląda z jakością nadawania ?
 10. maryś

  Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji

  tail# Koledzy pytali o samą kartę. Tego Skylink nie oferuje.
 11. maryś

  Antena Corab 80 cm / oryginalny zez

  To jeszcze trochę potrwa, Docieplają sąsiedni budynek, a jest on balkon w balkon z naszym. Pełno styropianu i kurzu. Dopiero potem przeniosę antenę na drugą stronę balkonu i będę ustawiał najpierw na starym monoblocku Astrę 3 i Astrę 1. Potem spróbuję jak to wygląda z 0,8W a mam przed sobą wieżowiec, o którego się "obawiam". Jeżeli chwycę Thora to kupię dwa twiny, jeżeli nie to raczej zostanę przy Monoblocku Twin. Ciekawe, producent odpisał, że wybrany zez się u mnie nie nada i mam kupić zeza na rurkę. Ja zaś jestem bliżej mojej koncepcji, ponieważ nie chodzi o rurkę tylko sam profil uchwytu konwertera, a ten mam prostokątny i jak najbardziej idzie przykręcić do niego dedykowany zez, a choćby nie to stracę 10 zł i tyle. Podzielę się informacjami. Zobacz te zdjęcia : https://jsg-sat.pasaz24.pl/product/Uchwyt-zez-Corab-U-2LNB-800-J-1485215 i porównaj z moją końcówka, która jest prostokątna.
 12. maryś

  Antena Corab 80 cm / oryginalny zez

  Witam, Dziękuję za informację. Tak, oglądam programy czeskie z Astry 3 23,5' oraz niemieckie z Astry 1 19,2' Zepsuł się właśnie Twin Blue Line JTB4P. Przyszłościowo może będą dwie anteny osobne na Astrę 19,2 E i Thor 0,8 W, Zmiana operatora czeskich i słowackich programów na freeSAT (ale to dopiero za rok). Tak wiem, że konwertery muszą być blisko siebie, to tylko 4,3' dlatego muszą mieć cienki promiennik. Zastosowałbym normalny uchwyt zeza na rurkę, ale chodzi też o względy estetyczne. O ten oryginalny uchwyt do Coraba zapytam jeszcze bezpośrednio u producenta bo jest ta wątpliwość odnośnie 80 cm no i jeszcze jak słusznie wspomniałeś 4,3' Ostatecznością będzie zakup nowego Monoblocka Twin 4,3'.
 13. Witam, Antena Corab 80 cm, Monoblock Twin 4,3' (Astra 23,5 i Astra 19,2) Ostatnio zepsuł się w/w konwerter. Założyłem tymczasowo starego monoblocka singla. Ponieważ przyszłościowo chciałbym wykorzystać konwertery postanowiłem założyć zeza na tą antenę i dwa konwertery Twin. Znalazłem w moim mieście jak poniżej uchwyt : https://anteny.sklep.pl/mocowanie-drugiego-konwertera-zez-na-profil-do-anten-corab-90-p-54.html ale zgodnie z opisem, sprzedawca zapewnił mnie, że nie będzie on pasował do 80-tki i polecił mi tradycyjny zez na rurkę. Jednocześnie na innej stronie : http://www.vipsat.pl/product.php?id_product=313 ten sam uchwyt jest dedykowany do anten 80 i 90 cm Co sądzicie, jak postąpić ?
 14. maryś

  Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji

  Witam, Satelita Thor 0,8 W freeSAT Karta, 1000 KC jednorazowo a potem 500 KC na rok, ale programy tylko w jakości SD https://cz.freesattv.tv/satelitni-televize/freeSAT_karta Niestety, trzeba to załatwić z kimś z Czech lub Słowacji.
 15. maryś

  NR1 TV HD z zeza Astry1 na antenie 110cm

  Dziękuję bardzo. No tak, powinno się ustawić na "środkowej pozycji", a reszta na skraju. OK. Tymczasem zmieniła się koncepcja i prawdopodobnie ustawię osobną czaszę na 42E
×