Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie co do podłączenia multiroom. Posiadam nc+ oraz MR standard w drugim pokoju podłączenie satelitarne oraz ethernet. Chciałabym podłączyć trzeci TV, który znajduje się w kolejnym pomieszczeniu. Czy konieczne jest zastosowanie kabla antenowego z satelity czy wystarczy kabel ethernetowy z jednego dekodera do drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie który dekoder  z nc+ działa najstabilniej, nie zależy mi na żadnych  nagrywaniach itp.

Czy jest możliwość układania własnej listy kanałów?

 

Posiadam cyfrowy polsat  gdzie wszystko oprócz hbo mam za 49,90.

Powiedzcie mi jaki musiałbym dobrać do  pakiet aby mieć nsport, canal + i eleveny.

 

Myślałem jeszcze nad modułami aby odbierać obie platformy na jednym dekoderze i móc sobie poukładać własne listy kanałów.

Więc jaki tuner polecacie pod te obie platformy?

Edytowane przez kapusta7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnej liście zapomnij i o module też. Chyba, że cesje zrobisz z kimś kto ma kartę po Cyfrze i kupisz sobie moduł. Jaki pakiet i ceny masz na stronie nc. Taniej nie dostaniesz jeśli przyjdzie Ci takie pytanie. Jak Ci nie zależy na nagrywaniu to chyba będzie Wifibox dla Ciebie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Start+ 21zł + Eleven (12m) 14,90 = 35,90 przez pierwsze 12m oraz 36,90 kolejne 12m. Można też bawić się w włącz wyłącz wtedy średnio wychodzi 28,95zł. W przypadku drugiej opcji gorzej kiedy 1 dzień miesiąca wypada w niedzielę bo nie włączymy wtedy Eleven (można ale zostanie naliczona opłata 15,90), natomist włączając 2go dnia miesiąca do końca miesiąca za darmo i następny miesiąc 15,90.

Edytowane przez extor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, mam pytanko odnośnie oferty nc+. Posiadam nc+ z pakietem c+ w kablówce, chcę natomiast dokupić tv satelitarną do drugiego domu. Mam do wyboru 2 oferty:

 

1.  nc+  : pakiet extra+: jednorazowo 98zł, tv przez pół roku gratis, płacę 6 miesięcy za dekodery po 15zł/m-c, dalej: abonament z multiroomem - 75zl/m-c. Za całą umowę wychodzi: 1990 zł.

 

2. polsat cyfrowy: pakiet familijny max hd : jednorazowo 30zł, tv i multiroom przez pół roku za free, abonament z multiroomem - 60zł/m-c. Za całą umowę - 1470 zł.

 

różnica między ofertą programową jest taka, że nc+ ma te swoje AleKino, planete+, domo+, kuchnia+, a polsat ma swoje viasaty. NC+ za to samo liczy sobie 520zł więcej, jest więc droższe o 35% !!! Czy według Was nc+ może mi dać swój pakiet za 60zł/m-c czy mnie zleją ? pytałem się na czacie, ale tam jakiś beton przepisywał formułki. To, że mam nc+ i c+ przez kablówkę podobno nic nie zmienia, jestem dla nich potencjalnie nowym klientem. generalnie jestem zdecydowany na polsat, tylko tam są żenujące dekodery, nie da się normalnie kanałów przełączać (wybiera się kanał, klika OK, wyskakuje okno z opisem programu, trzeba znowu klikać OK, żenada), a modulu cam podobno nie dają w multiroomie.

 

 

czy w nc+ z multiroomem jest tak, że idą z konwertera 2 kable, każdy do swojego dekodera i normalnie jest TV, czy trzeba jakieś inne kable podłączać ? interesuje mnie tylko telewizja, żadne smart tv, nc go, internety i inne bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...