Jump to content

kapusta7

Users
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About kapusta7

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanie. Chcę dobrać drugi multirom, czy muszę na nowo przedłużyć umowę czy Multi zostanie dopisany do obecnej umowy. I drugie pytanie, w jakiej cenie mają konwertery w punktach? Będę musiał dokupić konwerter quad ponieważ mam już dwa dekodery.
 2. Tak da radę, ja mam tak teraz.Pakiet za 80 zł plus multirom 5 zł. Rabat 25 zł czyli miesięcznie wychodzi 60 zł, ja place od pierwszego miesiąca i abonament wychodzi mi teraz 45 zł.
 3. Miesiąc temu przedłużałem umowę, i u mnie ta tabelka znaczącą się różni od Twojej.
 4. Mi by się nie chciało z nimi walczyć dla 30 zł.
 5. Nie rób z siebie dziada i kup normalnie, a nie się przepychasz z CP dla paru groszy.
 6. Witam. Mam pytanie odnośnie internetu. Od ponad 10 lat korzystam z Vectry i złego słowa nie powiem. Kupuje mieszkanie i tam nie ma Vectry ani UPC. Jest tylko Multimedia i jakiś Jmdi. Wybór padnie na Multimedia. Napiszcie, jak ten dostawca się sprawuje, czy są jakieś przerwy w dostawie internetu, czy często zdarzają się awarie.Na jakim poziomie jest Ping. Gdyby nie to ze w bloku jest brak Vectry, to napewno bym z niej nie zrezygnował. Usługa będzie W Warszawie Bemowo.
 7. Jest 6 miesięcy gratis, twardo się targuj.
 8. Rabat 25% dostaje się wtedy gdy wcześniej miało się 50% rabatu. Jeżeli chcesz mieć to samo co masz plus multirom to miesięcznie wyjdzie Cię to 63,75 zł bez rabatów.
 9. Tak dostaniesz to samo 24/6 wszystko oprócz Hbo i Erotyki. Jeżeli nie masz multiromu i zaczniesz płacić od pierwszego gratisowego miesiąc to cena wyniesie niecałe 43 zł. Jeżeli multirom to wychodzi niecałe 48 zł. Takie ceny są jeżeli będziesz miał rabat 25%
 10. W tym wypadku możesz tylko podpisać na ten pakiet, jeżeli masz rabat na tv 50% to przy podpisaniu umowy na ten pakiet to dostaniesz rabatu 25% i pakiet wtedy wychodzi za 90 zł.
 11. Ten najwyższy za 120 zł z umowa na 36 miesięcy. Mi też proponowali 29 miesięcy umowy ale nie jestem pewien czy Tobie by te warunki zaproponowali.
 12. Przecież zostało Ci jeszcze 9 miesięcy umowy, czego tu nie rozumiesz?
 13. Zostały mi 4 miesiące do końca umowy, pakiet premium za 49.99 rabatowany oczywiście , plus 10 zł multirom. Czy mógłbym teraz skorzystać z świątecznej promocji i przedłużyć umowę na pakiet za 80 zł? Po moich obliczeniach i płacenia od pieszego okresu rozliczeniowego, cena za tv wynosiła będzie mnie niecałe 48 zł, myślę że to dobra oferta.
 14. Pobierasz na komputerze, kopiujesz na pendriva i z niego instalujesz na TV.
 15. Zadziała. Do nawigacji po aplikacji trzeba podłączyć myszkę.Pilotem się niestety nie da.
×
×
 • Create New...