Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo postanowiłem zmienić swoją ofertę: wziąłem Cyfrowy Polsat w pakiecie Premium Max z TV i Multiroomem, a nc+ chce wziąć jak najniższy pakiet z kanałami C+ + nSport+. W takim wypadku będę płacił prawie tak samo jak teraz, a ofertę będę miał zdecydowanie bogatszą.

 

Obecnie za nc+ płacę ok. 125 zł, mam Multiroom Premium, więc wątpię, żebym zszedł z takiego abo na ofertę 79,99, czyli ofertę Start+, w której są interesujące mnie kanały. Spróbuję jeszcze przedzwonić na dniach i zobaczymy, ale tak czy siak zrezygnuję z Multiroomu, więc muszę im przynajmniej jeden dekoder oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak z tym nSportem? Bo niby w ofercie na stronie internetowej jest w pakiecie Sport+ zaznaczony, ale jak się wejdzie w kanały sportowe to już go nie ma i jest dopiero w Comforcie... No nic, zobaczę, ale już po prostu chcę być przygotowany na zaś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Zadnych pudelek, zwracamy sam sprzet :-)

 

OK, dzięki. Jeszcze tylko o jedną rzecz zapytam: przy oddawaniu sprzętu muszę zwrócić dekoder w oryginalnym pudełku? Bo przeszukałem cały dom i akurat pudełka od dekoderów z nc+ mi zaginęły...

Edytowane przez Vitaminum C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przymierzam się do zamówienia po raz pierwszy oferty nc+, interesuje mnie maksymalna dawka sportu więc z tego co widzę „pakiet sportowy” wchodzi jedynie w grę (Extra+ Canal+). Dla żony kanały C+ też się przydadzą;) Mam jednak kilka pytań, bo im więcej o tym czytam tym mniej wiem...

 

1. Multiroomy – które dodatkowe dekodery byście polecili? Jeden na pewno będzie potrzebny... ale może i dwa... istnieje opcja by wziąć 2 różne? Czyli Box+ (z tunerem DVB-T, ale bez WiFi), a drugi WiFiBox+? Na stronie nie da rady, innych do wyboru też brak. Do multirooma jako główny tylko WiFi Premiumbox+ do wyboru.

 

2. Sieć – wszystkie dekodery w multiroomie wystarczy podłączyć wewnętrzną siecią LAN, czy wymagane jest podłączenie do internetu?

 

3. Pakiet Eleven – wyczytałem we wcześniejszych wpisach, że można włączyć/wyłączyć poprzez BOK wedle potrzeb. Są jakieś ograniczenia w takiej opcji? Minimalny/maksymalny czas działania pakietu? Paczka na 12m-cy z góry za 12zl/mc nie pasuje mi, nie dam rady oglądać tego przez cały rok (praca).

 

4. Antena – za złotówkę dają 80-kę, warto? Dają kompletny zestaw do instalacji czy coś trzeba jeszcze dokupić (pomijam kable, itp.)? Czy może jednak zainwestować w większą/lepszą antenę?

 

5. Inne dobre rady dla zielonego w temacie mile widziane:)

 

Pozdrawiam,

mrjohnny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny możesz podłączyć za 15 zł na czas nieokreślony, z możliwością odłączenia po 1 msc. Aby móc skorzystać z multiroom, jako główny otrzymasz wifipremiumboxa, a jako dodatkowego wifiboxa. 

 

Podłączenie do neta nie jest wymagane, ale przydatne.

 

Zestaw antenowy składa się z talerza i konwertera typu twin,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Chodziło mi o ten myk z "darmowym" miesiącem usługi  :wink:  Ale ok, dostałem już załącznik do umowy z tabela opłat:

 

*W przypadku zawarcia Umowy od drugiego do ostatniego dnia Miesiąca Aktywacji - miesiąc aktywacji bez opłat

**W przypadku zawarcia Umowy pierwszego dnia Miesiąca Aktywacji - opłata już od tego miesiąca

 

Sorki, wcześniej nie wyraziłem się jasno, jestem jeszcze jak dziecko we mgle :wink:

 

@Mikizncplus

Będą ostatecznie 3 dekodery... są na tyle kumaci że dostarczą konwenter quad zamiast twin? Czy jednak takie cuda już we własnym zakresie?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt pochodzi z TNK, więc sprzedaż jest legalna. Nielegalne jest natomiast to http:// :censored: , nawet jak opłacił odszkodowanie za dekoder to i tak wiele funkcji jest w nim zablokowanych.

Edytowane przez Barti
Na forum nie zamieszczamy linków do aukcji w serwisach aukcyjnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie szukać dekodera na który będę mógł podpisać umowę 
I żeby nie szyfrował nagrań ?

PS. na aukcji piszę tak: 
"                    NIE AKTYWOWANA karta                  "

 

Przepraszam za caps lock ale skopiowałem tekst z aukcji 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie zauważyłem. Skupiłem sie na zabytku elektronicznym. Karta do aktywacji.

Czyli mogę podpisać ewentualnie umowę ?

Jak to jest z szyfrowaniem nagrań?

 

Istnieje możliwość przejścia oferty z tnk na abonament, bez możliwości powrotu. Wymagane jest posiadanie zestawu tnk (dekoder + karta). 

A wiesz może, czy istnieje zestaw nieszyfrujący nagrania?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Poprawiono bardzo niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...