Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

REWELACJE MMP:

1. Nota obciążeniowa - zerwanie warunków umowy - 100zł (bez kilku złotych),

2. Abonament wyższy niż ustalony w nowych warunkach - 145 zamiast 118zł.

 

Będzie się działo... :evil:

 

118 zł netto konsultant pewnie powiedział, a Ty nie zarejestrowałeś ;) Stare sztuczki infolinii. Zobacz, że po doliczeniu VAT 23% wychodzi 145 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mski

Jest podstawowa różnica między NC+, a Multimedią. Kablówka nie jest właścicielem paczki Canal+. W związku z tym, nie może sobie kształtować dowolnie cen. Z marży przecież nie zrezygnują, a ITI teraz bardzo dba o równe stawki.

 

Zresztą, pokaż mi poważną kablówkę, która pozwala negocjować ceny pakietów premium?

 

Także nie masz najmniejszych szans na uzyskanie tej ceny. Ale próbować zawsze możesz. Zasada jest taka - im więcej pakietów, tym większe ustępstwa.

 

Oczywiście jak najbardziej zgadzam się z pierwszą częścią, tak jak wcześniej napisałem że trzeba mieć na uwadze że te kanały należą do NC+. A żeby się dowiedzieć czy da się wynegocjować niższe ceny niż 49zł, musiała by się wypowiedzieć jakaś osoba która dla nich pracuje, bądź która dostała u nich niższą cenę.

 

Oczywiście żeby osiągnąć te 100 zł które mi się marzą, nie musi być ustalona mniejsza kwota za kanały premium. Ale zobaczymy, może coś się jeszcze uda wynegocjować.

Edytowane przez Mski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w BOKu, ta sama oferta - maxbox+eleven 64 zł, telefon stacjonarny 5,5 zł, internet 60Mb 44 zł  - w sumie 113 zł, na infolinii miałem tę samą ofertę za 86 zł ;) umówiłem się z Panią z infolinii na poniedziałek na telefon. Dziś na stacjonarny dzwonili znowu z Multimedia, ale nie było mnie w domu mają po 17-ej oddzwonić ;)

 

Warto składać wypowiedzenia, zawsze można coś utargować :)

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mski

Niższą cenę dostaniesz za Canal+ Select. Czyli bez C+ Discovery i C+ Seriale.

 

Będąc w BOK pytałem o pakiet bez tych dwóch kanałów i dostałem odpowiedź, że taką możliwość mają tylko Ci którzy przedłużając umowę posiadają pakiet C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w BOK pytałem o pakiet bez tych dwóch kanałów i dostałem odpowiedź, że taką możliwość mają tylko Ci którzy przedłużając umowę posiadają pakiet C+.

 

Bzdura, ja nie miałem żadnego pakietu C+, po złożeniu wypowiedzenia telefon z DUK i mam C+ Select (od 1 kwietnia).

Edytowane przez leszek234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie, a dzisiaj dostałem ofertę, która mnie satysfakcjonuję, tzn. MaxBox + HD + PVR + Multiroom + Net 60MB z WiFi za 81 zł/mies. + 49 zł jednorazowo za aktywację obu dekoderów (umowa na 12 mies. liczona od 1 maja 2016 do 30 kwietnia 2017. Za to co w opisie płacę 75 zł/mies. (na pakiety  podstawowe umowę  miałem do 31.07.2016, a na pakiety dodatkowe do 30.09.2016). 14.04 ma już przyjść technik na instalacje i od tego dnia wszystkie kanały mają być aktywne, a od 1 maja mam mieć już zwiększony Net. Myślę, że oferta bardzo atrakcyjna, tym bardziej, że wczoraj w BOKu za ten zestaw proponowano mi kwotę 111 zł, 30 zł różnicy, to jednak sporo.

 

P.S.

Raczej nie powinno być dodatkowych kosztów jeśli chodzi o zmianę terminów umów, jak sądzicie?

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem, że wypowiadam umowę o świadczenie n/w usług telekomunikacyjnych z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Potem wymieniłem wszystkie usługi (DTV, Internet, Multiroom, Canal+) i obok każdej podałem datę, z którą następuje rozwiązanie umowy. To tyle.

 

np. Pakiet Canal+Prestige - umowa zostanie rozwiązana z dniem 31.05.2016r.

Edytowane przez kowjanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kilka dubli SD które należałoby zdjąć. Ciekawe czy się dogadują z nadawcami w tej sprawie.Zrobiłoby się trochę miejsca na kanały HD.

A tak Discovery Channel,Polsat,Travel Channel,TLC i kilka innych blokują miejsca.

Chociaż z tymi dublami SD w MM i tak jest nieżle. Jak zobaczyłem w innych kablówkach to  zwątpiłem. Prawie wszystko jest zdublowane.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubli SD nie ma już tak dużo - w każdym razie u mnie. A na nowe kanały HD pojawią się, cierpliwości. :P

Słowo "cierpliwości" przewija się już co najmniej od października 2015r.

Duuuuużo jej potrzeba w przypadku MMP. :wink:

 

A jeszcze...

I kolejna, identyczna sprawa z nieprawidłową kwotą faktury, z 2 umową zawartą na innego członka rodziny. Zamiast 80 zł., kwota 112 zł. :evil:

POLECIELI W CI*LA.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tych dubli kanałów to też bardzo mnie to zastanawia. Przecież MMP instaluje klientom dekodery HD, więc komu jest potrzebny dubel w jakości SD? Zlikwidować wszystkie duble w SD i w ich miejsce wstawić inne brakujące kanały. :curious:

Wiele razy było tłumaczone ze nie wszędzie sa dekodery HD i nie każdy ma TV HD.Zapewne również z tej przyczyny sa double SD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tych dubli kanałów to też bardzo mnie to zastanawia. Przecież MMP instaluje klientom dekodery HD, więc komu jest potrzebny dubel w jakości SD? Zlikwidować wszystkie duble w SD i w ich miejsce wstawić inne brakujące kanały. :curious:

A co do tego mają dekodery? To głównie kwestia umów z nadawcami. Systematycznie duble znikają. Nikt tego nie zrobi od razu. To tak nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...