Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą na upartego zadzwoniłem dwukrotnie na infolinię pc+ i informacja jest taka , że dodatkowe kanały nie zostaną włączone, zostało to sprawdzone po weryfikacji klienta w aktualnościach. I mają ten komunikat rzekomo od wczoraj od godziny 17:29 , chociaż poprzednio gdy pisałem post kilka godzin temu to konsultant informował mnie aby uzbroić się w cierpliwość do jutra bo możliwe,że kanały zostaną włączone.  Albo to jest niekompetencja konsultantów albo dla świętego spokoju zostało mi tak wcześniej przekazane.  Nie wiem co o tym myśleć, najlepiej będzie poczekać do jutra na jakieś komunikaty bo takowe być powinny ze strony PC+ i CP . Bo tak naprawdę to nic nie wiemy . Jedynie sieci kablowe tylko potwierdzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki chcesz komunikat, ze kanały nie będą włączone? Operatorzy informują tylko o nowościach.

 

Ryzyko inwestycyjne pewnie nakazuje CANAL+ konserwatywne podeście do kanałów od Discovery, pytanie czy wogole będą chcieli przedłużyć umowę na dystrybucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, apj napisał:

Ryzyko inwestycyjne pewnie nakazuje CANAL+ konserwatywne podeście do kanałów od Discovery, pytanie czy wogole będą chcieli przedłużyć umowę na dystrybucje.

 

No ale jak, to teraz nie będą w ogóle chcieli kanałów od Discovery na swojej platformie? Przecież platforma sat na tym polega że nadaje się nie tylko kanały własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dymek893 napisał:

Przed chwilą na upartego zadzwoniłem dwukrotnie na infolinię pc+ i informacja jest taka , że dodatkowe kanały nie zostaną włączone, zostało to sprawdzone po weryfikacji klienta w aktualnościach. I mają ten komunikat rzekomo od wczoraj od godziny 17:29 , chociaż poprzednio gdy pisałem post kilka godzin temu to konsultant informował mnie aby uzbroić się w cierpliwość do jutra bo możliwe,że kanały zostaną włączone.  Albo to jest niekompetencja konsultantów albo dla świętego spokoju zostało mi tak wcześniej przekazane.  Nie wiem co o tym myśleć, najlepiej będzie poczekać do jutra na jakieś komunikaty bo takowe być powinny ze strony PC+ i CP . Bo tak naprawdę to nic nie wiemy . Jedynie sieci kablowe tylko potwierdzają. 

Żadnej oficjalnej informacji nie ma, ciekawe czy chodziło na infolinii o kanały HD czy też ten w 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają większościowe udziały, mało który dystrybutor chce w to wchodzić, np. w sytuacji gdyby Discovery chciał wraz z Eurosportami zawrzeć również na inne kanały, a CANAL+ może obawiać się wyjścia kanałów bądź całej grupy z Polski, wiązałoby się to wówczas albo z darmowym dostępem, gdyż płatny gwarantowałby te kanały, albo z możliwością rozwiązania umowy przez gwarancje kanałów.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, apj napisał:

Ryzyko inwestycyjne pewnie nakazuje CANAL+ konserwatywne podeście do kanałów od Discovery

Myślisz że Jarek dzwonił do Sadowskiej z wiadomością ; ,,żadnych interesów z Discovery ! " ???

9 minut temu, apj napisał:

 pytanie czy wogole będą chcieli przedłużyć umowę na dystrybucje.

Chyba nie wiesz co piszesz. Zdajesz sobie sprawę ile kanałów od nich jest gwarantowanych ?

I ile abonentów mogło by z tego powodu zrezygnować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Właśnie przez gwarancje kanałów w połączeniu z nie pewną sytuacją, nie będą chcieli w to wchodzić. Nie rozumiesz? Duże firmy nie krzyczą. One się same wycofują.

 

2. Nie zdajesz sobie sprawy ile ciekawych aneksów można zrobić już z pozbawiona gwarancja tych kanałów, pozatym i tak muszą liczyć się ze kanały mogą wypaść i nic z tym nie zrobią. To po co płacić ciężkie pieniądze za nowa umowę, w tej sytuacji to Discovery teraz musi zabiegać o potencjalnych klientów bo bez naziemnej nie wiem czy im się będzie opłacać, w rynku PayTV jakoś szału nie robili, o czym kiedyś wspominał śp. Grzegorz Miecugow w szkiełku.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kocik89 napisał:

No bez przesady  to tylko okazjonalne kanały. Na ich miejscu też bym ich nie włączał. Pospolity Janusz obejrzy w tvp a kto chce ten kupi sobie. Wasz lament jest nieuzasadniony. 

 Powiedz w takim razie gdzie jako abonent PC+ mogę wykupić kanał Eurosport 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, goldenboy napisał:

Żadnej oficjalnej informacji nie ma, ciekawe czy chodziło na infolinii o kanały HD czy też ten w 4k?

Konsultant powiedział że olimpiadę będziemy mogli obejrzeć na kanałach TVP i Eurosport 1,2 . To chyba 4K też odpada . To jest dziwne , interesy interesami ale jeszcze trochę i PC+ zacznie tracić abonentów,  jeśli jeszcze Ekstraklasę stracą (umowa do końca sezonu 2022/2023) to będą mogli się zamykać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, apj napisał:

Jaki chcesz komunikat, ze kanały nie będą włączone? Operatorzy informują tylko o nowościach.

 

Ryzyko inwestycyjne pewnie nakazuje CANAL+ konserwatywne podeście do kanałów od Discovery, pytanie czy wogole będą chcieli przedłużyć umowę na dystrybucje.

No właśnie o nowościach informują.. A CP dał jakieś info że te kanały dołączy na czas olimpiady ? Z tego co wyczytałem to na ten moment nie wszyscy mają dostęp do kanałów,  są umieszczone jako test . Jutro powinno się wszystko wyjaśnić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...