Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo:

Kanały HD są dostępne również w wersji SD w urządzeniach zgodnych z DVB-S; MPEG-2 z Conax.

Kanały Religia.tv, TVP Rozrywka i TVP Historia wymagają odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2, MPEG-4 i Conax.

Dostęp do pozostałych kanałów SD w przyszłości może wymagać odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2, MPEG-4 i systemu dostępu warunkowego Conax lub innego wskazanego przez dostawcę.

Niby wszędzie Conax i Conax, a jednak na końcu pozostawiają furtkę na inny system kodowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv, a co z posiadaczami Smart HD ? Migracja nastąpi automatycznie, czy trzeba samemu zmigrować, a jeśli tak, to w jaki sposób ? Pytam, bo w oficjalnej informacji jest mowa jedynie o migracji z TNK SD, natomiast nie ma ani słowa o użytkownikach Smart HD.

Jak jutro rano będą działać ci: TVP Historia, TVP Rozrywka, TVN Turbo HD i TVN Style HD, to będzie znaczyć, że jesteś już użytkownikiem Smart HD+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wyraźnie, że jest to oferta przejściowa i badanie rynku, czy 15 zł za pakiet tematycznych C+ zostanie zaakceptowany. Ja z chęcią zapoznam się z tymi kanałami jeśli będą w otwartym oknie do 30 czerwca, ale uważam, że cena nie powinna przekroczyć 10 zł za ten pakiet.

Poza tym wydaje mi się, że użytkownicy SmartHD samoistnie przejdą do SmartHD+. Oferta przecież nie ulega zmianie, a jedynie rozszerzeniu. W przypadku TNK SD wymagana jest migracja, gdyż SmartHD(+) ma tylko miesięczny okres ważności pakietu bez opłat.

W każdy razie jutro około południa wszystko powinno się wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv, a co z posiadaczami Smart HD ? Migracja nastąpi automatycznie, czy trzeba samemu zmigrować, a jeśli tak, to w jaki sposób ? Pytam, bo w oficjalnej informacji jest mowa jedynie o migracji z TNK SD, natomiast nie ma ani słowa o użytkownikach Smart HD.

No właśnie! Przyłączam się do pytania!

Ja obecnie posiadam również kartę "Smart HD", którą zakupiłem na początku kwietnia i aktywowałem przez infolinię. Kartę tę kupiłem jako zestaw startowy "Smart HD" za 99 zł (w tym 3 miesiące gratis lub, jak kto woli, opłacone z góry ;)). Kartę tę używam w moim tunerze Ferguson Ariva 202E w parze z modułem CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. Wszystko działa prawidłowo. :) W związku z pojawieniem się nowej oferty "Smart HD+" chciałbym na nią przejść, chociażby ze względu na wszystkie kanały tematyczne TVN'u w wersji HD, których brak w Cyfrowym Polsacie, natomiast w "Smart HD" jest tylko TVN 24 HD. W "Smart HD+" można też dodatkowo dokupić pakiecik z kanałami tematycznymi dawnej CYFRY+, co by mnie interesowało w przyszłości. I dlatego też dołączam się do pytania: Czy mając tę kartę "Smart HD" będę mógł na niej przejść do "Smart HD+" bez konieczności kupowania nowego startera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze kojarzę to w przypadku Smard HD+ można dokupić pakiet multi ,zresztą te oferty za niedługi czas i tak zostaną ujednolicone . Wycwaniła się Cyfra nic za darmo nie dali do wspólnej oferty ,niby jedna nowa platforma ,jeden zarząd ,jedne finanse a każdy w swoją stronę ciągnie .Jeżeli mam dać 30zł za całkowite doładowanie ,to chyba lepiej o abonamencie pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...