Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak ta oferta może się podobać, skoro TA OFERTA była DO TEJ PORY i było nia słabe zainteresowanie. Osoby z TNK zyskają dostęp do : ORANGE SPORT i AXN, TVP SERIALE, POLSAT BIZNES, POLSAT 2, TV6 i PSN

jedyny plus to dostęp na dekoderach SD ( EDIT: Ta oferta jednak była dostepna i dla użytkowników TNK SD więc to nie jest żadna nowość).

Minus - drogi miesięczny dostęp i brak EUROSPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek, 23 maja 2013 roku rusza nc+ na kartę SMART HD+, oferta dla całej rodziny zawierająca ponad 40 kanałów telewizyjnych, w tym 15 w standardzie HD. To atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą korzystać z płatnej telewizji, poznać zalety kanałów w wysokiej rozdzielczości, nie wiążąc się jednocześnie terminowymi umowami.

W ramach podstawowego pakietu nc+ na kartę - SMART HD+, można oglądać wszystkie ogólnodostępne stacje telewizyjne, kompletną rodzinę kanałów TVN, oraz tak uznane marki, jak Discovery Channel, AXN czy Disney Channel. Ofertę można poszerzyć o pakiet Multi+, w skład którego wchodzą wszystkie autorskie stacje nc+ (ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD)

 

Dekodery rekomendowane do odbioru pełnej oferty nc+ na kartę SMART HD+ muszą być zgodne ze standardem DVB-S2; MPEG-4 z Conax. Użytkownicy starszych typów dekoderów (SD z Conax), będą mieli dostęp do tych kanałów z oferty nc+ na kartę SMART HD+, które są zgodne ze standardem DVB-S; MPEG-2 i w wersji SD.

 

Dodatkowo, w ramach promocji, klienci telewizji na kartę SD decydujący się na przejście na Ofertę SMART HD+ lub nowi klienci, którzy zdecydują się na zakup i aktywowanie nowego startera z ofertą SMART HD+, otrzymają bezpłatny dostęp do pakietu Multi+ do 30 czerwca.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d9 … 70405.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e77 … 4ad68.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Równolegle bedą obowiązywały oferty

- n Świat HD z dekoderem ITI-5800S za 149 zł

- n na kartę (opłacone 3 mies) z nCAM HD za 199 zł

 

i to na razie tyle :-) Dystrybucją wszystkich ofert zajmie się Cyfrowy Dom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@electro69: Bedą dekodery przygotowane przez Technisata, GLOBO i Golden Interstar, mają mieć soft obsługujący auto aktualizację listy kanałów itd.

 

@klep55: Dopóki coś jest w sprzedaży będzie można to kupić i aktywować do końca ważności oferty która podana jest na opakowaniu/pudełku

 

@Be89: Painta nie masz w komputerze ? Wydrukuj i zamaluj flamastrem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spełniłem Twoje marzenie i wygląda to dość zabawnie :)

141wmo.jpg

Uprzedzając uwagi, wywaliłem kanały TVN HD i Polsat HD z uwagi na to, że kryterium była sama obecność programu bez różnicowania na SD/HD. Wywaliłem również duble VIVY, Polsatu Biznes i religii.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spełniłem Twoje marzenie i wygląda to dość zabawnie :)

141wmo.jpg

Uprzedzając uwagi, wywaliłem kanały TVN HD i Polsat HD z uwagi na to, że kryterium była sama obecność programu bez różnicowania na SD/HD. Wywaliłem również duble VIVY, Polsatu Biznes i religii.tv.

 

I dodajmy, ze TVP SERIALE to powtórki seriali, to samo KINO POLSKA - powtórki filmów, tematyka biznesowa niewiele osób interesuje (na pewno nie w takiej fachowej formie jak w P.BIZNES i TVN CNBC)

 

Gdyby jeszcze był tu EUROSPORT, MGM HD, DISCOVERY HISTORIA (jakby nie patrzeć - dystrybucją tych 2. ostatnich zajmuje się/zajmowała się n)to byłoby to lepsze niż nnk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spełniłem Twoje marzenie i wygląda to dość zabawnie :)

141wmo.jpg

Uprzedzając uwagi, wywaliłem kanały TVN HD i Polsat HD z uwagi na to, że kryterium była sama obecność programu bez różnicowania na SD/HD. Wywaliłem również duble VIVY, Polsatu Biznes i religii.tv.

Gdyby ktoś nie zauważył jest to interesująca alternatywa dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Która w dodatku w bardzo konkurencyjnej cenie i bez zobowiązań w postaci umowy, pozwala cieszyć się bogactwem programowym nc+. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No właśnie w założeniu jest to oferta na samą kartę :!: Masz Conax, wkładasz kartę i wszystko gra 8) Natomiast firmy bedą produkowały dedykowane odbiorniki do tej oferty 8)

 

@cyfra.tv, czyli nie będzie można kupić samej karty Smart HD+ bez dekodera? :)

 

P.S. Dla mnie też to jakaś paranoja, że np Canal+ można mieć w ofercie n na kartę ale tylko z modułem CI a już nie można mieć w Smart HD+ :shock:

 

Akurat w przypadku Smart HD+ to już sprzedawca może klientowi zaproponować swój dekoder z Conaxem albo moduł CI+ ponieważ jest to oferta bez parowania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv, a co z posiadaczami Smart HD ? Migracja nastąpi automatycznie, czy trzeba samemu zmigrować, a jeśli tak, to w jaki sposób ? Pytam, bo w oficjalnej informacji jest mowa jedynie o migracji z TNK SD, natomiast nie ma ani słowa o użytkownikach Smart HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Smart HD praktycznie od początku i nie mam z tym jakiś problemów,proste jak nie chcesz to nie kupuj,nie korzystaj.Mi jednak osobiście dopłacenie tych 120zł rocznie za Planete,Ale Kino i nSport w HD(reszta kanałów z tej paczki jakoś mnie nie interesuje) nie wydaje się jakimś dużym kosztem i na pewno skorzystam .Wiadomo chcesz 500 premier rocznie i ponad 100 kanałów podpisz umowę zapłać 1428zl i to jedyne rozwiązanie w tej chwili.W sumie to brakuje mi w tej ofercie tylko jednego Eurosportu choćby w SD ,ale zawsze pozostaje opcja zeza na Astre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...