Skocz do zawartości
SatExpert

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiadomo, na przełomie kwietnia/maja, na rynku pojawi się oferta pre-paid oferowana przez platformę nc+ - nc+ na kartę.

Możliwe, że dzisiaj poznaliśmy pierwsze kanały, które wejdą w skład nc+ na kartę

https://satkurier.pl/news/84685/4-kanaly-tematyczne-canal-w-sd-z-conax-dla-nc.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest sens dodawać kanały w SD skoro technologia idzie do przodu? obstawiałbym raczej,że te kanały dojdą do TNK SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat z innego wątku:

Rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielem TECHNISAT w "miasteczku cyfrowym", który powiedział, że za miesiąc lub półtora wejdzie nowa oferta nc+ na kartę i pokazywał niesparowaną kartę (wyglądała jak zwykła TNK lub SMART HD). Powiedział, że oferty SMART HD i C+ na kartę zostaną połączone. Co do kwestii finansowej nie udzielił mi info. Mnie to szczególnie interesuje, bo mam zarówno SMART HD jak i C+ na kartę. Powiedział, że będzie to oferowane w jednej usłudze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powyższego cytatu wynika, że te osoby, które mają kartę "TnK Smart HD" będą mogły na tej karcie zrobić migrację do nowej, przyszłej oferty "nc+ na kartę". :)

Byłoby dobrze, bo ja właśnie taką kartę też mam. :) Pozostaje tylko jeszcze kwestia samej oferty, czyli co i za ile. ;)

Jeśli nie będzie to opłacalne to lepiej będzie pozostać przy obecnej ofercie "Smart HD". :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekawy, co zrobią z użytkownikami Telewizji na Kartę/Telewizji na Kartę HD oraz n na kartę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, też jestem ciekaw. Podejrzewam, że oferty te nadal pozostaną dostępne. Zresztą, "Sat Kurier" też o tym pisał, że "Telewizja na Kartę" zostaje. :)

Byłoby dobrze, bo moja babcia właśnie korzysta z "TnK SD" na moim starym Fergusonie AF-7318UCI i swoim telewizorku kineskopowym 29". :)

Mojej babci ta oferta starcza. Jest stosunkowo tania i bez żadnej umowy, a więc terminowego zobowiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak w południe patrzałem, to te kanały SD były parowane, więc raczej nie trafią do Smart HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz o kanałach tematycznych dawnej CYFRY+ w wersji SD? To, że są obecnie parowane, nie znaczy, że nie mogą zostać "rozparowane". ;)

Tak przecież było z pozostałymi kanałami dostępnymi w "Smart HD".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mówisz o kanałach tematycznych dawnej CYFRY+ w wersji SD? To, że są obecnie parowane, nie znaczy, że nie mogą zostać "rozparowane". ;)

Jasne, że mogą.

Akurat kanały z Smart HD chodziły już rozparowane 2-3 tygodnie przed startem oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, że mogą.

Akurat kanały z Smart HD chodziły już rozparowane 2-3 tygodnie przed startem oferty.

Dokładnie tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam pytanie o ofertę Swiat HD z dekoderem na własność, co w przypadku zakupu tej oferty? z tej oferty można migrować do nc+ jako abonent n czy będzie migracja do nc+ na kartę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja miałam Komfort HD (pakiet niżej niż Świat) i zmigrowałam do Universe. tylko pamiętaj jak chcesz nowy dekoder to trzeba go "zabookować" w trakcie rozmowy migracyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam bardzo się zniesmaczyłem platformą NC+ ale jeśli będzie dostępna platforma nc+ na kartę, to zapewne się zainteresuję nią. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, wiadomo coś może na temat startu tej nowej oferty "nc+ na kartę"?

Bo w tej kwestii ciągle cisza... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu dowiemy się wszystkiego o ofercie, cenach i sprzęcie w nc+ na kartę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd masz takie podejrzenia ? Czemu tak myślisz? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo oferta ma ruszyć na przełomie kwietnia/maja, czyli już nie długo (mamy już prawie koniec kwietnia) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi