Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Bat, sorry faktycznie zaspalam z tym conaxem, ale z otchlani mojej ignoracji zapytam niesmialo: moglbys mi podpowiedziec jakis model dekodera konkretny (do poszukania w necie) nie chce bajerow chce cos prostego taniego i zeby czytal karte nc plus . Takze popatrze na dekodery ktore widza pakiety polsatu (bo chyba niema taniego sprzetu ktory moglby obslugiwac nc i polsat ) Tez bede musiala kupic inny kabel. Wiem ze to sa podstawowe rzeczy ale z tv sat dotychczas nie mialam do czynienia. Dzieki

a ja też polecam coś.tyle,że coś z opticuma z czytnikiem kart conax i wejściem CI np. na moduł CAM CP.opticum-y mają oryginalne oprogramowanie conax.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się podniecać byle czym. Przeczytajcie zapis w Przewodniku-po-ofercie-SMART-HD-plus-

Zakres dozwolonego dostępu punkt 5 podpunkt 6

"Dostawca zastrzega sobie możliwość trwałego uniemożliwienia korzystania z Kart dekodujących bez możliwości ponownej Aktywacji w przypadku wygaśnięcia Dostępu do Pakietu bez opłat."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi. Taka Ariva do Smart+ ma dobre strony (bo ona lubi Conax) i naprawdę warto wydać te 150 zł , kupić uzywaną 100 lub 100E i cieszyć się mozliwościami jakie daje conax.

Ariva się szybko zamortyzuje :D

Jeśli ktoś nie jest DX-rem albo maniakiem tv to do CPolsatu brać firmowe graty za 1 zł bo kupno tunera i modułu to gra nie warta świeczki.

Co do nc+ są powazne dane, ze za niedługi czas też tylko ich firmowy sprzęt poradzi sobie z karta. Wszystkie inne out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie jest DX-rem albo maniakiem tv to do CPolsatu brać firmowe graty za 1 zł bo kupno tunera i modułu to gra nie warta świeczki.

Hmm, ja nie jestem DX-erem (kiedyś troszkę się w to bawiłem, ale obecnie nie mam zbytnio czasu), ani też za bardzo maniakiem TV, ale mimo to nie zamieniłbym mojej Arivy 202E na te, jak to określiłeś, graty z Cyfrowego Polsatu. Bo jakby nie patrzeć, to są właśnie graty. ;) Tandetne dedykowane dekoderki z jeszcze bardziej beznadziejnym oprogramowaniem i ohydną grafiką ekranową! :/ Dlatego ja w przypadku Cyfrowego Polsatu wolałbym już zainwestować te dwie, trzy stówki w lepszy, własny tuner i z Cyfrowego Polsatu wziąć tylko moduł CAM. Co też uczyniłem. :) Swój tuner miałem jednak znacznie wcześniej. Przed Cyfrowym Polsatem odbierałem na nim CYFRĘ+. Po rezygnacji z niej i przejściu do "CePa", kupiłem sobie dodatkowo starter "Smart HD", który działa idealnie w "parze" z modułem CAM CI+ Cyfrowego Polsatu w mojej Arivie 202E :)

No, ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy temat. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi. Taka Ariva do Smart+ ma dobre strony (bo ona lubi Conax) i naprawdę warto wydać te 150 zł , kupić uzywaną 100 lub 100E i cieszyć się mozliwościami jakie daje conax.

Ariva się szybko zamortyzuje :D

Jeśli ktoś nie jest DX-rem albo maniakiem tv to do CPolsatu brać firmowe graty za 1 zł bo kupno tunera i modułu to gra nie warta świeczki.

Co do nc+ są powazne dane, ze za niedługi czas też tylko ich firmowy sprzęt poradzi sobie z karta. Wszystkie inne out.

co ty tu piszesz.to jest temat smartHD+,a ona nigdy nie bedzie parowana.a co do oferty na abonament,to co napisałeś, to na dzień dzisiejszy kupa bzdur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając jednocześnie że do abonamentu za jakiś czas dołączone będą moduły. Po za tym gdyby mieli się zaszywać ze swoimi odbiornikami to nie było by nowych pakietów smart HD+ w postaci samej karty, tylko były by moduły jak przy NNK. Skoro jest sama karta to już jest plus, a skoro jest karta i jest jakaś szansa że więcej kanałów dodadzą, to automatycznie te które zostaną dodane do tej oferty nie będą miały parowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum nc+ dotyczący promocji dla użytkowników Smart HD i Smart HD+:

 

@miet55,

 

ok, masz rację trochę namieszałem z nazwami promocji. Ogólnie obecnie mamy dwie:

 

*Promocja "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat" - dotyczy Klientów Smart HD+

*Promocja "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat dla Klientów Smart HD" - dotyczy Klientów Smart HD

 

Oferta Smart HD+ (ta ze strony) dotyczy Klientów którzy zakupią starter lub zmigrują z telewizji na kartę SD. W tym wypadku kanały TVP Rozrywka, TVP Historia czy też TVN Style HD i TVN Turbo HD wchodzą automatycznie w skład ich oferty. Dodatkowo Ci Abonenci dzięki promocji "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat" otrzymują bezpłatny dostęp do pakietu Multi + (kanały Ale Kino+ HD/SD, Planete+ HD/SD, kuchnia+ HD/SD, DOMO+ HD/SD, MiniMini+ HD/SD, TeleToOn+ HD/SD/Hyper+ HD/SD, nSport HD) do 30.06.2013 (normalnie ten pakiet kosztuję 10 zł/miesiąc).

 

Z kolei dla Klientów obecnie korzystający ze Smart HD została przygotowana promocja "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat dla Klientów Smart HD". Promocja obowiązuje od 23.05 do 30.06.2013r. i polega na uzyskaniu przez Klienta bezpłatnego dostępu do kanałów telewizyjnych: TVP Historia, TVP Rozrywka i Paczki Multi+ (kanały Ale Kino+ HD/SD, Planete+ HD/SD, kuchnia+ HD/SD, DOMO+ HD/SD, MiniMini+ HD/SD, TeleToOn+ HD/SD/Hyper+ HD/SD, nSport HD) przez okres obowiązywania promocji.

 

Z powyższego cytatu nie zgadza się jedno. Klienci Smart HD nie zostali automatycznie przeniesieni do Smart HD+. Otrzymali dostęp do promocji "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat dla Klientów Smart HD" a po jej zakończeniu, będą mogli przejść do Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum nc+ dotyczący promocji dla użytkowników Smart HD i Smart HD+:

 

@miet55,

 

ok, masz rację trochę namieszałem z nazwami promocji. Ogólnie obecnie mamy dwie:

 

*Promocja "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat" - dotyczy Klientów Smart HD+

*Promocja "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat dla Klientów Smart HD" - dotyczy Klientów Smart HD

 

[...]

 

Z kolei dla Klientów obecnie korzystający ze Smart HD została przygotowana promocja "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat dla Klientów Smart HD". Promocja obowiązuje od 23.05 do 30.06.2013r. i polega na uzyskaniu przez Klienta bezpłatnego dostępu do kanałów telewizyjnych: TVP Historia, TVP Rozrywka i Paczki Multi+ (kanały Ale Kino+ HD/SD, Planete+ HD/SD, kuchnia+ HD/SD, DOMO+ HD/SD, MiniMini+ HD/SD, TeleToOn+ HD/SD/Hyper+ HD/SD, nSport HD) przez okres obowiązywania promocji.

 

Z powyższego cytatu nie zgadza się jedno. Klienci Smart HD nie zostali automatycznie przeniesieni do Smart HD+. Otrzymali dostęp do promocji "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat dla Klientów Smart HD" a po jej zakończeniu, będą mogli przejść do Smart HD+.

Czyli wychodzi na to, że te osoby, które mają już karty "Smart HD" nie będą automatycznie przeniesieni do "Smart HD+". Pewnie trzeba będzie dzwonić i migrować. Znów żerują na telefonach... :/

Pozostaje też pytanie, co z kanałami TVN Turbo HD i TVN Style HD? Czy pozostaną one aktywne po zakończeniu promocji, ale jeszcze przed migracją do "Smart HD+"? Bo z powyższego opisu wynika, że chyba tak... :roll:

 

 

 

Czy odbieracie programy w wersji hd z pakietu multi+, bo ja tylko minimini reszta w wersji sd, fakt że programy hd z paczki tvn chodzą u mnie na "styk" ale chodzą. Odbiornik ariva 250, czasza 80 cm, lubelskie.

Tak, u mnie działają wszystkie. :)

Mój tuner to Ferguson Ariva 202E, karta "Smart HD" w czytniku uniwersalnym, antena 80 cm, lokalizacja: woj. opolskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Barti po wczorajszej rozmowie z konsultantem z BOK TNK dowiedziałem się, że automatycznie wszyscy użytkownicy oferty Smart HD zostali przeniesieni do Smart HD+. Nawet na innym forum d*v*h*k użytkownicy tamtego forum też potwierdzają ta informację, że zostali automatycznie przeniesieni ze Smart HD do Smart HD+

A tu cytat będący potwierdzeniem powyższego:

chcialem dzisiaj przejsc ze smart hd na smart hd+ i dostalem taka wiadomosc

Przepraszamy. Przejście do SMART HD+ nie powiodło się

Już skorzystałeś z oferty SMART HD+.

PS. U mnie również działają wszystkie kanały HD z oferty SMART HD+ :)

Mój tuner to Opticum HD x403p, karta "Smart HD" w czytniku uniwersalnym, antena 90 cm, lokalizacja: północ woj. świętokrzyskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yonasz walczyłem z anteną wczoraj wieczorem. Na transpoderze 11411 (na nim są ale kino hd i planete) mam siła: 45, jakość: 10, na transporderze 11449 siła 90 jakość 46 - na nim wyszukuje mi 8 kanały - ale bez nsport hd. Na tvn24 hd siła 90 jakość skacze mi od 10 do 40 ale mi odbiera. Wygląda na to, że transpondery na których nadawane są kanały hd pakietu multi+ są dość wymagające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najbardziej wymagającym kanałem jest ale kino hd. Mam monoblocka (astra+hot bird) i jezeli ustawie antene idealnie na hb tak zeby wszystko było najlepiej jak sie da to astra przestaje chodzic wiec musialem znalesc złoty środek tak żeby byla i astra i hb ale skutek taki ze jak pogoda gorsza wiatr i chmury to ale kino hd znika oraz chyba domo+ i astra szatkuje. Zaluje ze nie kupilem anteny 90cm pewnie by pomoglo przy tym monoblocku.

Ps mozesz sprawdzic wszystkie koncowki czy sa w porzadku zarobione mialem z tym klopot i dostawalem szalu ze nie moglem dostroic po sprawdzeniu koncówek i poprawieniu zaczęło chodzic jak trzeba.

EDIT pod wplywem tematu pobawilem sie antena i ustwailem wszystko recepta na a+hb u mnie okazalo sie przyblizenie konwertera w strone anteny jest tam troche do regulacjina uchwycie konwertera i obkrecenie czesci wystajacej (2ga polowka monoblocka) w strne dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Barti po wczorajszej rozmowie z konsultantem z BOK TNK dowiedziałem się, że automatycznie wszyscy użytkownicy oferty Smart HD zostali przeniesieni do Smart HD+. Nawet na innym forum d*v*h*k użytkownicy tamtego forum też potwierdzają ta informację, że zostali automatycznie przeniesieni ze Smart HD do Smart HD+

A tu cytat będący potwierdzeniem powyższego:

chcialem dzisiaj przejsc ze smart hd na smart hd+ i dostalem taka wiadomosc

Przepraszamy. Przejście do SMART HD+ nie powiodło się

Już skorzystałeś z oferty SMART HD+.

Jeśli to prawda to super! To bardzo dobra wiadomość! :D

Pytanie tylko, czy rzeczywiście tak jest. Bo w tej kwestii są niejasności. Jedni konsultanci mówią tak, a inni inaczej. I komu tutaj wierzyć... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam dekoder firmy Technisat (TNK SD),mam pytanie chcialbym przejsc na Smart HD+ czhy musze wymieniac dekoder czy wystarczy tylko sama karta ,poniewaz i tak telewizor gdzie bedzie to odbieranie nie jest telewizorem LCD tylko stary poczciwy CRT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bedzie dzialal. Oczywiscie nie bedziesz odbierac kanalow HD tylko SD . Wyjatkiem tu sa kanaly Religia Rozrywka Historia ktore mimo ze sa SD to nie zadzialaja bo sa nadawane w DVB S2 a tego Twoj odbiornik nie odbierze. Cala reszta bedzie Ci dzialac poprawnie. (przetestowane na Technisacie jak Twoj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Barti po wczorajszej rozmowie z konsultantem z BOK TNK dowiedziałem się, że automatycznie wszyscy użytkownicy oferty Smart HD zostali przeniesieni do Smart HD+. Nawet na innym forum d*v*h*k użytkownicy tamtego forum też potwierdzają ta informację, że zostali automatycznie przeniesieni ze Smart HD do Smart HD+

A tu cytat będący potwierdzeniem powyższego:

chcialem dzisiaj przejsc ze smart hd na smart hd+ i dostalem taka wiadomosc

Przepraszamy. Przejście do SMART HD+ nie powiodło się

Już skorzystałeś z oferty SMART HD+.

PS. U mnie również działają wszystkie kanały HD z oferty SMART HD+ :)

Mój tuner to Opticum HD x403p, karta "Smart HD" w czytniku uniwersalnym, antena 90 cm, lokalizacja: północ woj. świętokrzyskiego.

 

A mi moderator z forum NC+ napisał tak:

 

"Witam,

 

 

 

w tym momencie przejście z Smart HD na Smart HD+ nie jest możliwe. Będziesz to mógł zrobić po zakończeniu promocji "Pakiet Multi+ bez dodatkowych opłat" czyli po 30 czerwca.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Paweł_nc+

 

nc+_przedstawiciel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ciągle sprzeczne informacje!

Ja ostatnio "zahaczyłem" jakiegoś konsultanta na "czacie" na stronie nc+ i jak go o to zapytałem to mi nie odpowiedział, tylko kazał dzwonić na infolinię na numer *cośtam.

Wygląda to na celowe działanie z ich strony, aby tylko dodatkowo zarobić jeszcze na telefonach od zdezorientowanych klientów... :/:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej bym nie przywiazywal wiekszej uwagi do tego co niejaki Pawel wypisuje na oficjalnym forum. Komus tez odpisal ze pierwsze slyszy o dostepie do TVN Style Hd i turbo Hd dla abo Smart Hd a przeciez wszystkim dziala. Miesza i miesza tylko bez sensu. Wkoncu sie przyczepilem do jego wiedzy i pisania bzdur (I robienia z ludzi polglowkow przez NC+) i dostalem bana. :D

(Prawda ze niezbyt parlamentarnie mu nawtykalem ale nie znosze jak ktos ze mnie robi durnia i wypisuje bzdury, a potem wycina odpowiedzi bo mu ktos dal nozyczki) Zreszta dalej miesza i udowadnia ze jednak jakies tam zapisy , gdzies tam sa i wysle po kontakcie na doradca itd..Jak sa to niech skopiuje i wysle na forum zamiast robic ceregiele..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...