Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Nie jestem za bardzo kumaty w tym temecie ,posiadam TNK HD czy bede mogl przejsc na Smart HD + bez problemu,prosze o porade,dzieki

Nie , to oferta skierowana do obecnych klientow Smart Hd , klientow przechodzacych z Tnk SD i nowych klientow ktorzy wykupia starter nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie czy Orange Sport jest w pakiecie bez opłat ? bo mi wyłączyli kilka dni temu pakiet za opłatą i zostały mi programy bez opłat przez 1 miesiąc , ale tez został Orange sport

To jest jakiś błąd w uprawnieniach, bo OS jest w pakiecie na doładowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JENEKA

Tak, karta "TnK SD" powinna być w tym czasie doładowana. W przeciwnym razie, na skutek migracji "zgasną" ci wszystkie kanały kodowane.

 

 

Tak przy okazji, mam małą propozycję dla Moderatora:

Może by tak połączyć niniejszy temat z tym: viewtopic.php?f=103&t=27440 ?

Bo w jednym i drugim toczy się dyskusja de facto o "Smart HD+", więc zaczyna się tu robić mały bałaganik, bo rozbija się to obecnie na dwa osobne tematy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym nie przywiazywal wiekszej uwagi do tego co niejaki Pawel wypisuje na oficjalnym forum. Komus tez odpisal ze pierwsze slyszy o dostepie do TVN Style Hd i turbo Hd dla abo Smart Hd a przeciez wszystkim dziala. Miesza i miesza tylko bez sensu. Wkoncu sie przyczepilem do jego wiedzy i pisania bzdur (I robienia z ludzi polglowkow przez NC+) i dostalem bana. :D

(Prawda ze niezbyt parlamentarnie mu nawtykalem ale nie znosze jak ktos ze mnie robi durnia i wypisuje bzdury, a potem wycina odpowiedzi bo mu ktos dal nozyczki) Zreszta dalej miesza i udowadnia ze jednak jakies tam zapisy , gdzies tam sa i wysle po kontakcie na doradca itd..Jak sa to niech skopiuje i wysle na forum zamiast robic ceregiele..

Sam też się dziwię, że mnie nie zbanował :lol2: Skoro ktoś zatrudnia takich "gości", to wystawia opinię o całej platformie. [beep]e, bo inaczej nie można nazwać nie potrafią nawet ze zrozumieniem czytać warunków promocji. A co chodzi o klientów smart HD, to jest na pewno tak jak napisałem na forom nc+, że przeszli z "automatu" do Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie czy Orange Sport jest w pakiecie bez opłat ? bo mi wyłączyli kilka dni temu pakiet za opłatą i zostały mi programy bez opłat przez 1 miesiąc , ale tez został Orange sport

To jest jakiś błąd w uprawnieniach, bo OS jest w pakiecie na doładowanie :)

Czy to błąd ? bo sprawdzałem na stronie nc + smart HD + że Orange Sport jest jako kanał fta , ale jest kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to dziwne - mam dekoder na Linuxie (oscam). Wyłączam oscam, wyciągam kartę C+ i Orange Sport dalej działa. Czyli coś jest na rzeczy ...

Na rzeczy może być też to, że po wyjęciu karty tuner jeszcze przez jakiś czas "utrzymuje" dekodowanie kanału. Tak jest np. na Fergusonie, gdzie po wyjęciu karty z czytnika, jeszcze przez chwilę kanał jest dostępny. Dopiero po upływie kilku, czasem kilkunastu sekund, obraz zanika. Mowa oczywiście o czytniku uniwersalnym tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o tym, że co kilkanaście sekund zmienia się klucz i dekoder odpytuje kartę, aby złapać nowy...

 

Z tym, że jak włączę Orange Sport - dekoder raz odpytuje kartę i potem już więcej tego nie robi... Wygląda na to, że klucz się po prostu nie zmienia i dlatego kanał świeci nawet bez karty (oscam zapamiętuje klucz w cache).

 

Wybaczcie za zamieszanie :) Oczywiście kanał jest kodowany i nie ma żadnego okienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie tez Orange sport dziala bez karty.

Karte wyjalem i zresetowalem odbiornik dla pewnosci i dalej dziala. Wogole sie nie pokazuje na liscie jako kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez Orange sport dziala bez karty.

Karte wyjalem i zresetowalem odbiornik dla pewnosci i dalej dziala. Wogole sie nie pokazuje na liscie jako kodowany.

Gdyż przytrzymało ci klucze.

http://img809.imageshack.us/img809/8744/20130529066.jpg karta została wyciągnięta stąd czarne tło (Ariva 200, oprogramowanie 2.18b8 )

SmartHD mam i czekam co z migracją i ile będzie to kosztowało to znaczy czy nie zmniejszy mi się czas na jaki mam doładowaną kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą dezaktywować karty od jakiegoś czasu nieopłacone?

Hmm, tego nie wiedzą nawet najstarsi Górale... ;)

Ale można przypuszczać, że kiedyś może się tak stać. Np. operatorzy telefonii komórkowej zazwyczaj deaktywują karty typu prepaid, jeśli nie są doładowywane od dłuższego czasu, np. dłużej, niż rok.

 

 

 

SmartHD mam i czekam co z migracją i ile będzie to kosztowało to znaczy czy nie zmniejszy mi się czas na jaki mam doładowaną kartę

Czas ważności doładowania raczej ci się nie zmniejszy, bo ceny doładowań w "Smart HD+" są identyczne, jak w "Smart HD". No, chyba że zamierzasz wziąć też dodatkowo pakiet "Multi+". Wtedy przed migracją musisz wpłacić odpowiednio wyższą kwotę. O ile w ogóle będzie jakaś migracja ze "Smart HD" do "Smart HD+", bo wciąż nie ma żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SHY-BUS

Sprawa Orange Sport też mnie to zaintrygowała więc przełożyłem kartę do phoenix-a na kompie i sprawdziłem wczoraj co jest na rzeczy. Wygląda, że Orange nic się nie różni od innych kanałów. Klucze parujące DCW Even i Odd zmieniają się normalnie co kilka sekund czyli tak jak powinno być. Macie magiczne "dekodery" ;) Przypadki z "zawieszeniem" kluczy parujących zdarzają się, ale nie ma to miejsca z naszym Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mam zamiaru brać Multi+, jakby mi wpadł taki pomysł do głowy to wtedy doładuje tak żeby zgrał się Multi+ z całkowitą obecna ważnością karty.

Czekam na ich ruch z tą migracją o ile nie będzie to automatyczna migracja z SmartHD na SmartHD+. Nie występują duże różnice jeżeli chodzi o pakiet podstawowy między ofertami. Jak się wejdzie na http://n.pl/oferta/bez-umowy to nie ma SmartHD tylko SmartHD+ więc przypuszczam że będzie migracja automatyczna albo poprzez jakąś formę formularza. Kartę mam doładowaną do lutego 2014 r.

Ostatnio jak przechodziłem z TNK SD na SmartHD to nic nie pokręcili i wszystko się zgadzało, nawet migracja przeszła ekspresem aż się zdziwiłem.

Pozostaje czekanie na ich ruch a jak na razie cieszyć się że wszystko chodzi bez najmniejszych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa Orange Sport też mnie to zaintrygowała więc przełożyłem kartę do phoenix-a na kompie i sprawdziłem wczoraj co jest na rzeczy. Wygląda, że Orange nic się nie różni od innych kanałów. Klucze parujące DCW Even i Odd zmieniają się normalnie co kilka sekund czyli tak jak powinno być. Macie magiczne "dekodery" ;) Przypadki z "zawieszeniem" kluczy parujących zdarzają się, ale nie ma to miejsca z naszym Orange Sport.

Teraz to i u mnie jest już normalnie. Ta sytuacja miała miejsce 2 dni temu i trwała tylko przez kilka godzin. Ot chyba jakaś mała awaria systemu kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...