Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja nc+ kartę:

 

pakiet startowy(25 PLN):

TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, POLSAT, TV4, TV6, TVN HD, TVN STYLE HD, TVN TURBO HD, TVN METEO, TVN CNBC, AXN, EUROSPORT, DISNEY CHANNEL, NSPORT, PLANETE+ HD, ALE KINO+ HD, TELETOON+/HYPER HD,MINI MINI+ HD, KINO POLSKA, DISCOVERY, ORANGE SPORT, TVP SERIALE, TVP SPORT, TVP ROZRYWKA, TTV, TVN 24 HD, MGM HD, TVP INFO, TVN7 HD, RELIGIA TV, TVP HISTORIA

 

Premium (+25 PLN)

NSPORTHD, BBC HD, MTV LIVE HD, FOX HD, DISCOVERY HD, NG HD, NAT GEO WILD HD, ANIMAL PLANET HD, ROMANCE TV HD, C+ FAMILY HD, C+ FAMILY 2 HD

 

C+ FILM (2 kanały +15 PLN) lub /i C+ SPORT i C+ (+20 PLN)

Na tak dużo kanałów HD, to ty nie licz - pewnie będzie kilka tak jak w Smart HD ;)

 

Oferta jest oparta o nnk: zamiast WiP HD jest MGM HD; dodatkowo TVP HD, TVP HISTORIA i TV6 i paczka CYFRY+ tematyczna równie dobrze może byc w SD; bez Disney XD i ew. Disneya dlatego 5 ZŁ drożej niż w standardowej nnk- poza tym są tu wszystkie kanały podstawowe ITI i CANAL+ Cyfrowy ( dlatego tyle kanałów w pakiecie od jednego nadawcy powinno być tańszych niż kilka wybranych w różnych pakietach)

 

W pakiecie Premium (opartym też na nnk dodatkowo FOX HD i NG HD bez TVP HD i FILMBOX HD) + 2 kanały C+ i też 5 zł drożej

 

Do pakiet C+ Platinum to jeszcze bardzo daleko. Premium i Standard przypominają bardziej COMFORT+ .Całość z paczka CANAL+ za 85 zł

 

PS. Poza tym w obecnej nnk C+ FAMILY 1 i2 HD można mieć za 59,70 a w ofercie na abonament za 79 zł (nowi klienci, po okresie promocyjnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus, moim zdaniem nc+ na kartę (lub Smart HD+) to będzie połączenie Smart HD i C+ na kartę - czyli będzie tak jak zacytowałem w poście z innego wątku kilka stron temu ;)

 

EDIT:

Cytat z innego wątku:
Rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielem TECHNISAT w "miasteczku cyfrowym", który powiedział, że za miesiąc lub półtora wejdzie nowa oferta nc+ na kartę i pokazywał niesparowaną kartę (wyglądała jak zwykła TNK lub SMART HD). Powiedział, że oferty SMART HD i C+ na kartę zostaną połączone. Co do kwestii finansowej nie udzielił mi info. Mnie to szczególnie interesuje, bo mam zarówno SMART HD jak i C+ na kartę. Powiedział, że będzie to oferowane w jednej usłudze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych odsłon na kartę ma być kilka. A smart HD od nnk różni się jeśli chodzi o pakiet podstawowy brakiem Eurosportu i Disney XD oraz TVN TURBO HD i TVN STYLE HD ale z TV6, Polsatem HD i Polsatem 2 (dlatego jest tańszy przy opłacie za kilka miesięcy z góry)

 

Poza tym mówi się o kilku odmianach na kartę: być może smart hd+ oparte o smart hd i nc+ na karte oparte na NNK

TNK SD bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozornie jak dla mnie to ten tuner daje większe możliwości(pomijając vodotryski),aniżeli adb.odtwarzanie plików np.mkv,nagrywanie na dysk i wrzucenie nagrań na kompa.własna lista i kanały jakie chcę sobie dodać nie czekając na łaske operatora np.Supertennis HD.i co ważniejsze w stanie czuwania jest naprawdę w stanie czuwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smart HD+ juz wkrórce.wiadomo jaki tuner,ale o cenach nic nie widomo http://spam.org/nc-plus/item/588- ... C5%82acona

 

http://www.bosat.pl/galerie/b/big-sat-g ... d_1760.jpg oczywiście bez dysku :)

Info o tym tunerze znaleźli u nas (ja znalazłem w necie ten tuner) i nawet źródła prawdziwego nie dali :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smart HD+ juz wkrórce.wiadomo jaki tuner

Dekoder dowolny, z systemem kodowania Conax, bo karta SmartHD+ miała być nieparowana z dekoderem.

@Canal+, co to znaczy miała być (w czasie przeszłym)? To jednak będzie parowana, czy wogóle nie będzie Smart HD+? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje życzenie żeby do obecnej oferty N na kartę / TNK HD dodali kanały Ale Kino, Planet, Mini Mini, Domo, Kuchnia, Teletoon - po połowie do obecnych pakietów:

1. Domowy HD - Teletoon, Kuchnia, Domo - w wersji HD ale to marzenie

2. Premium HD - Ale Kino, MiniMini, Planet - w wersji HD ale to marzenie

W zupełności by wystarczyło i myślę że reprezentuję tu zdanie większości użytkowników N na kartę / TNK HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę zapewne mieli już gotową, ale jakby jeszcze prepaidowców rozwścieczyli, to byłaby jeszcze większa burza w sieci.

 

ahaaaaaaaa, czyli rozumiem ze prepaidowcy sa zadowoleni z faktu ze BRAK JAKIEJKOLWIEK OFERTY na karte od lutego i ze trzeba czekać NIEWIADOMO DO KIEDY az pojawi sie oferta ??

nie wspomnę o tym ze oni "prepaidowcy" zakupili dekodery na własność :evil:

ja mam wrażenie ze wyrzuciłem pieniądze za okno kupując dekoder w c+, bo NIBY DO CZEGO MA MI TERAZ SŁUŻYĆ, hein ? ...... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...