Jump to content
SatExpert

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Recommended Posts

Ale przyznasz, ze nawet jesli większość z tych kanałów nawet była w SD: To inwestycja opłacalna ;)

Tak - i jest szansa, że większość z tej listy się sprawdzi (oczywiście w wersji SD) :)

Moja propozycja nc+ kartę:

pakiet startowy(25 PLN):

TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, POLSAT, TV4, TV6, TVN HD, TVN STYLE HD, TVN TURBO HD, TVN METEO, TVN CNBC, AXN, EUROSPORT, DISNEY CHANNEL, NSPORT, PLANETE+ HD, ALE KINO+ HD, TELETOON+/HYPER HD,MINI MINI+ HD, KINO POLSKA, DISCOVERY, ORANGE SPORT, TVP SERIALE, TVP SPORT, TVP ROZRYWKA, TTV, TVN 24 HD, MGM HD, TVP INFO, TVN7 HD, RELIGIA TV, TVP HISTORIA

Premium (+25 PLN)

NSPORTHD, BBC HD, MTV LIVE HD, FOX HD, DISCOVERY HD, NG HD, NAT GEO WILD HD, ANIMAL PLANET HD, ROMANCE TV HD, C+ FAMILY HD, C+ FAMILY 2 HD

C+ FILM (2 kanały +15 PLN) lub /i C+ SPORT i C+ (+20 PLN)

Na tak dużo kanałów HD, to ty nie licz - pewnie będzie kilka tak jak w Smart HD ;)

Oferta jest oparta o nnk: zamiast WiP HD jest MGM HD; dodatkowo TVP HD, TVP HISTORIA i TV6 i paczka CYFRY+ tematyczna równie dobrze może byc w SD; bez Disney XD i ew. Disneya dlatego 5 ZŁ drożej niż w standardowej nnk- poza tym są tu wszystkie kanały podstawowe ITI i CANAL+ Cyfrowy ( dlatego tyle kanałów w pakiecie od jednego nadawcy powinno być tańszych niż kilka wybranych w różnych pakietach)

W pakiecie Premium (opartym też na nnk dodatkowo FOX HD i NG HD bez TVP HD i FILMBOX HD) + 2 kanały C+ i też 5 zł drożej

Do pakiet C+ Platinum to jeszcze bardzo daleko. Premium i Standard przypominają bardziej COMFORT+ .Całość z paczka CANAL+ za 85 zł

PS. Poza tym w obecnej nnk C+ FAMILY 1 i2 HD można mieć za 59,70 a w ofercie na abonament za 79 zł (nowi klienci, po okresie promocyjnym)

@rotalplus, moim zdaniem nc+ na kartę (lub Smart HD+) to będzie połączenie Smart HD i C+ na kartę - czyli będzie tak jak zacytowałem w poście z innego wątku kilka stron temu ;)

EDIT:

Cytat z innego wątku:
Rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielem TECHNISAT w "miasteczku cyfrowym", który powiedział, że za miesiąc lub półtora wejdzie nowa oferta nc+ na kartę i pokazywał niesparowaną kartę (wyglądała jak zwykła TNK lub SMART HD). Powiedział, że oferty SMART HD i C+ na kartę zostaną połączone. Co do kwestii finansowej nie udzielił mi info. Mnie to szczególnie interesuje, bo mam zarówno SMART HD jak i C+ na kartę. Powiedział, że będzie to oferowane w jednej usłudze.

Tych odsłon na kartę ma być kilka. A smart HD od nnk różni się jeśli chodzi o pakiet podstawowy brakiem Eurosportu i Disney XD oraz TVN TURBO HD i TVN STYLE HD ale z TV6, Polsatem HD i Polsatem 2 (dlatego jest tańszy przy opłacie za kilka miesięcy z góry)

Poza tym mówi się o kilku odmianach na kartę: być może smart hd+ oparte o smart hd i nc+ na karte oparte na NNK

TNK SD bez zmian

Mi by zależało na family 1/2 i c+sport, ale na ten ostatni raczej nie mam co liczyć.

Pytanie bo się na tym nie znam kompletnie:ewentualny dekoder z N na kartę, ewentualnie nc+ na kartę może posłużyć potem, do abonamentowej oferty?

To cos chyba im info się nie zgadza, bo po 15 kwietnia równie dobrze może być 31 sierpnia:)

pozornie jak dla mnie to ten tuner daje większe możliwości(pomijając vodotryski),aniżeli adb.odtwarzanie plików np.mkv,nagrywanie na dysk i wrzucenie nagrań na kompa.własna lista i kanały jakie chcę sobie dodać nie czekając na łaske operatora np.Supertennis HD.i co ważniejsze w stanie czuwania jest naprawdę w stanie czuwania.

smart HD+ juz wkrórce.wiadomo jaki tuner,ale o cenach nic nie widomo http://spam.org/nc-plus/item/588- ... C5%82acona

http://www.bosat.pl/galerie/b/big-sat-g ... d_1760.jpg oczywiście bez dysku :)

Info o tym tunerze znaleźli u nas (ja znalazłem w necie ten tuner) i nawet źródła prawdziwego nie dali :x

Oferta może i miała wystartowac 15 kwietnia, ale zamieszanie i bunt klientów ws. oferty abonamentowej odsunął ten projekt w czasie

na pewno by były. widac to po pakiecie start+,który nie jest tani.

smart HD+ juz wkrórce.wiadomo jaki tuner

Dekoder dowolny, z systemem kodowania Conax, bo karta SmartHD+ miała być nieparowana z dekoderem.

to już jakiś postęp,skoro nie będzie parowana.chociaż w smart

smart HD+ juz wkrórce.wiadomo jaki tuner

Dekoder dowolny, z systemem kodowania Conax, bo karta SmartHD+ miała być nieparowana z dekoderem.

@Canal+, co to znaczy miała być (w czasie przeszłym)? To jednak będzie parowana, czy wogóle nie będzie Smart HD+? :shock:

model Big Sat Golden 1 CR HD nie ma perowania,tak wie trzeba byc dobrej myśli

chaos, dynamika, zmiany itp.

Trudno powiedzieć teraz cokolwiek, powiem tylko smartHD+ miała wystartować już na początku kwietnia.

Moje życzenie żeby do obecnej oferty N na kartę / TNK HD dodali kanały Ale Kino, Planet, Mini Mini, Domo, Kuchnia, Teletoon - po połowie do obecnych pakietów:

1. Domowy HD - Teletoon, Kuchnia, Domo - w wersji HD ale to marzenie

2. Premium HD - Ale Kino, MiniMini, Planet - w wersji HD ale to marzenie

W zupełności by wystarczyło i myślę że reprezentuję tu zdanie większości użytkowników N na kartę / TNK HD

chaos, dynamika, zmiany itp.

Trudno powiedzieć teraz cokolwiek, powiem tylko smartHD+ miała wystartować już na początku kwietnia.

Ofertę zapewne mieli już gotową, ale jakby jeszcze prepaidowców rozwścieczyli, to byłaby jeszcze większa burza w sieci.

Ofertę zapewne mieli już gotową, ale jakby jeszcze prepaidowców rozwścieczyli, to byłaby jeszcze większa burza w sieci.

ahaaaaaaaa, czyli rozumiem ze prepaidowcy sa zadowoleni z faktu ze BRAK JAKIEJKOLWIEK OFERTY na karte od lutego i ze trzeba czekać NIEWIADOMO DO KIEDY az pojawi sie oferta ??

nie wspomnę o tym ze oni "prepaidowcy" zakupili dekodery na własność :evil:

ja mam wrażenie ze wyrzuciłem pieniądze za okno kupując dekoder w c+, bo NIBY DO CZEGO MA MI TERAZ SŁUŻYĆ, hein ? ...... :censored: