Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@maciekmm

Dla MR post C+ to było 20zł.  Na tym po n to nie wiem. 

 

 

12 godzin temu, pabl001 napisał(a):

Posiadając Canal + Online, można przełączyć usługi na dekoder Canal+ ?

 

Nie ma takiej opcji na dekoder sat.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.  Proszę o poradę. Mam stara kartę cameleon wiadomo po co i place za nią 39zł. Dodatkowo musiałem dobrać druga umowę za 49zl gdzie karta i dekoder leżą w szafie w razie jak by camel przestał działać. Chcą mi to przedłużyć za 89zl łacznie. Mogę zrezygnować z dodatkowej umowy ale niewiem czy ryzykować. Co byście zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z Lubelskiego był zainteresowany cesją czegoś takiego to zapraszam ba priv

Ekstra+
Canal+
Canal+4k
Mistrzowska piłka
Viaplay total
eleven sports
ultrabox+ 4k z dyskiem itca
mutiroom ultrabox 4k bez dysku(jada)
całość 96,79zł miesięcznie 
Umowa do końca grudnia 2024

Jeśli ktoś się znajdzie to chętnie oddam a sam przejdę na orange iptv bo jest dobra promocja a sam już nie mam cierpliwości do zabaw z anteną po każdym większym wietrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Mako napisał(a):

Witam

Koledzy czy na koncie w Canal+ znajdę gdzieś (do wydruku)tradycyjny blankiet wpłaty (taki co na poczcie można zapłacić) ?

Ojczulek się uparł.......

@Mako Wystarczy w Strefie CANAL+ wejść w zakładkę "Płatności / Rachunki i historia" i tam będzie do pobrania plik PDF z rachunkiem TV do zapłaty i na ostatnich stronach tego dokumentu PDF powinien być tradycyjny wypełniony blankiet do wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

Mam umowę na czas nieokreślony, 31.01 wysłałem wypowiedzenie. Jakże się zdziwiłem, gdy otrzymałem odpwiedź, że rozwiązanie umowy nastąpi 31.03. Do tej pory był miesięczny okres wypowiedzenia. Czy coś się zmieniło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2024 o 20:47, Jaś Fasola napisał(a):

Zależy kiedy było zarejestrowane

To chyba nie fair. Zawsze decyduje data wysłania - tak jak np. data stempla pocztowego, czy data przelewu do ZUS czy US. Skoro mail i pismo było z datą 31.01, to żadna ich data rejestracji nie ma nic o tego. Chyba im zrobię awanturę.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...