Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, darius010 napisał(a):

Oni w ogóle mają tą stronę jakby nie wiem kto robił. Każdy może mieć normalnie, a tam jakieś smsy z kodem.

Mieli dużo włamów i wprowadzenie 2FA to akurat plus, ale zrobili to źle. Powinno być od razu przy logowaniu z opcją dodania zaufanego urządzenia i SMS z kodem już nie przyjdzie, bo będzie w tym wypadku zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jaki dekoder najlepiej wybrać dla kogoś kto będzie obecnie korzystał tylko z Canal+ online (chce oglądać kanały na żywo) ale w przyszłości być możne przez antenę satelitarną (często się przeprowadza). Czy Dualbox4k będzie ok? Nie wiem właśnie jak tam wygląda opcja oglądania kanałów live przez streaming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie,
około cztery lata temu przeszła moja oferta Nowy Comfort (26,5 zł) + Canal+ (25 zł) na czas nieokreślony. W tym miesiącu dostałem rachunek z niedopłatą 32,5 zł. Zawsze przelewałem automatycznie 51,5 zł. 
Infolinia twierdzi, że zmienił się cennik i po prostu teraz płacę więcej. Miał ktoś taką sytuację? Z mojej umowy nie mogę znaleźć żadnego punktu, że dotyczy mnie aktualny cennik. 
Oferta jeszcze ze starą kartą Conax.

Pozdrawiam

 

Warunki Promocji: Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m i 26,50 zł/m dla Abonentów

Edytowane przez widex
Dodanie nazwy promocji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 09:30, LorDx napisał(a):

Za nie pełną wpłatę w terminie tracisz rabat 5 zł

w mojej ofercie nie było rabatu 5 zł za terminową wpłatę. Kolejne rachunki będą o 32,5 zł wyższe niż w lutym / po prostu twierdzą, że poprawnie to wyliczają,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli nic nie zrobisz to umowa przechodzi na bezterminową i to o ile wzrośnie opłata masz zapisane w starej umowie. Można też sobie sprawdzić w Strefie C+. płatności - prognoza rachunków.

U mnie po przejściu na bezterminową opłata wzrosła by ze 130 na 170zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mara68 napisał(a):

Jeżeli nic nie zrobisz to umowa przechodzi na bezterminową i to o ile wzrośnie opłata masz zapisane w starej umowie. Można też sobie sprawdzić w Strefie C+. płatności - prognoza rachunków.

U mnie wzrasta prawie o 100 zł
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mara68 napisał(a):

Jeżeli nic nie zrobisz to umowa przechodzi na bezterminową i to o ile wzrośnie opłata masz zapisane w starej umowie. Można też sobie sprawdzić w Strefie C+. płatności - prognoza rachunków.

U mnie po przejściu na bezterminową opłata wzrosła by ze 130 na 170zł.

U mnie z 150 na 230 wzrośnie, ale ja umowy nie przedłużam. I to jest najgorsza głupota w tej platformie bo cena powinna być jednakowa przez cały czas póki umowy się nie rozwiążę. Nawet w PB takich dziwactw nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tutrus napisał(a):

U mnie wzrasta prawie o 100 zł emoji1751.png


 

Dużo rabatów to i podwyżka drastyczna. @Jaś Fasola akurat głupotą to jest to co piszesz. Mam np pakiet w bardzo niskiej kwocie i co nie wypowiadam i mam go mieć przez następne 10 lat?🤣 W PB swojego czasu było to samo w umowa że ceny wzrastały nawet o ponad 100% tylko operator nie stosował się do tych zapisów. Teraz z tego co wiem cena tam wzrasta nie wiem czy przy wszystkich pakietach. Ale to chyba nieznaczna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie kara za przedterminowe rozwiązanie umowy?

Rodzice się przeprowadzili i w nowym miejscu nie ma możliwości odbioru z satelity, więc tak czy siak będą musieli wziąć kablówkę. Ale umowę mają do końca sierpnia. 

Pytanie czy bardziej się opłaci płacić za maj, czerwiec, lipiec i sierpień nie oglądając, czy jednak lepiej zerwać umowę na już (uprzedzę pytanie - ich telewizor nie ma apki C+ online więc oglądanie tą drogą odpada) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tomo21 napisał(a):

Jaka jest obecnie kara za przedterminowe rozwiązanie umowy?

 

Strefa Abonenta:

- moja oferta

- dodatkowe informacje

Jest rozpisana do końca umowy w cyklu miesięcznym opłata za rozwiązanie umowy przed końcem okresu promocyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...