Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Krisss3114

 

Kiedyś miałem taką sytuacje jak odłączałem opcje dodatkową zgłosiłem w połowie ostatniego miesiąca zobowiązania a po 1-wszym kanały nadal aktywne zadzwoniłem ponownie 2.10 kanały wyłączono po 10-tym rachunek do dopłaty 40,00 zł bo 1-wszego wystawiają rachunek za usługi i w kwocie rachunku liczy się wszystkie opcje 1-go aktywne telefon do nc+ 223104747 i korekta faktury po kilku dniach faktura skorygowana pozdrawiam :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Bardzo proszę o poradę:

 

Mój znajomy jest abonentem NC+ od kilkunastu lat. Przez ostatnie lata miał dzielony abonament z bratem na pół (multiroom. W grudniu wysłał wypowiedzenie (Universal) - udało mu się zejść z 137,00zł na 86,00zł, czyli po  43,00zł na łeb. Cieszyli się obydwaj strasznie z tego powodu, że będą płacić mniej - niestety w dniu wczorajszym starszy brat zmarł. Na domiar tego wszystkiego, to właśnie on płacił 70% całego abonamentu. Umowa jest jednak na tego żyjącego - zwracam się z pytaniem, czy można jakoś zerwać umowę bez ponoszenia kary, ze względu na przykład na trudną sytuacje materialną? Gość ma niecałe 700zł renty i teraz chciałby zrezygnować, lub renegocjować tą ofertę, bo nie wydoli - jest to w ogóle?

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Bardzo proszę o poradę:

 

Mój znajomy jest abonentem NC+ od kilkunastu lat. Przez ostatnie lata miał dzielony abonament z bratem na pół (multiroom. W grudniu wysłał wypowiedzenie (Universal) - udało mu się zejść z 137,00zł na 86,00zł, czyli po  43,00zł na łeb. Cieszyli się obydwaj strasznie z tego powodu, że będą płacić mniej - niestety w dniu wczorajszym starszy brat zmarł. Na domiar tego wszystkiego, to właśnie on płacił 70% całego abonamentu. Umowa jest jednak na tego żyjącego - zwracam się z pytaniem, czy można jakoś zerwać umowę bez ponoszenia kary, ze względu na przykład na trudną sytuacje materialną? Gość ma niecałe 700zł renty i teraz chciałby zrezygnować, lub renegocjować tą ofertę, bo nie wydoli - jest to w ogóle?

 

 

Nie ma takiej opcji.

 

Ja bym się z tym nie zgodził. NC+ jednak rozpatruje takie wnioski czasami pozytywnie, czasami negatywnie. To zależy od kilku czynników. Próbować zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ PLANETKA

 

Podpisując umowę z nc+ 2.02 pierwsza płatność będzie do 18 Marca br. czyli to niby gratis ale ty płacisz podobną kwotę za aktywacje lub też nie to zależy od wyboru jak wysoki pakiet wybierzesz pamiętaj darmowy dekoder 4K od pakietu za 129,99 (Superpremium+) 

 

życzę miłych chwil z telewizją nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę dekoder 4K i w tańszych pakietach np http://ncplus.pl/sklep/oferta/extraplus-premium?pm_name=Homepage&pm_source=oferta_box_xmas2017_extrapluscanalplus_07112017  A dekoder i brak aktywacji faktycznie jest od Superpremium za 129.99 tylko że taki sam pakiet stali mają 30zł taniej więc tej najem i jeszcze 15 zeta.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...