Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO 6m 0zł  6m 25zł i potem HBO zostało odmówione

 

Warunki Promocji:

HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów

  1. Organizator Promocji: ITI Neovision S.A. (Dostawca usług).

  2. Nazwa Promocji: HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów (Promocja).

  3. Dokumenty dotyczące Promocji: Umowa o świadczenie usług (dalej: Umowa), Regulamin świadczenia usług z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Regulamin), Cennik z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Cennik),

 

Tabela promocyjna 1

Usługi

Opcja dodatkowa: HBO

Bez zmian*

0 zł miesięcznie

25 zł miesięcznie

25 zł miesięcznie,
zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami świadczenia Opcji dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.

Rodzaj usługi

Miesiąc skorzystania z Promocji**

od 1 do 6 miesiąca (po miesiącu skorzystania z Promocji**)

od 7 do 12 miesiąca (po miesiącu skorzystania z Promocji**)

Po Okresie gwarantowanego korzystania

*Opłaty do końca miesiąca, w którym Abonent skorzystał z Promocji pozostają bez zmian. **Nie dotyczy Abonentów, którzy skorzystali z Promocji z odroczoną datą jej aktywacji.


wyjaśniłem prze ICA problem i do zapłaty jest już tylko 89,40zł,,,

 

dzięki za pomoc,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jeszcze jedno pytanie mam:

 

Czy odbiorę kanał 4K na dekoderze 4K NC+ podłączonym do zwykłego telewizora Full HD tak jak to działa w przypadku dekodera HD podłączonego do telewizora starszego typu :)?

Obraz zostanie przeskalowany w dół do rozdzielczości matrycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja kombinator z CP zainteresowany 4K na Mundial zapytam o taką opcję dla Janusza :P  :

Na stronie nc+ widzę ofertę z możliwością odstąpienia w terminie 14 dni od chwili zwarcia umowy ze względu na jej zawarcie na odległość.

Tak bym sobie oszacował 4 dni przed Mundialem aby kurier dotarł => w 13 dniu wysłał bym list polecony do nc+ z odstąpienie po czym operator poinformować mnie musi pisemnie o sposobie przekazania sprzętu co w sumie zająć może prawie cały turniej.

Pytanie 1: Czy nc+ ma w zwyczaju niezwłoczne zdjęcie uprawnień z dekodera w chwili rejestracji pisma o odstąpieniu?

Pytanie 2: Jak wygląda kwestia odpłatności za ten niepełny miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jutro będę do nich dzwonił ale czy ktoś z Was miał podobna sytuację i może wie o co chodzi?

Umowa kończy mi się w czerwcu (albo skończyła w maju), w marcu dzwonił do mnie konsultant, przedstawił ofertę, to samo, co teraz i dostałem jeszcze HBO na pół roku za 0 zł oraz SportKlub i H2. Poprosiłem o przesłanie oferty na maila do akceptacji, zaakceptowałem ale za późno. Zaglądam dziś na pocztę, a tam za czerwiec rachunek wyższy niż do tej pory - doszła opłata 20 zł za drugi dekoder, w mojenc+ sprawdzam i... umowa przedłużona do czerwca 2020 roku. Teoretycznie mogło to być to, co dostałem w marcu na maila ale cena się nie zgadza - jest wyższa, prognozowana opłata za lipiec jeszcze wyższa (niewiele ale jednak), no i oferta bez zmian (nie ma HBO, nie ma SportKlubu i H2).

Jeżeli spóźniłem się z przedłużeniem to powinna przejść na czas nieokreślony, a w mojenc+ mam "Koniec obecnego okresu minimalnego: 30-06-2020" i niżej "Kary za przedterminowe rozwiązanie umowy: 30 czerwca 2018 - 2 179, 13 zł".

Nie wiem jak mogłem przedłużyć umowę bez jej przedłużania, no chyba że bym był nieprzytomny i nie pamiętał rozmowy z konsultantem.

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...