Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem, czemu tutaj niektórzy piszą o wygaszaniu Conaxa. Przecież można podpisać nową umowę z wifipremiumbox+ jako główny (tu: Cayman) i jako dodatkowy mydelniczki 28xxS(T) zamiast wifibox+, aktywacja mydelniczki jest tańsza, niż wifiboxa. I co tam siedzi? Conax. Chyba, że się mylę i Caymany dają do mydelniczek? Mało tego, biorąc Start+ jako główny możemy wybrać mediaBox+ z Conaxem.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez normalnie podpisac umowe na dowolny pakiet z mediabox+ gdzie tez jest conax i to nie biorac multiroomu :-) I taniej wychodzi niz Premiumbox+

Edytowane przez nc+ APS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, tego nie wiedziałem, nie znam ofert APS, sugerowałem się stronką.

W takim razie tym bardziej uważam, że plotki o końcu Conaxa są wyssane z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta karta sprzedawana luzem na znanym portalu aukcyjnym jest parowania? To Conax, z opisu wynika, że nie. To karta Smart HD+.

abc0c74322ed179eae7bdec5dfc3d806.jpg

 

Czy ta karta jest szybka czy wolna? Mam jeszcze tą po TNK SD. Na nią też można podpisać umowę, jak się nie mylę.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie ogarniam, mam w domku jednorodzinnym splitter pozwalajacy na ogladanie w 4 pomieszczeniach nc+ i do konca sierpnia moge przedluzyc umowe

(dekoder Pace, nawet jezeli bylby licznik na karcie raczej nie ma ogladania naraz)

wyslalem wypowiedzenie i czytajac ten watek zastanawiam sie czy ma sens przedluzac, tyle ze polowa jak zrozumialem straszy a polowa bagatelizuje

co ciekawe kazdy twierdzi ze ma "zrodla" - i badz tu madry jak postapic

alternatywy jako CP nie mam - bo tu splitter nie zadziala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz dekoder od cyfry+ nie ważne czy używasz to w 100% pozbędziesz się karty Cameleon

 

jak masz samą karte, nie brałeś bądż oddałeś dekoder od Cyfry to jest 50/50 szans

 

możesz wziąść Multiroom od nc+ który jest o niebo lepszy od CP, mając router nie trzeba latać przekładać kart bo alternatywy niestety nie ma

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Linz wprawdzie już w pierwszej wypowiedzi zaznaczyłem że wszystkie karty ale napisałem że tylko w ofercie abonamentowej. Co narazie stanie się w ofercie na kartę nie wiadomo. Póki co już w ofercie nc+TNK są Caymany. Wymiany raczej nię będzie bo oferty prepaid nie są na umowach i nie byłoby to rentowne. Co najwyżej w pewnym momencie wygaszą zestawy.

 

Co do oferty abonamentowej jest informacja że będzie wymiana kart ze starym systemem kodowania, nie wiadomo w gruncie rzeczy czy Conax również. Kaspian miał częściowo rację co do Conaxa - bo nie jest jeszcze wiadomo. Natomiast Cameleony pójdą.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ user, czy Ty masz jakąś prowizję od nc+? Chwilami piszesz jakbyś był naganiaczem. Poczekamy, zobaczymy. Wątek służy w dużej mierze przypuszczeniom. Nikt tutaj prawdy nie powie. Szkoda się nakręcać. Zgodzę się z Kaspianem o tyle, że nawet jeśli nc+ uszczelnia system, to i tak nie dowiemy się wszystkiego. A proroków na forum nie brakuje. Czy aby prawdziwych?

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kapciu75 strategią nc+ jest informowanie abonentów o wprowadzonych zmianach dopiero w momencie ich wejścia w życie, nie wcześniej.

 

zatem odpowiadając na twoje pytanie, nie

 

Wiesz tutaj tyle prawdy ile jest wolno powiedzieć ludziom. Reszta bajki. Obecnie jest znane o wiele więcej faktow których nie można ujawnić np że wiele "nieoficjalnych" się sprawdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo nie wycofuje się, od początku pisalem że wymiana w ofercie abonamentowej, sytuacja z Conaxem napisalem że nie wiadomo a nie że nie bo przeciekła informacja o treści "stare systemy kodowania" więc każdy interpretuje po swojemu a będzie liczyć się interpretacja ITI

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem abonentem dawnej CYFRY+. Od samego początku posiadam swój własny tuner. Więc idealnym dla mnie rozwiązaniem była nieparowana karta. I dopóki była CYFRA+, było super, mimo iż ta platforma też do tanich nie należała.

Gdy jednak nastąpiła już fuzja z dawną n'ką i zaczęły się "cyrki" z parowaniem kart, postanowiłem szybko zrezygnować z tej platformy. Tę możliwość dała mi wówczas "furtka" w postaci usunięcia przez CYFRĘ+ kanału 13 Ulica, które zbiegło się też w tamtym czasie z fuzją. Regulamin nowej platformy nc+ w zakresie odbioru na własnym sprzęcie był wówczas bardzo niejasny. A że potrzebowałem jakąś telewizję to zdecydowałem się przejść do Cyfrowego Polsatu. U tego ostatniego oczywiście też karty są parowane z dekoderami, ale tutaj dostępny jest też moduł CAM CI+ w trybie "legacy", który działa znakomicie w moim tunerze, a tego nie daje, niestety, obecna platforma nc+. Są, co prawda, moduły CAM w ofercie abonamentowej nc+, ale tylko typu CI+ bez trybu "legacy", co sprawia, że taki moduł w moim tunerze nie będzie działał. Więc na chwilę obecną umowy z platformą nc+ podpisywać na pewno nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te po n'ce to są chyba też CI+, tyle, że z trybem "Legacy", podobnie, jak jest obecnie w Cyfrowym Polsacie. Z tego, co pamiętam, były one oferowane w ofertach pre-paid, np. "n na kartę".

Te moduły nie są już przecież dostępne w ofercie abonamentowej nc+, prawda? Bo korzystają one z systemu Conax, a te nowe, CI+ bez trybu "Legacy" są sparowane z kartą Cayman i korzystają wyłącznie z systemu Nagra, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej przejsc z kart NC+ Mix z dekodera BSKA/BSLA na abonament.

Na dekoderze z linux - e2 działa co ma działac.

Można też używac kart TNK HD / N na Kartę w prepaid z dekodera BSKA/BSLA.

 

Zamiast męczyc się z modułem CI/CI+ w dekoderze na linux - e2.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...