Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie obciązy.Mam warunki umowy i aneksu i w aneksie i w meilu przedłuzającym który akceptowalem.To raz dwa nagranie.Wyłączą to z automatu rozwiazana umowa.Nic nie wylącza a dlaczego? Kablowki.Dalej dostajemy karty 0100!! z licznikiem ale dostajemy.Nie kazdą stację czołową mamy wspierającą  natywne camy NC+ z caymanem.Update stacji to tez duże koszty.( nie mamy dosyłu iptv bo nie opłacalne) Małe kablowki mają multum cameli!!.Owszem są delikatne sugestie aby uszkodzone cameleony wymieniać na conax albo na Cayman!! Ale niema parcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi to jest działanie krokowe.Wyłączają aby klient sie wkurzył.Możesz dostac dalej kartę Seca jak zakupisz  France TV ;)  i dobierzesz pozniej durnego sagemcoma np.Ale i te karty mogą przywrócić kwestia uparcia przy rozmowach i czasem wielu rozmów. Karty nie dostają deaktywacji fizycznej( nie idą emm zerujace uprawnienia zmieniają jedynie providera aby zachęcic do wymiany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zakaz udostępniania nowych Cameleonow wszystkim nawet na wymiane uszkodzonej karty.

Regulamin mowi jasno, umowa jeszcze jasniej.

 

Co wiecej opcja France jest juz swiadczona jako kanal niegwarantowany.

 

Mamy blad ze zrozumieniem jej? To niczyja wina.

 

Rozmowa nie jest wiążąca, wiążacy jest regulamin zaakcpetowany po przeczytaniu przez konsultanta, nie jego "opinia". Co najwyżej możesz konsultantowi zrobić sprawę za wprowadzenie w bład. Ja już wiele razy przerabiałem "wprowadzenie w bład" przez konsultanta.

 

Młody, napalony i z brakiem wiedzy prawnej jesteś. Także przekonasz się sam.

 

Sytuacja z kablowką już najmniej.. przepraszam wcale nie ma zastosowania do umowy nc+.

 

 

Podkreslam, konsultaci i APSy zostaly fizycznie pozbawione mozliwosci przyjmowania Cameleonow i wydawania Cameleonow. Jak również aktywacji Cameleonow z dekoderem Philips na umowie. Jedynie nowy z Cayman.

Dekodery Philips dostaly przymusowa blokade karty i jest to nieodwracalne.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablowki to najlepszy dowod że nie ruszą Seca i nic nie wyłączą z satelity!!Dalej tłuczesz posty jak napalony chomik. Jaki zakaz technicznie nie wydadzą ci nic innego jak Cameleon jak masz France TV!! bo system nie przepusci.!! ba nawet jak sie przepusci to zareklamujesz ze niemasz dostępu...I koło się kręci. Raz swego czasu wygrałem sprawę z innym operatorem który nagle zmienił warunki umowy!!  Mam w umowie jasno że mam prawo do własnego sprzętu i nie ma to tamto.Niemam zamiaru z osoba która nigdy nie miała doczynienia fizycznie z działaniem CYFRY+ oraz tworu po połączeniu z NKĄ( NC+) się dochodzić. Konsultant który nie chcial z tobą aneksowac umowy robi to celowo abyś utopił kasę potem na sprzęt.Bedą zmiany owszem ale nie w postaci wyłączenia 0100!! zobacz rynki NL I FR!! i dopiero gadaj głupoty jak potłuczony. Regulamin usług jasno mowi że MAM SPRZET WŁASNY ZGODNY Z SYSTEMEM NC+DZIAŁA DZIAŁA I MA DZIAŁAĆ!! ZMIENIĄ COŚ MAM PRAWO ZREZYGNOWAC BEZ KAR!!! Nagrane rozmowy również , zapis w emailu który ma odnosnik do akceptacji rownież!!..Zrozum t**** że nie mogą mi zmienić warunków świadczenia usługi do konca umowy chyba że zagwarantują zmianę która będzie odpowiadała stanowi obecnemu!! nie będzie straty dla mnie>CZYLI 2 CAM CI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciagu Kaspian nie masz racji. Celowo pomijasz kluczowe punkty regulaminu.

 

Marko 345 ma akurat racje. To ze jedna firma nie likwiduje 0100 nie zmusza nc+ do nie likwidowania.

 

BEDZIE LIKWIDACJA!

 

przekonasz sie sam ;)

 

a wiesz co jest tym najsmutniejsze?

dajesz ludziom bledne nadzieje, przez kompletny brak doinformowania i rozumienia informacji przekazywanej

 

podbuntowywujesz tutejszych uzytkownikow aby narazali sie na wypowiedzenia ktore w 100% nie obejda sie bez kar

 

tutejsi uzytkownicy ktorzy cie posluchaja bedą ci niezmiesko wdzięczni

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopniowo i tak tez było na szkoleniach.Wymieniać w miarę możliwosci namawiać klienta do sprzetu operatora.Ale nie że nagle wycinają całosć. :) Nie tylko klient indywidualny jest sa jeszcze kablowki czy to malutkie czy większe.( Większe i tak mają kase na nowy system)

 

Karty nieparowane zostaną kwestia jak długo. Gdyby był nacisk na masowe wymiany zdechło by kazdemu to jedno dwa nie inwestowali by kasy w licznik który utrudnia podział nieparowanej karty!. Do [beep]y nie pomijam nic bo w regulaminie mam jasno gwarantowany sprzęt własny!!

 

I operatorowi nic do tego gwarantują odbior  w aneksie na sprzęcie własnym gwarantują!! w rozmowie gwarantowano rownież.(PS przeczytano mi przy aneksie wzmiankę że sprzęt własny!!)

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ruszą jezu ile można wałkować to samo. Nikogo nie podburzam bo mnie nie naliczą kary cza mieć jaja i wiedzieć od kilku lat co robić!!I jak ustawiac rozmowy i aneksy zeby miec spokoj i bezpieczeństwo!! Masz ich dekoder masz problem i tego nie zmieni nic.!!Masz czystą umowe na karty również masz spokoj pod warunkiem ze zadbałeś o to przy aneksowaniu umowy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

010B tez ma poleciec, w TNK nie wiadomo

..ale i tak zaraz Kaspian nas oswieci

 

a teraz znow do kaspiana, operator daje mozliwosc odbioru na sprzecie wlasnym do momentu w ktorym bedzie to mozliwe, w przypadku zmian ooerator ma prawo wymiany kart kodowych i udosteonienia wlasnego sprzetu..

 

jasno napisane!

 

nikt nie gwarantuje sprzetu zastepczego o tych samych właściwościach

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby cokolwiek miało poleciec była by blokada magazynowa na sklepy!!! nie było by NC+MIXA!!! I nie podpisywał bys umow na 2lata!!! Conax to również kablowki!! tak tylko przypomne.Koncze  pisanie w tym temacie bo z tamtym człowiekiem nie da sie jakk identycznie jak tłumaczyłem ze cayman wprowadzą....

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus i @nc+ APS identycznie tlumacza regulamin, nie mowiac o innych użytkownikach

 

zanim podpuszczasz moderacje czy administracje wpierw sprawdz sam u prawnika

 

najlepsze jest to ze pracujesz dla Cyfrowego Polsatu i celowo starasz sie wprowadzic w bład uzytkownikow konkurencyjnej firmy by na razić ich na straty i zniechecić do platformy

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu zniechęcam do NC+ Od chwili wypuszczenia info że NC+ będzie miało nowy system kodowania a stało się to ponad rok przed tym informowałem juz klientów mających samą karte/same karty aby nigdy nie brali sprzętu od operatora bo wiedziałem co jest planowane w długim etapie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz calkowicie ograniczona wiedze do poziomu APS niestety czy jakiś szkoleń a nie do realnych zmian jakie zajdą

 

wg Ciebie stan kodowania w nc+ zależy wyłacznie od twojej opinii.. nie pojmujesz ze w rzeczywistości bedzie innaczej zreszta co się dziwić jak sam regulamin jako jedyny formułujesz "na bakier" bo tak lepiej dla Ciebie udając znawce prawa

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nc+user

Kim Ty jesteś? Jaka jest Twoja wiarygodność? Skąd masz te informacje? Tylko z pojedynczej rozmowy przez telefon, czy masz jakieś głębsze powiązania z NC+?

Sorry, ale jesteś na tym forum od kilku miesięcy a @kaspian0007  o wiele dłużej i jego informacje już się sprawdzały.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tyłek kryty i zapewne wielu klientów NC+. Kto kilka lat wstecz słuchał by nic od nich nie brać bedzie jeszcze jakiś czas spał spokojnie na nieparowanej karcie.Gorzej mają ci co ulegli namowom NC+. Nie mowię że wszystko nagle wyłączą. Ale i nie mowię że zostanie 20lat.Bo tak nie będzie.Parcie jest ale nie aż takie.

Będą zmiany ale nie takie drastyczne jak tu opisywane.NC+ Na dziś jest w trudnej sytuacji finansowej.Nie mogą pozwolić sobie na drastyczne kroki.Moja umowa z NC+ jest wiążąca obie strony zarówno mnie jak i operatora.Jest regulamin ktoś slusznie zauważył są zapisy o sprzęcie wlasnym.Ale każdy regulamin da się też inaczej interpretować. Jak mamy na papierze czy na nagraniu przy aneksowaniu umowy ze mamy sprzęt wlasny to dobrze.Kto nie zadbal może ale nie musi być w kłopocie.Ja mam tak jak wy strach że wyłączą.Ale nie przejmuję się tym.W takim wypadku zapewnić odbior na 2 sprzętach moich powinni.Nie muszą mogą wciskać ich szrot a ja również nie musze zgadzac się na zmianę warunków świadczenia usług.( ograniczenie w wyborze sprzętu etc.) Moduły są przystosowane do multiroom mogą wolać karty co kilka dni tak samo jak niedawno wprowadzona funcjonalnosc do dekoderów.( W software cama jest możliwosc kwestia żeby NC+ zrealizowala takie coś , ale tu pewne kwestia licencji...)Mogę otrzymać dwa moduły co pozwoli mi zachowac odbiór na moim sprzęcie.Operator jest kryty ja rownież zadowolony.

 

Nie mam przyparcia na samą kartę.Mam parcie jedynie na zachowanie niezależności. Stąd od kilku lat staram się tak walczyć by mieć udokumentowane wszystko.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowe Warunki korzystania z usług na Sprzęcie własnym Abonenta
z dnia 22.12.2014 r.

 

Rozdział I. Postanowienia ogólne

 

1. Niniejszy dokument określa warunki i zasady korzystania przez Abonentów ze Sprzętu własnego.
2. Dostawca usług udostępnia Abonentom usługi do korzystania na Sprzęcie własnym Abonenta w sposób określony niniejszymi Szczegółowymi Warunkami, Umową o świadczenie usług (dalej: Umowa), Regulaminem świadczenia usług z dnia 22.12.2014 r. (dalej: Regulamin), Cennikiem z dnia 22.12.2014 r. (dalej: Cennik), odrębnymi Szczegółowymi Warunkami, Warunkami Promocji.
3. Dostawca usług zobowiązuje się do udostępniania usług na Sprzęcie własnym Abonenta w zakresie i na warunkach określonych niniejszymi Szczegółowymi Warunkami, zaś Abonent zobowiązuje się do ich przestrzegania.
4. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zmian nazw produktów i usług będących w ofercie Dostawcy usług określonych w niniejszych Szczegółowych Warunkach.
5. Korzystanie z usług Dostawcy usług na Sprzęcie własnym Abonenta dopuszczalne jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
6. Korzystanie z usług Dostawcy usług na Sprzęcie własnym Abonenta jest możliwe tylko w ramach ofert Dostawcy usług przewidujących taką możliwość, w tym na zasadach określonych w Warunkach Promocji.

 

Rozdział II. Zasady korzystania z usług na Sprzęcie własnym Abonenta

 

1. Dostawca usług, w przypadku udostępnienia usług, do których odbioru może być wykorzystana Karta dekodująca niesparowana ze Sprzętem własnym Abonenta, udostępnia Abonentowi Kartę dekodującą w ofertach skierowanych do Abonentów ze Sprzętem własnym Abonenta. Karta działa prawidłowo wyłącznie w Sprzęcie, którego aktualna lista dostępna jest u Autoryzowanych Przedstawicieli, w Biurze Obsługi Klienta. Abonent zobowiązuje się używać Karty dekodującej w sposób określony w Umowie, Regulaminie, Cenniku, niniejszych Szczegółowych Warunkach, odrębnych Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji oraz odpowiadający właściwościom Karty dekodującej i jej przeznaczeniu. Do Karty dekodującej stosuje się odpowiednio postanowienia Regulaminu dotyczące Sprzętu, nie stosuje się natomiast postanowień dotyczących Czynszu Najmu.
2. Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe funkcjonowanie Sprzętu własnego Abonenta. Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości odbioru lub wadliwy odbiór przez Abonenta usług z przyczyn wynikających z właściwości użytkowanego przez Abonenta Sprzętu własnego.
3. Dostawca usług nie jest zobowiązany do wymiany lub naprawy Sprzętu własnego Abonenta.
4. W trakcie trwania Umowy Abonent, który nie ma wymagalnych długów wynikających z Umowy, może żądać raz na 12 miesięcy obowiązywania Umowy zmiany zasad świadczenia usług przez Dostawcę usług w zakresie Sprzętu własnego Abonenta, o ile będzie to przewidziane w ofercie Dostawcy usług.
5. Żądanie zmiany zasad świadczenia usług, o którym mowa w ust. 4 niniejszego Rozdziału, może polegać na:

1) udostępnieniu Abonentowi używającemu wyłącznie Karty dekodującej Sprzętu. Sprzęt będzie oddany Abonentowi w najem bądź w innej formie prawnej, na zasadach określonych w Umowie, Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji;
2) umożliwieniu Abonentowi, używającemu Sprzęt na zasadach określonych w Umowie, używania Sprzętu własnego Abonenta przy użyciu Karty dekodującej, na zasadach określonych w niniejszych Szczegółowych Warunkach, odrębnych Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji, pod warunkiem wcześniejszego zwrotu Sprzętu Dostawcy usług.
6. W wypadku opisanym w ust. 5 pkt 1 powyżej Abonent zobowiązany jest do odbioru Sprzętu od Autoryzowanego Przedstawiciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa sportowe tracą, ceny wysokie i jeszcze teraz cyrk z kartami. Oni muszą zapewnić odbiór kanałów, a jak napisałem wcześniej mój telewizor nie jest kompatybilny z ich dekoderami. To co ja mam telewizor wymienić. Może to I śmieszne ale prawdziwe.

 

A jaki to konkretnie jest problem z ta kompatybilnością? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...