Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że mogą w Nagrze śmigać. I tak będzie przez jakiś czas. Lecz po to operator wymienia karty po cichu aby były tylko Caymany. Każdy jeden abonent wymieniajacy Pejsa na 4k czy wymieniajacy gołą kartę na moduł z Caymanem przyczynia się do szybszego wycofania Cameleonów. Dzięki temu operator dużo kasy zaoszczędzi, bo nie będzie musiał wielkiej ilości Caymanów wysyłać do mieszkań. ;-) . Krok po kroczku, Canal+ realizuje nikczemny plan ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 19:28, tomek6680t napisał:

Jeśli ktoś ma "minimum wiedzy" o kodowaniu i nagra ,to PC+ & Kudelski i Spółka . Może wprowadzić takie zabezpieczenia ,że PC+ (nagra,conax) przestanie działać w sharingu. To wszystko zależy co i komu bardziej się będzie opłacało, z HotBirda w sharingu praktycznie są tylko dostępne PC+ CP i ich bloki z reklamami .

A co ma więcej chodzić jak z HB jest jeszcze tylko Sky Italy i Xtra?

Oprócz Sky chodzi więc z HB wszystko włącznie z adultami.

Xtra pominę gdyż tam jest takie dno że piratom wisi.

Bogatsza wersja jest z Eutelsata 9B.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla zmiany tematu dodam, że udało mi się wczoraj bezproblemowo wymienić w APS samego kameleona na nowy moduł i dołożyli jeszcze Canal+ 4K do końca umowy która kończy się w grudniu.

Jakby chciał wymienić Camelona z Pace na inny dekoder nie byłoby problemu gdyż byłyby one bezpłatne, jednak gdybym chciał na Ultraboxa 4K wiązałoby się to przedłużeniem umowy. Wynika to z faktu, że  za Ultraboxa musiałbym płacić 5 zł miesięcznie co wiązałoby się z naruszeniem obecnej umowy w której Pace był za darmo.

Także sami się pilnują i nie dajcie sobie wcisnąć dekoderów płatnych jeśli dot ej pory mieliście bez opłat.

Swoją drogą pożartowałem z Panią z APS, że będzie bonus za "odstrzelenie" Cameleona i ogólnie o tym jak kiedyś dobrze na  nich było i ludzie korzystali tj. Spliterki itd.

I sama przyznała, że głownie nacisk na pozbycie się Cameli i większe zabezpieczanie kontentu związane jest z tym,  że puszczali  Premier League w Pubach gdy stacje Brytyjskie mają zakaz o 16.

Nałożyli na NC+ ogromną kare a teraz pilnują aby się nie powtórzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 16:48, tracer10 napisał:

A co ma więcej chodzić jak z HB jest jeszcze tylko Sky Italy i Xtra?

Oprócz Sky chodzi więc z HB wszystko włącznie z adultami.

Xtra pominę gdyż tam jest takie dno że piratom wisi.

Bogatsza wersja jest z Eutelsata 9B.

Rozumiem że Setanta Sports która pokazuje futbol angielski, szkocki, NBA, NHL, UFC, Formułę 1 to dno? X-tra jak sie nic nie zmieniło a nie ślędzę tematu idzie tylko na dedykach i modułach bezkartkowych i zapewne nie jest rozpracowane. Wcześniej  jak latało w Conax to oferta była ogólnie dostępna w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni i co z tego, że jest tam Setanta? Raczej piraci nie tykają platform z 1 czy dwoma wartymi uwagi kanałami, a taka jest Xtra z HB.

Co innego Xtra z 9B gdzie jest więcej sportu + bodaj dwa adulty.

Ale mój post jest o HB.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to że oferta sportowa jest ciekawa a do tego dochodzą i kanały filmowe.? Tu bardziej chodzi chyba o to że zabezpieczenie trudne do złamania a to tego oferta tania i pewnie małe zainteresowanie. Podobnie z oferta z Rosji jest tak tania że zainteresowanie nielegalnym odbiorem raczej niewielkie. Co innego z ofertą np PC+ gdzie pełny pakiet to ok 200 zł to już  spory wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, ale podtrzymuję zdanie, że Xtra z HB to słaba oferta.

A jak mówisz pełna Xtra jest zapewne tania jak barszcz i nikt się nie będzie bawił w łamanie Verimatrix.

A PC+ i CP są łakomym kąskiem dla każdego w Europie choćby z tego powodu, że na  HBO czy C+ można sobie oglądać filmy w oryginalnym języku, że o sporcie nie wspomnę bo tu jest przebogato dla każdego kto odbiera HB.

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam do 1 lipca
Czy można będzie dalej można odbierać na własnym sprzęcie mając dwa Cameleony

ostatnio byłem w punkcie C+ wymienić ich dekoder bo mi padł (SAGEMCOM DSI87 ) dostałem SAGEMCOM DSIW74 (bez dodatkowych opłat)

drugi cameleon jest w opticumie i tak chce aby zostało, ale co będzie to będzie :/

Bałem się trochę że będzie gadka że karty trzeba wymienić i straszenie tym 1 lipca a tu nic :P

sam się trochę zdziwiłem, a sam nie poruszałem tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...