Jump to content

eXtinction

Users
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About eXtinction

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ehhh.... Naliczyli mi 20 zł do rachunku za moduł. Na każdym kroku chcą człowieka orżnąć. 😡 Poszło do korekty.
 2. Witam. Jakie kanały nie działają na cameleonie na własnym sprzęcie? Biznes24, WP ?
 3. Ja mam WD 2TB (FAT32). Jaki masz na swoim dysku system plików? Często jest tak(w przypadku starszych tunerów), że dysk musi mieć system plików FAT32, jak masz inny to sformatuj, powinno pomóc. Daj znać czy dysk ruszył.
 4. Tak, sprawdzałem sam moduł i nie szyfruje on nagrań, tylko sprzęt. Po jego wyjęciu nagrania można oglądać. Mój błąd. Przepraszam.
 5. Witam Nowy CAM CI+ od PC+ szyfruje nagrania, nie da się ich oglądać bez modułu czy na innych urządzeniach (tuner TECHNISTAR S3 ISIO)
 6. U mnie to samo źle sparowali. U mnie błąd 203 (sparowali kartę z dekoderem zamiast z modułem) Same problemy z nimi, najpierw walka o moduł a teraz to Kto mi odda kasę za telefony do nich?! A trochę tego było. Oni to specjalnie robią? Czy o co chodzi. Ręce opadają.
 7. Moduł CI+ z Caymanem powinien chodzić w kieszeni bez problemu. Czy się mylę? Sam taki sprzęt będę zamawiał i słyszałem, że wszystko chodzi.
 8. Witam. Dzwoniłem dziś jeszcze raz na infolinię odnośnie modułu CAM CI+. Powiedziałem, że mam 2 karty Cameleon + jeden dekoder od operatora (Wifibox+) w usłudze multiroom (stary). Chciałem zatrzymać ten dekoder + kartę, a drugą kartę Cameleon wymienić na moduł CAM CI+. Otrzymałem odpowiedź, że ja nie mam takiej możliwości, mogę tylko wziąć drugi dekoder. To jak to w końcu jest? Bo nie rozumiem.
 9. Witam Chce wymienić jedną kartę cameleon z multiroomu na CAM CI+ z ECP z karą cymana (czytałem że tak można) i kupić tuner sat. na Linuxie z gniazdem CI+ np. GiGaBlue UHD UE 4K Mam pytanie: Czy CAM CI+ z ECP szyfruje nagrania? można je bez problemu przerzucić na komputer i na nim oglądać czy tylko można w tunerze z tym modułem? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
 10. Witam Chce kupić tuner pod nowy moduł PC+ (CI+ ECP, wiem że zabezpieczenie ECP będzie stosowane jedynie na wybranych audycjach na kanałach 4K. Natomiast kanały SD i HD będą w pełni dostępne na sprzęcie z gniazdem CI+ bez wsparcia ECP, choć na jak długo nie wiadomo, 4K w sumie mnie nie interesuje) Znalazłem na stronie hollex listę tunerów: Moduł ten działa m.in. w odbiornikach: - Vu+ Zero 4K (działa tylko z odpowiednim oprogramowaniem i ustawieniami w menu - pytaj przy zamówieniu) - Vu+ Ultimo 4K - Vu+ Uno 4K SE - AX 4KBOX HD51 (S2X) - AX 4K BOX HD61 - Dreambox DM900 Ultra HD - Dreambox DM920 Ultra HD - GigaBlue Quad 4K - GigaBlue UHD UE 4K - Octagon SF4008 E2 4K Combo - TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K - TechniSat DIGIPLUS UHD S Moją uwagę przykuł GigaBlue UHD UE 4K, ktoś posiada? może się podzielić wrażeniami z użytkowania? Może jakiś inny sprzęt z listy albo którego nie ma na niej, użytkujecie i polecacie. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
 11. Jak masz ten sprzęt z listy z oryginalnym oprogramowaniem operatora to możesz spać spokojnie https://pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci
 12. Witam Ja mam w Ofercie takie coś: Rozdział V. Usługi 10.Odbiór niektórych usług przy użyciu Sprzętu własnego Abonenta może wymagać spełnienia przez Sprzęt własny Abonenta wymagań technicznych Dostawcy usług. Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe funkcjonowanie Sprzętu własnego Abonenta oraz brak możliwości odbioru lub wadliwy odbiór usług, z przyczyn wynikających z właściwości użytkowanego Sprzętu własnego Abonenta. Szczegóły co do wymagań technicznych Sprzętu własnego Abonenta określone są w Szczegółowych Warunkach, dostępnych w Biurze Obsługi Klienta, na stronie internetowej Dostawcy usług. https://pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci Zgodnie z tym co jest w ogłoszeniu. Warunkiem koniecznym dla spełnienia wymagania technicznego jest korzystanie z dekodera z zainstalowanym, oryginalnym oprogramowaniem operatora. Rozdział VIII. Udostępnienie Sprzętu 3. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do wymiany Karty dekodującej na nową oraz do przeprowadzania aktualizacji oprogramowania Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta w każdym czasie, w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa systemu kodowania sygnałów lub innych przyczyn technicznych, organizacyjnych lub prawnych uniemożliwiających świadczenie usług. O wymianie Karty dekodującej Dostawca usług każdorazowo poinformuje Abonenta. Czyli jak dobrze rozumiem mogę iść do APSu z moim niezależnym dekoderem i poprosić o aktualizacje oprogramowania? Były tu nie dawno przytaczane zapisy regulaminu mówiące iż to operator ma dostarczyć "kartę" i "sprzęt"abonentowi , a nie że abonent ma się gdziekolwiek udawać. nie znalazłem takiego punktu w mojej ofercie.
 13. Jeszcze pytanko dla jasności: Mam gdzieś w szafie nBOX BZZB Enigma2. Będzie czarno po 1 lipca?
×
×
 • Create New...