Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.05.2020 o 20:58, czerstwy napisał:

Warto dodać że lipiec tuż-tuż a np ja jeszcze nigdy nie dostałem oficjalnej informacja o jakiejś tam wymianie karty kodowej itp.

A gdzie jest napisane, że będzie wymiana karty kodowej? Po drugie napisałeś, że masz sprzęt operatora więc nie bardzo rozumiem dlaczego miałbyś otrzymać informację o wymianie karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Tu pisza w wątku o tym?Piszą  że camele maja być wycofane więc chyba logiczne że przy wymianie na Caymany muszę być o tym poinformowany o np odebraniu karty itp.

Skoro mają być wycofane, to w jakim celu te testy z 6A? Chyba nie od tak bo im się nudzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisane było już wielokrotnie masz odpowiednie dane do wpisania do readera to zdekodujesz. Oczywiście musisz mieć sprzęt w którym odpalisz 1813 bo nie każdy to potrafi przynajmniej w czytniku wewnętrznym.I nie jest to tylko Nbox ale jest tego więcej. Ale tu  pomaga  czytnik zewnętrzny pod usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kapciu75

A żeś zadał "zapytanie"  :) . Ja mogę to Tobie wytłumaczyć ,pewnie kilka (kilkanaście) innych osób też ,ale nie na tym Forum. Zwłaszcza na tym Forum !!! To nie jest "tajna wiedza",wystarczy po czytać na Forum "sat-dla-wszystkich" .

ECM 6A przełącza kartę Cameleon do nagry z wykluczeniem seca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, seatibiza napisał:

Myślę, że po 1 lipca szybciutko go kupię, byle się nie okazało, że nam na złość Camele wycofają :) 

Jak kupujesz tylko w tym celu, to nie kupuj, bo możesz się zdziwić i nie chodzi o wycofanie cameleonow. ;)

BTW infolinia teraz będzie miała co robić, bo "januszki" będą dzwonić, że im nie działa ttv i szantażować że nie przedłuża umowy gdzie od zeszłego roku było wiadomo, że przestanie działać.

 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność, jestem za legalnym podejściem do tematu, bo bez tego nie można liczyć na prawa do premier league czy innych wydarzeń sportowych, ale tak jak pisałem, jeszcze wieku osobom działa w sharingu wszystko, czekamy na 1 lipca

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...