Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lista kanałów, to padaka, zwłaszcza te pierwsze.

Będzie tak dopóki nie będzie możliwości tworzenia własnej listy(nie mylić z listą ulubionych dostępną w nc+), gdzie każdy będzie miał możliwość przypisania własnego numeru konkretnemu kanałowi. Poza tym powinna się pojawić możliwość nagrywania dwóch programów jednocześnie. Jeśli w tak zacofanej technologicznie Vectrze są w/w możliwości, to dlaczego nie ma ich w "platformie nowej generacji"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listą rządzi kasa

Jeśli tak, to dotyczy tylko kanałów z grupy TVN! By je dalej promować. I nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek inny opłacałby miejsce na tej liście.

Obecna lista jest dziełem czystego przypadku, w której nadawca nie przywiązuje już żadnej wagi. I trudno zrozumieć, jaką logiką kieruje się nc+ wstawiając kolejne nowe kanały na miejsca, w których obecnie są :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film Bukmacherzy na MGM i opis do niego, gdy sobie naciśniemy "Program" na pilocie:

"Grupa przyjaciół z college'u postanawia wspólnie otworzyć księgarnie. Sklep szybko się rozwija i zaczyna przynosić coraz większe dochody.

Ściąga to uwagę miejscowej mafii, która stara się przejąć księgarnię" sarcastic.gif

Tak to jest, jak do tłumaczenia tekstów zatrudnia się [beep]ów językowych, posługujących się do tego tłumaczem google. Pełna profeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listą rządzi kasa

Jeśli tak, to dotyczy tylko kanałów z grupy TVN! By je dalej promować. I nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek inny opłacałby miejsce na tej liście.

Obecna lista jest dziełem czystego przypadku, w której nadawca nie przywiązuje już żadnej wagi. I trudno zrozumieć, jaką logiką kieruje się nc+ wstawiając kolejne nowe kanały na miejsca, w których obecnie są :roll:

 

To jest czysty biznes, numerek kosztuje, tak samo jak parowanie jest biznesem żeby inni nie produkowali dekoderów, tak samo lista kanałów jest biznesem bo miejsca na bliskich pozycjach są droższe od tych dalszych, dlaczego przykładowo Stopklatka czy Tele5 są na takich dalekich pozycjach, jak te kanały są na wysokim poziomie. Nic nie jest przypadkowe, jak nie płacisz to jesteś na pozycji powyżej setki :)

 

Jeżeli masz kartę seca to kupujesz sobie swój dekoder , a jak masz conax to musisz kombinować z modułem i masz wtedy ich głęboko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku ze wczoraj napisalem w nieodpowiednim watku i moje posty wyladowaly w koszu, a mod podkreslil ze takie narzekania maja byc wlasnie Tu, wiec postanowilem je tu umiescic gdyz jestem bardzo niezadowolony z dnia wczorajszego, i sam siebie zacytuje watkami z kosza.

 

Trzeba byc oslem zeby nic nie zrobic na pierwsza rocznice,

ja sobie wczoraj postanowilem skoro Oni maja Nas gdzies, ze przy przedluzaniu umowy oleje ten ich caly Canal+ HBO, Cinemax i wezme sam comfort z extra, zrobie im niespodzianke na pierwsza rocznice przedluzenia umowy :brawo:

 

@Kibo no Hikari napisal, "A to próbujesz zrobić na złość im czy sobie? :mrgreen:"

 

sobie nie zrobie bo poziom paczki c+ spada systematycznie a o hbo nie mowie mam go tylko dla serialu "Gra o tron" (no moze tylko zal Cinemax'ow bo lepszy poziom ostatnimi czasy od HBO maja),wiec mysle ze Im :lol2:

 

@Koniu1906 napisal, "@Up to napisz mi proszę nazwę jednego kanału który prezentuje lepszy poziom niż paczka Canal +? Ja przykładowo jestem w Nc+tylko dla tej paczki i zamiast nowych kanałów życzyłbym sobie żeby platforma nie dodawała nowych,a podnosiła jakość obecnych (w tym HD). Jaracie się nowymi kanałami to proponuje własny dekoder i obrotnice, nowości gwarantowane codziennie. Pozdrawiam"

 

Mam wlasny dek. Jakosc niektorych filmow w c+ to porazka ja c+ od samego poczatku istnienia posiadam i wiem jak stacja kiedys wygladala(sd na kluczyk, ale ramowka ze hejjj)

mgm, dragon cinema jak wejdzie i jeszcze cbs europa(wiem sd) ale ramowka ciekawa, stopklatka, ale kino(chociaz tez iti go zdzadzil) a na nowe filmy pozostanie w dobrej jakosci NET, a nie jak czasem w c+ jak sd wygladajace filmy ktore w opisie maja zaznaczone HD

 

 

@Mr. Orbita napisal, "Tu mają być zapowiedzi nowości, a nie jakieś gadu-gadu. Proszę nie zaśmiecać wątku. Od narzekania jest to miejsce: viewtopic.php?f=174&t=30730"

 

Prosze mnie nie karac za to ze pozwolilem sobie przytoczyc watki w koszu lezace, teraz wiem gdzie takie maja sie Znajdowac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koniu1906 napisal, "@Up to napisz mi proszę nazwę jednego kanału który prezentuje lepszy poziom niż paczka Canal +? Ja przykładowo jestem w Nc+tylko dla tej paczki i zamiast nowych kanałów życzyłbym sobie żeby platforma nie dodawała nowych,a podnosiła jakość obecnych (w tym HD). Jaracie się nowymi kanałami to proponuje własny dekoder i obrotnice, nowości gwarantowane codziennie. Pozdrawiam"

 

Mam wlasny dek. Jakosc niektorych filmow w c+ to porazka ja c+ od samego poczatku istnienia posiadam i wiem jak stacja kiedys wygladala(sd na kluczyk, ale ramowka ze hejjj)

 

@Koniu1906 pisał o poziomie kanałów C+, a nie o jakości. Czasy z kluczykiem to prehistoria i "to se ne wrati"... Natomiast gdyby nie zwartość paczki C+ oraz Multi+ spora część z nas siedziała by teraz na podforum CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc oslem zeby nic nie zrobic na pierwsza rocznice,

 

Co mają świętować ?, czym się chwalić ?, tym że odpadło im 400 000 i muszą redukować koszta jak się da ? NIE MAJĄ CO ŚWIĘTOWAĆ, jeżeli nic się nie zmieni to będzie pogrzeb (czytaj: kupi ich Polsat).

 

Dobrze napisałeś, poziom canal+ idzie ostro w dół moim zdaniem, HBO podobnie, ale i tak wolę nadal HBO i Cinemaxy niż canal+ jeżeli chodzi o filmy, tutaj mam inny gust, a o gustach się nie dyskutuje :) Moim zdaniem HBO powinno kupić Canal+ i tyle w temacie jeżeli chodzi o filmy, Canal+ jest dobry dla sportu.. Ja sportu w ogóle nie oglądam i wykasowałem kompletnie canal+ z listy kanałów, Canal+ był dobry jeżeli chodzi o filmy, a nawet bardzo dobry ale w czasach analogowej telewizji, wtedy miał poziom nie do zdarcia, a dzisiaj to moim zdaniem jest dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Koniu1906 pisał o poziomie kanałów C+, a nie o jakości. Czasy z kluczykiem to prehistoria i "to se ne wrati"... Natomiast gdyby nie zwartość paczki C+ oraz Multi+ spora część z nas siedziała by teraz na podforum CP.

 

zgadza sie ze gdyby nie multi+ a teraz to w zasadzie jeszcze trzeba dodac pakiet extra+, plus co dla niektorych paczka c+ bo dla mnie to juz od okolo mies. nie, to bylby CP

 

Co mają świętować ?, czym się chwalić ?, tym że odpadło im 400 000 i muszą redukować koszta jak się da ? NIE MAJĄ CO ŚWIĘTOWAĆ, jeżeli nic się nie zmieni to będzie pogrzeb (czytaj: kupi ich Polsat).

 

Mam taka nadzieje ze bedzie kolejna fuzja wolalbym zeby to CP(lepsze trakt. abo. i nie maja drozyzny) przejelo NiC+

 

Dobrze napisałeś, poziom canal+ idzie ostro w dół moim zdaniem, HBO podobnie, ale i tak wolę nadal HBO i Cinemaxy niż canal+ jeżeli chodzi o filmy, tutaj mam inny gust, a o gustach się nie dyskutuje :) Moim zdaniem HBO powinno kupić Canal+ i tyle w temacie jeżeli chodzi o filmy, Canal+ jest dobry dla sportu..

 

I wszystko jasne Marka c+ pada i jezeli ten stan rzeczy sie nie zmieni to padnie calkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha w zachodniej nikt nie wie co to hbo? a moze Powiesz ze w USA tez nie wiedza co to HBO? :brawo:

ja bede dalej twierdzil ze C+ paczka Jakosciowo i z poziomem jest coraz gorzej zamiast coraz lepiej.

 

nie wiem gdzie o tym mówić więc mówie tu

to jest jaka tragedia

 

o tej samej godzinie były 2 filmy niezniszczalni 2 oraz parker oba to straszny upscale do HD jakość to tragedia po prostu tragedia a jak patrze na TVP HD1 i obraz z filmów które pokazują bez znaczenia kiedy to aż dziw bierze

że TVP1 HD jest lepsze

 

Lepszy od kogo?

 

Pewnie chodzi Mu o c+

ja akurat widzialem kawalek niezniszczalnych 2 to tak mnie jakosc odzucila ze wybralem co innego do ogladania.

 

Ahh :/ zas w nieodpowiednim watku i mam 2-gie ostrzezenie ahh :/

 

Za chwile NiC+ bedzie sie chwalic ze juz wdrazaja 4K i ciagle sie rozwijaja :lol2:

odpuscili 3d bo technologia bez przyszlosci a stawiaja na 4K (ktore by u Nich Wygladalo jak dobre HD) :lol2:

Oto zrodlo: https://satkurier.pl/news/98412/mecz-leg ... ii-4k.html

 

Ps. Zapominaja takze ze na wlasnych kanalach maja kiepsko z jakoscia, co nawet w niektorych(filmy c+) przypadkach, nie powinno byc czasami znaczka HD a tu sobie Propagande beda siac o postepie platformy Bo przeciez 4K HAHAHA :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak z innej beczki.

nc+ powoli acz sukcesywnie zmniejsza uprawienia swoich APS.

W niektórych z nich nie przyjmują już do wymiany uszkodzonego sprzętu z Cyfry+.

Ich działalność ukrócono tylko do sprzedaży nc+.

To dziwna i niezrozumiała praktyka, bo miało być przecież tak wylewnie i nowocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu ogólny spadek liczby APS prowadzi do takiego wrażenia? Specjalizacja danych punktów ze względu tylko na sprzedaż bądź obsługę abonentów, wymianę i zwrot dekodera to nie nowość w "tej" firmie.

 

Można sprawdzić który punkt czym się zajmuje http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma możliwości wymiany media boxa na inny model podczas przedłużania umowy
Przy aneksowaniu pozostaje tylko mydelniczka ;)

Albo też jakiś najnowszy dekoder który będzie akurat w ofercie. Jednak moim zdaniem coś nowszego od Media pojawi się dopiero za najwcześniej dwa lata i to patrząc optymistycznie. Realny czas według mnie na pojawienie się nowego dekodera w ofercie nc+ to 3-4 lata. Mogliby wówczas podpisać umowę z jakąś wiodącą firmą typu Humax... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna z rzeczy. Otóż każda firma chce mieć jak najwięcej klientów, zgadza się tak? Platforma cyfrowa już obojętnie jaka również. Więc dziwi mnie fakt inwestowania w powiedzmy średniej klasy sprzęt gdzie mogą wystąpić problemy różnej maści takie jak np. zawieszanie, gorsza jakość obrazu czy dźwięku, funkcjonalność, głośność pracy sprzętu itp. Wiadomo że klienta może to wkurzać a jak będzie wkurzać dość często to będzie szukał innego źródła pozyskania płatnej telewizji czy w rezultacie zostanie przy bezpłatnej. Nie chce mi się wierzyć że przy tak dużej ilości dekoderów podpisanie umowy z kimś wiodącym (mój tylko przykład Humax) byłoby znacznie kosztowniejsze niż obecne rozwiązania z ADB. Oferując klientom naprawdę bardzo dobry produkt platformy cyfrowe zaoszczędziły by sobie słów krytyki ale przede wszystkim zatrzymały klienta który być może się wahając czy przedłużyć umowę patrząc na zawieszający się dekoder i ciągłe problemy z nim stawia kropkę nad rezygnacją. Podsumowując moim zdaniem firmy takie powinny zapewniać klientowi jak najlepszy sprzęt wiodących marek aby klient nie odczuwał w żaden sposób problemów z użytkowanie sprzętu. Mówi się także o złej jakości nadawanych programów. No tak, oferując bardzo dobry dekoder który generuje najlepszą jakość obrazu i dźwięku klientowi w jakiś sposób wynagradza się nasze niby gorsze HD poprzez lepszy dekoder w którym obraz jest bardziej wyraźniejszy. Dziwię się firmom które chcą zaoszczędzić wprowadzając średniej klasy sprzęt a w przypadku niektórych nawet sprzęt z dolnej półki. To takie złudne oszczędzanie i ryzyko że klient odejdzie z powodu psującego się dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek11:). To wytłumacz mi dlaczego przed fuzją w c+ listę mogłeś układać jak chciałeś. W n zawsze był rozsyp z kanałami. Nie było dubli ale sztywna lista. Jeśli chodzi o te pseudo nowe kanały, to tylko nowością jest ABC i to darmowy kanał. I czym tu się jarać tak naprawdę. To teraz CP i TVP nachapią się reklamami, bo o to im chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...