Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi to pisać ale panowie Twarowski i Smokowski chyba za bardzo obrośli w piórka i im się w główkach trochę poprzewracało.

Takie radio miało sens 10-20 lat temu ale nie w dzisiejszych czasach gdy każdy ma w tel NC+ go i różne inne iple i playery.

Owszem na początku ludzie będą słuchać choćby z czystej ciekawości jak to wygląda ale potem każdy zamiast relacji radiowej z meczu włączy sobie mecz z obrazem na tel będąc w podrózy.

Wielka szkoda bo jak słyszę teraz Żyżyńskiego który komentuje ligę angielską to się nóż w kieszeni otwiera.

Druga strona medalu jest taka że jak radio nie wypali to panowie zaraz w jakiej stacji znajdą robotę 

i oby to było tam gdzie jest Liga Angielska  i liga polska  czyli na NC Plus :wink:

Edytowane przez hanys 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie: Puchar Sześciu Narodów nadal w nc+.

http://programtv.naziemna.info/program/st/canalplussport=2018-02-03

17.02 Wolfsburg-Bayern w C+S. Tak więc w 23. kolejce (jak w każdej z 4 w których nc+ ma mecz Bayernu) 3 mecze BL, oprócz wspomnianego, piątkowy o 20:25 (Hertha-Mainz) i poniedziałkowy o tej samej godzinie (Eintracht-Lipsk).

 

A Liga Mistrzów 20-21.02 prezentuje się następująco:

 

Wtorek, 20.02:

 

20:40 Chelsea FC - FC Barcelona Canal+

20:40 Bayern Monachium - Besiktas JK nSport+

 

Środa, 21.02:

 

20:40 Sevilla FC - Manchester United FC Canal+

20:40 Szachtar Donieck - AS Roma nSport+

 

+ Multiliga w C+S.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Panowie sport w NC+ to nie tylko sam Canal+, o tym nie można zapominać. :D

Osobiście oferta sportowa naszej platformy jest zadowalająca. LM spisałem na straty , zresztą ile można tej kopaniny oglądać. ;)  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracą źle, przedłużają źle, podpisują (bundesliga) źle - ot typowy polak.

Mnie nie interesują śmieciowe prawa czy 2 spotkania z danej ligi i to nie te najbardziej atrakcyjne.Owszem mogą być 2-3 ale te najbardziej atrakcyjne i skoro prawa na tylko rok to może i umowy by takie wprowadzić bo fan NBA przez pół umowy może zacząć z niczym.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Owszem na początku ludzie będą słuchać choćby z czystej ciekawości jak to wygląda ale potem każdy zamiast relacji radiowej z meczu włączy sobie mecz z obrazem na tel będąc w podrózy.

 

Nie do końca się z tym zgodzę. W jakimś wywiadzie nawet opowiadał o tym Stanowski, że: "Będziemy na tak wielu stadionach jednocześnie, że nie będziemy konkurencją dla telewizji jeden do jednego. Myślę jednak, że zrobimy na tyle fajny program, że będzie lepszy, niż oglądanie telewizji. Pamiętaj, że często jest tak, iż włączasz sobie w weekend jakiś mecz, ale tak naprawdę go nie oglądasz."

 

I w pewnym stopniu się z nim zgadzam. Nie zawsze człowiek ma czas na oglądanie meczów. A radio sobie włączysz na słuchawkach nawet przy jakiejś robocie i tyle.

 

Ja podchodzę do obydwu projektów z dystansem. Fajnie, że się zdecydowali. Sporo też jeżdżę samochodem i mam dość ciągłego słuchania RMF, Eski czy Radia ZET itp. Wszędzie tylko muzyka w koło. Są co prawda TOKFM i PolskieRadio24, ale są one tak nastawione politycznie, że też po czasie nie da się tego słuchać. Dlatego ja sądzę, że dość często będę słuchał radia sportowego i obstawiam, że nie jestem jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...