Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NC+ chce ligi to niech sobie je kupi bo do obecnych przetargów mają dostęp.NC+ mogłoby nie dodać Eleven?Wolne żarty  gdyby tak zrobili a dodało by je CP to już by było pozamiatane.Nawet by ich Ekstraklasa nie uratowała cz Liga angielska.Kiedyś nawet nie było najmniejszego zainteresowania Bundesligą a teraz nagle zapałali miłością do tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym tylko eleven nie chciał idź do cyfrowego Polsatu. Polsat chciał było za darmo z jego parametrów tylko oni chcą sumę za kanały i od tego są osobno płatne. Jak wyjdzie cyfrowemu Polsatu nich pomysł to od 1 marca będzie eleven 4 w pakiecie sport.

Musiałem co napisałem o nc+ i eleven usunąć ponieważ był miał problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy kanały EuroSportu 4 i 5 są dostępne na listach deków nc+.U mni na poz 108 i 109 nadal tenis.

Edytowane przez Barti
Off-topic. To jest wątek wyłącznie o autorskich kanałach sportowych platformy nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart18

Potwierdzem kanały 108 i 109 tam jest kanały Tennis premium 1 i 2. Tylko do niedzieli maja epg i od poniedziałku skoczy na nie miejsce Eurosport 4 i 5.

Słyszałem nie będzie tenis premium 1 i 2 już nadawać. I do było ostatnie pokazy tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, kiedy się przyjrzymy tzw. idealnym parom komentatorów. Jak część może kojarzyć w przeszłościowej dwójce Twarowski i Nahorny, łatwo obaliłem eksperta od statystyk. Bo to nic nadzwyczajnego zebrać wszystkie statystyki dotyczących danego meczu (drużyn, piłkarzy, historii itp). Natomiast wczoraj albo mieli gorszy dzień, albo słuch mi się wyostrzył, ale druga idealna para komentatorów polegał na całej linii...

Początek meczu Barcelona - Valencia. Główny komentator co 4 zdanie zaczyna od ''yy(n-razy)''.  Brzmiało to jak brak płynności pewności wypowiedzi. Później wtórował (może przyjął taktykę ''głównego'' komentatora) tzw. ekspert, i co jakiś czas przeciąga ''y''. Albo to coś notorycznego, albo mieli słabszy dzień. Ale komentarz oparty na ''Y'' brzmiał amatorsko. Jak na najlepsze duety nc+ to nie ma co porównywać do Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...