Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezle jaja z gala w Nowym Jorku. Canal+Sport kupil prawa do gali z udzialem Kownackiego, prawdopodobnie nie wiedzac ze walki Polaka nie bedzie w przekazie telewizji.A teraz pytani czy beda trasmitowac dzis w nocy walke Kownackiego w ogole nie odpowiadaja, to samo dziennikarze stacji na mediach spolecznosciowych.

https://twitter.com/RingBlogpl/status/954689428760465408

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie na oficjalne info. Ten Pan już podawał wiele kuluarowych przecieków a nie wszystkie się sprawdzały.

Niżej pisze, że Polsat jest faworytem w walce o Ekstraklasę a nawet się przetarg jeszcze nie rozpoczął. Ale co tam, On już wie...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co się z nimi dzieje. Mam wrażenie, że naprawdę mogą się dla nich szykować trudne czasy. Do 2013 roku było pięć lig piłkarskich, NBA, GP na żużlu. Potem doszła jeszcze LM, LE, PGE Ekstraliga i LM w piłce ręcznej. Złote dwa lata w Canal+. Od 2015 nie było już trzech lig piłkarskich, ale nie było to jeszcze tak odczuwalne. W nadchodzącym sezonie nie będzie już jednak LM i LE. Nie wiadomo co z Pucharem Króla, Mma, Pucharem Sześciu Narodów, Ligą Mistrzów w ręczną. A jak za półtora roku jeszcze stracą Ekstraklasę to już naprawdę nie będzie czym zatrzymać kibica, bo ich drugie w kolejności najlepiej oglądane rozgrywki, czyli LM przechodzi do konkurencji.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem jakieś 2 tygodnie temu do Canal + w sprawie czy będą transmitować i do tej pory nie dostałem odpowiedzi, a z zakładnik na stronie internetowej Canal + zniknęła też kategoria Rugby.

Przed chwilą sprawdzałem i zakładka Rugby nadal jest. Podobnie z MMA Bellator.

Pisałem jakieś 2 tygodnie temu do Canal + w sprawie czy będą transmitować i do tej pory nie dostałem odpowiedzi, a z zakładnik na stronie internetowej Canal + zniknęła też kategoria Rugby.

Przed chwilą sprawdzałem i zakładka Rugby nadal jest. Podobnie z MMA Bellator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów 13-14.02:

 

Wtorek, 13.02:
 

20:40 Juventus FC - Tottenham FC C+

20:40 FC Basel - Manchester City FC nSport+

 

Środa, 14.02:
 

20:40 Real Madryt - Paris Saint-Germain C+

20:40 FC Porto - Liverpool FC nSport+

 

+ Multiliga w C+S.

 

Liga Europy 15.02:

 

18:55 Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo C+ Sport

18:55 Real Sociedad - FC Salzburg C+ Sport 2

18:55 Spartak Moskwa - Athletic Bilbao nSport+

18:55 Ostersunds - Arsenal FC TVP Sport

21:05 SSC Napoli - RB Lipsk C+ Sport

21:05 FC Kopenhaga - Atletico Madryt nSport+

21:05 Celtic Glasgow - Zenit Sankt-Petersburg Eurosport 1

21:05 Olympique Lyon - Villarreal FC TVP Sport

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...