Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Eurosport 3, 4, 5 tylko po angielsku mają być.

Ja z tym problemu nie mam. Nawet to i lepiej. :P

Tak jak @bart18 pisał że Eurosport Player częśc transmsji jest po angielsku lub bez komentaża tak i zapewne te Europsorty będą wyglądały. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce sport za free to jest tego dużo by nie powiedzieć bardzo dużo w obcych jezykach na satelitach.A kupując płatną tv z danego kraju liczy na nasz język.Edit niby ma być za 15 zeta dla tych co nei maja C+ i po angielsku :lol2: Życzę powodzenia w pewnie subskrycji będą tysiące.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Rozumiem i nawet masz rację, ale ja bym nazwał te kanały Europsort serwisami technicznymi coś na wzór naszego kanału 38.

Może i one będą w naszym języku kto to wie. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś wiadomo czy będą dostępne kanały Eurosport 3, 4 i 5 na czas igrzysk? Czy będą płatne, czy może dostępne dla wszystkich co mają Eurosporty?

Polecam ten temat: https://forum.satkurier.pl/topic/1666-nc-cp-o-tnk-hd-eurosport-1-i-eurosport-2/page-363?do=findComment&comment=1336357

 

P.S. Na razie niewiele wiadomo, poza planszą testową Eurosport 3 w nc+.

 

Edit: Forum jakimś cudem wyświetliło mi post @wierucha jako najnowszy. Dltego odpisałem to, co już w wątku jest :D

Edytowane przez lukaszuk1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa walka Kownackiego w C+ :D

Jezeli bedzie to tylko retransmisja.

 

Bezpośrednią transmisję z pojedynku Polaka z Gruzinem będzie można obejrzeć jedynie w mediach społecznościowych Showtime, jednak na transmisję nałożona zostanie geoblokada, co oznacza, że sygnał nie będzie dostępy w Polsce.

http://www.ringpolska.pl/adam-kownacki/57699-kownacki-i-kiladze-w-ringu-o-godz-01-00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji na mecze weekendowe + Copa del Rey + komentatorzy :

 

Piątek, 19 stycznia:
(20:30) Hertha Berlin – Borussia Dortmund (C+ Sport ; Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski)

Sobota, 20 stycznia:
(13:30) Brighton & Hove Albion – Chelsea Londyn (C+ Sport ; Przemysław Rudzki – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Bayer Leverkusen (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Leszek Orłowski)
(16:00) Burnley FC – Manchester United (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny)
(18:30) Manchester City – Newcastle United (C+ Sport ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(21:00) Arsenal Londyn – Crystal Palace (retransmisja) (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Przemysław Rudzki)

Niedziela, 21 stycznia:
(17:00) Southampton FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport ; Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny)

Poniedziałek, 22 stycznia:
(21:00) Swansea City – Liverpool FC (C+ Sport ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)

Wtorek, 23 stycznia:
(21:30) Sevilla FC – Atletico Madryt (C+ Sport ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

Środa, 24 stycznia:
(19:00) Deportivo Alaves – Valencia CF (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(21:30) Real Madryt – CD Leganes (C+ Sport ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

Czwartek, 25 stycznia:
(21:30) FC Barcelona – Espanyol Barcelona (C+ Sport ; Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...