Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro C+ straciło Bellator (jeśli to prawda) to niech kupią UFC bo to zdecydowanie poziom wyżej od Bellatora a to przystoi marce C+ premium taki produkt :)

Tu nawet nie ma co porównywać.Część gal Bellatora to była parodia a nie MMA.Już nie pamiętam nazwisk ale walki emerytów którzy ledwo się ruszali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC z Durdą? Dziękuję, zaczekam. :grin: Za jakie grzechy chcesz to fanom zrobić?

 

Zatrudnią Jurasa :D a tak serio niech będzie też Eleven bo mam nc+ i chcę żeby dalej była możliwość obejrzenia UFC ;) a C+ to wybrałem ze względu na jakość obrazu bo Eleven jest w tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News z marca 2012 roku.

 

Canal+ Cyfrowy pozyskał na trzy lata wyłączne prawa do pokazywania gal MMA, organizowanych przez federację Bellator

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/amerykanskie-gale-mma-na-antenie-canal

Nie przypominam sobie by byl komunikat, ze przedluzyli prawa ale musialo tak byc skoro pokazywali do konca ubieglego roku Bellatora. Niewykluczone ze druga umowa rowniez byla trzyletnia a to by oznaczalo ze kontrakt wygasl wraz z koncem 2017 roku.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barti90 na mój gust to nie Extreme zrezygnowało, tylko UFC( czyli iMG-WME) wypowiedziało umowę jednostronnie, ponieważ zgłosił się ktoś, kto chciał za dużo większe pieniądze już teraz tych praw. A nawet jeśli się nie zgłosił to samo IMG zwietrzyło interes, poprzednia umowa była na bardzo długi okres i zapewne nie za wielkie pieniądze. Trwanie w tej umowie jeszcze dwa lata było dla IMG nieopłacalne.

Ciekawe, czy zrobili ten krok mając już wysondowany rynek, czy poszli po bandzie ryzykując, że w ostateczności nikt nie będzie ich w Polsce pokazywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC z Durdą? Dziękuję, zaczekam. :grin: Za jakie grzechy chcesz to fanom zrobić?

Ja i inni mamy Premier League z Gutką więc UFC z Durdą też przełkniemy. I nikt fanów PL nie chroni przed taką parą komentatorską jaka teraz jest w meczu Bou - Arsenal.

Jakiś koszmar bo oglądając mecz Premier League do ucha płynie mi głos kojarzący się z Serie A od zawsze.

Absurdalny ruch ze strony redakcji.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i inni mamy Premier League z Gutką więc UFC z Durdą też przełkniemy. I nikt fanów PL nie chroni przed taką parą komentatorską jaka teraz jest w meczu Bou - Arsenal.

Jakiś koszmar bo oglądając mecz Premier League do ucha płynie mi głos kojarzący się z Serie A od zawsze.

Absurdalny ruch ze strony redakcji.

Nie oglądam, bo tego gościa nie idzie słuchać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i inni mamy Premier League z Gutką więc UFC z Durdą też przełkniemy. I nikt fanów PL nie chroni przed taką parą komentatorską jaka teraz jest w meczu Bou - Arsenal.

Jakiś koszmar bo oglądając mecz Premier League do ucha płynie mi głos kojarzący się z Serie A od zawsze.

Absurdalny ruch ze strony redakcji.

 

 

Raczej z Ligue 1 skoro R. Dębiński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby komentarz z meczu Liverpool-City. Miałem wrażenie, ze komentatorzy w ogóle się nie zatrzymują. Gadają o wszystkich i o wszystkim. Człowiek chce pooglądać mecz, a w tle jakieś 2 katarynki. Widać, że mało meczów na SKY czy BT oglądają, bo powinni się na nich wzorować. Niewiele mówią a oglądanie dzięki temu jest dużo ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...