Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga Europy 15.02:

 

18:55 Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo C+ Sport

18:55 Real Sociedad - FC Salzburg C+ Sport 2

18:55 Spartak Moskwa - Athletic Bilbao nSport+

18:55 Ostersunds - Arsenal FC TVP Sport

21:05 SSC Napoli - RB Lipsk C+ Sport

21:05 FC Kopenhaga - Atletico Madryt nSport+

21:05 Celtic Glasgow - Zenit Sankt-Petersburg Eurosport 1

21:05 Olympique Lyon - Villarreal FC TVP Sport

 

No to C+ fajnie się trafiło, że obie rywalizacje niemiecko-włoskie (Dortmund - Bergamo, Napoli - Leipzig) na ich głównej antenie.

Ale za to nie ma nigdzie meczów z udziałem dwóch pozostałych klubów z Italii tj. Łudogorec - Milan (19:00) i FCSB - Lazio (21:05).

Nikt też widzę nie pokaże pierwszego meczu Zvezda - CSKA w wtorek o 18:00 oraz Astana - Sporting w czwartek o 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie za friko?Nie wszystkim a tylko tym co posiadają C+.A w C+ tracą po koleii prawa a i następne są w kolejce bo końcą się z tym sezonem.A gdy zaczniesz dyskutować to oni gwarantują kanał a nie ofertę.Gdy pytałem o wyjaśnienie dlaczego znikło UFC pomimo że umowa miała być na 4 lat to absolutnie nie maja zamiaru niczego wjaśniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to C+ fajnie się trafiło, że obie rywalizacje niemiecko-włoskie (Dortmund - Bergamo, Napoli - Leipzig) na ich głównej antenie.

Ale za to nie ma nigdzie meczów z udziałem dwóch pozostałych klubów z Italii tj. Łudogorec - Milan (19:00) i FCSB - Lazio (21:05).

Nikt też widzę nie pokaże pierwszego meczu Zvezda - CSKA w wtorek o 18:00 oraz Astana - Sporting w czwartek o 17:00.

Jest możliwość. że mecze z wtorku z 18 i czwartku z 17 ma Eurosport, może dorzuci do ramówki a może nie ze względu na IO (wyszło że powtórki się lepiej obejrzą bo i kluby mało medialne w Polsce grają) i będzie chomikować w Playerze. ;) Łudogorzec-Milan za to myślę że na pewno jest w ich puli, ale o 20 mają przewidziane te codzienne olimpijskie show na żywo więc polskie okienko zajęte i tym samym w TV nie puszczą. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie za friko?Nie wszystkim a tylko tym co posiadają C+.A w C+ tracą po koleii prawa a i następne są w kolejce bo końcą się z tym sezonem.A gdy zaczniesz dyskutować to oni gwarantują kanał a nie ofertę.Gdy pytałem o wyjaśnienie dlaczego znikło UFC pomimo że umowa miała być na 4 lat to absolutnie nie maja zamiaru niczego wjaśniać.

Dlaczego mieliby się tłumaczyć z praw, które nie należały do nich? :crazy: Bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z takiej że ktoś u nich płaci i daną opcję czy pakiet bierze z powodu konkretnych praw.Praw które miał obowiązywać prze  jeszcze jakiś czas.Ja nie chciałem by mi się tłumaczyli tylko żadali wyjaśnień od Extreme.A oni maja to gdzieś odsyłaja do Extreme gdy ja płacę im za ofertę.Rozumiem że prawa się kończą ale nie wtrakcie umowy z dnia na dzień.Wiem że najlepiej dać 50% kaanłów nie gwarantowanych a na innych nawet się nie określić co będzie i do kiedy.A oni to nawet nie maja zamairu tłumaczyć się ze swoich jak już cię to tak bardzi interesuje bo gdy pytałem o Bellatora to konsul powiedział że jest w ramówce.Powiedziałem że nie widzę to zmienił zdanie i powiedział że oficjalny program do czwarktu i wtedy będzie.Oczywiście gali nie było i stwierdzili że nie muszą pozakzywać na żywo i nie gwarantują praw tylko dany kanał.A żeby było zabawniejsze gdy wymnieniali prawa już o Bellatorze nic nie wspomnieli.Mają prawa po 24 h już nie wiadomo czy są i maja to gdzieś jak i tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie za friko?Nie wszystkim a tylko tym co posiadają C+.A w C+ tracą po koleii prawa a i następne są w kolejce bo końcą się z tym sezonem.A gdy zaczniesz dyskutować to oni gwarantują kanał a nie ofertę.Gdy pytałem o wyjaśnienie dlaczego znikło UFC pomimo że umowa miała być na 4 lat to absolutnie nie maja zamiaru niczego wjaśniać.

 

No ok, ale nie pamiętam od czasu C+ Cyfrowego, żebym dostał coś za friko ;) Więc to też może być znak ciężkich czasów, w sensie tracenia kolejnych praw na rzecz CP....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie to ma znaczenie jak masz umowę podpisaną to i tak będziesz płacił i tak.Czy to pokazują Ligę angielska czy regaty.Teraz z tego co widać obmyślili inną taktykę kupują śmieciowe prawa za grosze i ceny bez zmian lub nawet w górę.I nie dadzą sobie przetłumaczyć że oferta sportowa jest coraz słabsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ze abonenci są zirytowany całą sytuacją i piszą o tym na forum .Uważam jednak że niektóre prawa wrócą na anteny Canal+.i Nsporty. EuroSport stracił Bundeslige także wydaje mi się ze będzie chciał mieć coś w zamian.( być może jedną z lig) Uważam ze LaLiga , Ligue1 i SerieA są realne na antenach Canal+. Gorzej będzie z Ekstraklasą ( chociaż kibicuje Canal+)jeśli włączy się TVP i inne podmioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę celowo zostawione sloty w dwa najbliższe weekendy w ramówce C+S właśnie pod Puchar 6 Narodów. :)

- 3-4.02 Premier League w C+S2, w sobotę w tym czasie powtórki w C+S, zaczynające się co ciekawe właśnie dokładnie w godzinach meczów P6N (15:10 i 17:40), specjalnie nawet przeniesiona Bundesliga do C+ o 15:20, to nie przypadek. ;) W ndz też slot o 15:55 w C+S.

- 10.02 o 15:10 wrzucony powtórkowy mecz Ekstraklasy w C+S zamiast na żywo, a 11.02 wygospodarowany wolny slot o 16 w C+S2, godziny również się zgadzają.

Może to nic nie znaczy, możecie się z tego śmiać, ale nadzieja jakaś tam jest na ogłoszenie przedłużenia praw w ciągu tygodnia. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzą że nie gwarantują treści tylko dany kanał.W zamian pokombinują jak tu wyrwać dodatkową kasę nie inwestując za bardzo w ofertę sportową :lol2:  :lol2:

Widać po tym weekendzie dobitnie jak zubożała oferta sportowa C+. Na Eleven mecze topowych lig nie mieszczą się w ramówce, a na Canal+ dla wielbicieli kopanej tylko dwa mecze Bundesligi - i oczywiście nie są to żadne szlagiery. Jeszcze NBA jakoś ratuje sytuację - sprzedawca praw się zlitował po raz ostatni pewnie przed zbywaniem praw na własną rękę. A tak golf i nasza liga piłkarzy ręcznej - transmisje za które 95% abonentów NC+ nie dałoby złamanego grosza. Teraz Canal+ musi koniecznie coś odbić od Elevena.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...