Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w pracy wiele osób było w szoku ze nie ma LM w środę na dwójce. Dla nich to była taka oczywistość jak mecze reprezentacji Polski czy MS. Oj szykują się we wrześniu dla nc plus nowi abonamenci i nikt tam nie patrzy brak ligi francuskiej czy włoskiej

 

No bo LM w dwójce nie ma już od x lat - nie wiem, czy kiedykolwiek tam była. :lol2:

Na Jedynce to tak - ZDF i Canale 5 wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była opcja wyłączenia komentatorów w ekstraklasie (czasy Cyfry+) i było słychać tylko odgłosy na stadionie, to było mistrzostwo szczególnie jak grały ekipy które czują do siebie ogromną sympatie np. (Wisła - Cracovia). Pamiętam jak była ankieta na stronie cyfry plus : Jak oglądasz mecz 1 - z komentarzem, 2 - odgłosy stadionu. Po ogłoszeniu wyników ankiety momentalnie tą opcję zlikwidowano w dekoderach, wyszło na to że niecałe 30% ogląda z komentarzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich krajach jak Serbia BiH Rumunia itd także fonia jest wyciszana. W krajach takich jak Hiszpania i już nie Włochy można sobie zmienić fonie audio pid .

Mecze Premiere League dla całej Europy pobierane są z jednego źródła kanał Premier League HD jakość obrazu czasami przekracza 20mbit. Kanał dostępny tylko dla platform /kablówek nie ma opcji dla zwykłego usera. To samo jest z La liga na bodajże 12,5W jest La Liga TV.

 

@Umkwatata zostanie Liga Polska i Mistrzów a oni nadal będą servować 40zł za cały pakiet C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej pasowałoby do jakiegoś wątku związanego z Live Park, ale mecze w Zabrzu mogłyby być już transmitowane od strony nowej trybuny.

Mielibyśmy w tle widok na kibiców wzdłuż murawy oraz za jedną z bramek + za drugą z bramek pusty sektor ale już z krzesełkami. No i kamera byłaby wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była opcja wyłączenia komentatorów w ekstraklasie (czasy Cyfry+) i było słychać tylko odgłosy na stadionie, to było mistrzostwo szczególnie jak grały ekipy które czują do siebie ogromną sympatie np. (Wisła - Cracovia). Pamiętam jak była ankieta na stronie cyfry plus : Jak oglądasz mecz 1 - z komentarzem, 2 - odgłosy stadionu. Po ogłoszeniu wyników ankiety momentalnie tą opcję zlikwidowano w dekoderach, wyszło na to że niecałe 30% ogląda z komentarzem :)

 

Canal+ Sport jest nadawany bez komentarza, ale niestety nie w HD.

 

10892 H 27500 3/4

Nazwa: 4823

SID: 4823

VPID: 168

APID: 114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak fatalnie wygląda ramówka C+S1 i C+S2 na weekend 22-23.08 bez ligi hiszpańskiej.

 

http://www.telemagazyn.pl/canal_sport/2 ... r,cpa.html

http://www.telemagazyn.pl/canal_sport_2 ... r,cpa.html

 

Na C+Sport 1 cała ramówka niedzielna praktycznie pusta od godziny 17:30. Z kolei na C+Sport 2 pusto i w sobotę i w niedzielę wieczorem. Jeśli nie będą mieć La Liga, tak wyglądał będzie w weekendy cały sezon 2015/16 w piłce nożnej na kanałach sportowych nc+. Oni sobie chyba nie zdają sprawy, jak wiele tracą i jak marnym graczem na rynku się stają... A abonentów ubywa. I ubywać będzie nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak fatalnie wygląda ramówka C+S1 i C+S2 na weekend 22-23.08 bez ligi hiszpańskiej.

 

http://www.telemagazyn.pl/canal_sport/2 ... r,cpa.html

http://www.telemagazyn.pl/canal_sport_2 ... r,cpa.html

 

Na C+Sport 1 cała ramówka niedzielna praktycznie pusta od godziny 17:30. Z kolei na C+Sport 2 pusto i w sobotę i w niedzielę wieczorem. Jeśli nie będą mieć La Liga, tak wyglądał będzie w weekendy cały sezon 2015/16 w piłce nożnej na kanałach sportowych nc+. Oni sobie chyba nie zdają sprawy, jak wiele tracą i jak marnym graczem na rynku się stają... A abonentów ubywa. I ubywać będzie nadal.

Utracili dwie ligi- Lique1 i Serie A, czyli chyba 4 mecze na weekendzie. Jeśli doszła by La Liga to ta liczba wzrośnie chyba do 8. To byłby spory ubytek. Myślę,że z korzyścią dla większości było by gdyby La Liga została w NC+. Wtedy Eleven w szerszym zakresie pokazywała by Serie A i Lique 1. Jednnak taki Eleven wie,że musi mieć coś topowego by przyciągnąć szeroką rzeszę abonentów. Przecież przykładowo taki CP swój sukces zawdzięcza głównie MŚ w korei Płd. i Japonii oraz LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do NC+ z pytaniem o La Ligę, bo tak naprawdę to tylko ona i LM mnie interesują. Konsultant powiedział, że na dzień dzisiejszy nie mają jeszcze żadnych informacji o przetargu i nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie. Super niecałe 2 tygodnie do rozpoczęcia sezonu, a oni cały czas w lesie. Mam złe przeczucia szczerze powiedziawszy, to trwa zbyt długo i obym się mylił, ale obawiam się, że Primery nie zobaczymy w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...